Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Endal ka plaanis osta fellaini, aga ostsin Javier Martinese. Messi on hetkel olnud 41 korda väljakul ja löönud 74 väravat:D. Pelan muidu professionaliga. Varsti arvatavasti world classi peale üle.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suutsin täna tulla 4-1 poolaja kaotusest välja ning võita mäng 4-7.

Mingi 19 aastane rambo tagus 4 sisse, 81 skilliga. Lõi eelmine hooaeg 18 aastasena karika finaalis hattricki.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See hooaeg läheb Arsenaliga ikka eriti halvasti :S 7 mängu ja 5 punkti liigas. Eelmine hooaeg suutsin Capital One Cupi võita ja liigas kolmandaks tulla. Champions Cupil ka olnud 2 mängu ja mõlemad kaotused. Loodan, et ikka edasi saan.


Ripper.png

By Jarmoo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ronaldinhio?

Ise teen muidu Barcelonaga atm ja liiga võitsin. Olin 1 punkiga Realist ees. Mõned mängijad lähevad see aasta minema. Puyol ja üllatuseks oli see et Xavi lähev juba 33 aastaselt ära. Ütles mulle et see on minu viimane aasta. Kui Puyol ära läheb, siis annan arvatavasti kapteni rolli Messile üle. Uefa võitsin, finaalis olin Chelseaga ja suutsin võita 3:1 . Uuel hooajal müüsin maha Iniesta ja ostsin Hazardi asemele. Selles Hispaania karikas sain esimeses mängus kotti. Vastaseks oli Real ja kahjuks sain simmimisel kotti. Proovin sellel aastal ikka kaugemale jõuda:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen Barca ja ManU fänn ning olen ise ka plaaninud mingi uuega hakata tegema. Ise tahan mingi veits halvema klubiga mängima hakkata nagu QPR ja sellised.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tavaliselt mängin Inglise liigas ikka, sest seal on kõige rohkem mänge hooajal euroliigasid arvestamata ning seega saab noori hästi arendada. Mängin ManU'ga praegu, aga varsti hakkan vast mõnda inglise 4 divisioni klubi üles putitama, nagu tegin fifa 12's.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise teen ikka ManU'ga ja PSG'ga olin UEFAs ja olin 1:0 taga ja viimasel minutil andis Rooney nurka ja Ferdinad lõi sisse peaga:D Edasi läks üle penaltitele, kus pääesesin edasi ja pääesesin poolikusse. Poolikus olen Celticuga:D Teine poolik on Barca vs Bayern. Tahaks egelikult olla finaalis Bayerniga aga jh. Homme lasen edasi.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain juba ülikõva tiimi kokku ning nüüd mäng crashib igakord kui ma mõne playeri peale vajutan -.-

 

Eks alustan uuesti siis :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu tiimid:

http://puu.sh/3Lq8G.jpg + 87 Hazard, 85 Navas, 84 Lucas, 86 Marcelo

http://puu.sh/3Lqio.jpg + 84 Shaqiri

http://puu.sh/3Lqlw.jpg + 86 Balotelli, 87 Badstuber

http://puu.sh/3Lqq7.jpg + 85 Poli, 86 Hernandez, 86 Walcott, 85 Rodriguez

http://puu.sh/3LqwM.jpg + 85 Soldado, 80 Iturbe, 87 Witsel, 85 Rodwell, 84 Sinclair, 84 Shaqiri, 90 Pato


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igav ei ole, kui careeri teed City/barca/realiga, raha on kogu aeg jms, Ise alustasin Monacoga kariääri, kõige rohkem korraga raha käes on olnud 18 milli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igav ei ole, kui careeri teed City/barca/realiga, raha on kogu aeg jms, Ise alustasin Monacoga kariääri, kõige rohkem korraga raha käes on olnud 18 milli.

Ma olen teinud nõrgematega ka nagu Fleetwood Town (Npower league 2) ja Bordeaux.


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi Ultimate teami mängib veel ?


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alustasin Shalkega :D. Huntelaari müüsin Chelseale 30M eest ja ostsin Suareze asemele. Keegi teab Julian Draxleri potensiaali?

Kui kellegil muidu ostetud, siis viitsiks kunagi 1v1 teha? Lisage Originid siia alla, saab seal kirjutada. Enda Origin: Egertt


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.