Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ma lasen küll amatööri peal vms, kõrgemaga hakkama ei saa. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise mängin juba mõnda aega. Teen manageri careeri. Mängin Manchester United'iga (lemmik tiim).

Oskab keegi muidu mõnda head odavat kaitse mängijat soovitada?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal tahab Rooney esimesel hooajal ära minna. Mingi paar kuud on ja siis ütleb et tahab ära minna. Ta on mul kapten ka, et vb selle pärast?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal tahab Rooney esimesel hooajal ära minna. Mingi paar kuud on ja siis ütleb et tahab ära minna. Ta on mul kapten ka' date=' et vb selle pärast?[/quote']

 

Muud vast soovitada ei oska kui, et anna talle nii palju mänguaega kui võimalik.

Kuigi jah, mõnikord soovivad mängijad isegi siis lahkuda.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muud vast soovitada ei oska kui, et anna talle nii palju mänguaega kui võimalik.

Kuigi jah, mõnikord soovivad mängijad isegi siis lahkuda.

 

Njhm, ma olen juba mingi 3 korda uuesti alustanud, aga ta tahab ühel ja samal päeval ära minna.

Proovin teda mitte kapteniks panna.

 

Njhm, ei pannud Rooneyt kapteniks ja sain hakkama küll. Sain siis hooaja läbi ja panin UEFA kinni. Barcaga tuli finaalis penaltid. Mängisin 4:4 viigi välja ja penaltites võitsin 5:4:D. Kogusin Messi jaoks raha, aga kuna tema tulla ei tahtnud, pidin Ronaldo ostma. Arvatavasti annan paar mängijat laenuks, kuna liiga palju mängijaid on keda ma ei kasuta ja on seal reservide all suht like a bossid.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pelab ka:D? Ise olen hetkel World Cup 2014 Austraaliaga:D. ManU's sain UEFA karika jälle kätte. Olin Realiga finaalis ja seis oli 2:2 ja siis viimasel minutil panin labist Rooneyga poole väljaku pealt peale ja läks sisse:D Ma oli nagu wtf....

Kuidas teistel siis läheb siin vahvlis?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hästi läheb, hiljem võin rääkida ka mängust endast. Igastahes üks probleem mul on, algas see sellega, et right analog ei töötanud. YouTubest õpetus ja probleem korras, tekkis järgmine probleem. Suunad olid valesti samal asjal, mis ennem ei töötanud. Ülesse tõmmates läks vasakule jne, väga ebamugav - kuidas parandada? Google pole seni aidanud, äitah aitajatele. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks selline küsimus et kas kuidagi keset hooaega saab vahetada tiimi?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks halb asi see, et kui sa valid et näiteks Messi lööb penalit ja Ronaldol vms on see penalti skill suurem, siis lööb hoopis ronalod kui simmid.

See veits kahtlane. Muidu ise Manchester Unitediga alustasin uuesti just.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Realiga manageri vahest, täitsa hea mäng. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõbra pool mängisin päeval xboxiga ja täitsa teine feeling on. Ise jään ikkagi pc peale.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüsin Rooney maha, tahtis ära minna ja kuna ma panin Uefa ja Liiga kinni + sain Rooney eest 90 milli, siis ostsin endale Messi. Pakkusin ta eest 125 milli, ei tahetud müüa, pakkusin 155 milli ja müüdi maha:D. Talvel ostan endale paar uut kaitsjat kuna Evra ja Rio suht vanad juba...


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.