Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

High Jill Gambling päevik.

Soovitatud postitused

Tervist,Kuna kassak tegi päeviku ,miks ei tohiks seda ka minagi teha?

Siia siis tulevad pildid ,sisse kanded jne.

 

 

Pilt minu algusest:

algussiis135247.png

 

 

 

 

 

Kuidas mängud käivad:

 

Runescapes memberitel on sellised itemeid nagu Mithril seedid.

Kui Nende peale klõpsad tekib random lill. Kokku 9 erinevat lille 7 tavalist 2 rare.

Rare lilled on ühes mängus(h/C) replant teises(Flower poker) Hosti automaatne võit.

Aga tavalilled on jaotatud 3 liiki kuumad lilled, külmad lilled ja üks üksik vikerkaar.

Kuumad lilled on kollane,punane ja oranz.

Külmad värvid beez, lilla ja sinine.

Vikerkaar on üks lill kus on kolm värvi Sinine,punane ja kollane.

 

Nii, esimene mäng rohkem levinud HOT/COLD.

1) Mängija annab oma panuse hostile ehk ranked inimesele friendchatis.

2)Valib Kas kuumad värvid või külmad värvid.

3) Host Istutab lille, kui mängija arvab õigesti, maksab host talle kahekordselt ta panuse, kui ei ole õige siis saab raha endale.

4)On võimalik ka panustada vikerkaarele, siis kõik teised lilled kaotavad, aga saad oma panuse Neljakordselt tagasi.

 

Teine mäng: (Flower poker)

Muidu on tegemist 50/50 tõenäosus mänguga, selle pärast kõik meie hostid teevad seda mängu 2 viiki= Hosti automaatne võit.

Tegemist nagu päris pokkeriga 5 kaardi pokkeriga, kus kaarte asendavad lilled.

Ainuke asi on see, et sellist asja nagu rida ei ole. Ja eksisteerib selline asi nagu viisik.

Muidu on kõik tugevused nagu päris pokkeris, aga Rare lilled Valge või must annab hostile kindla võidu.

Ehk siis: Mängija annab oma panuse hostile ning mõlemad istutavad 5 lille

Kummal on tugevamad lilled on võitja.

 

See õpetus on koostatud Kasutaja Kassaki poolt ja mina kopeerisin temat.Kõik õigused kuuluvad talle.

Muudetud liikme McFluffy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tervist,Kuna kassak tegi päeviku ,miks ei tohiks seda ka minagi teha?

Siia siis tulevad pildid ,sisse kanded jne.

 

Kuidas mängud käivad:

 

Runescapes memberitel on sellised itemeid nagu Mithril seedid.

Kui Nende peale klõpsad tekib random lill. Kokku 9 erinevat lille 7 tavalist 2 rare.

Rare lilled on ühes mängus(h/C) replant teises(Flower poker) Hosti automaatne võit.

Aga tavalilled on jaotatud 3 liiki kuumad lilled, külmad lilled ja üks üksik vikerkaar.

Kuumad lilled on kollane,punane ja oranz.

Külmad värvid beez, lilla ja sinine.

Vikerkaar on üks lill kus on kolm värvi Sinine,punane ja kollane.

 

Nii, esimene mäng rohkem levinud HOT/COLD.

1) Mängija annab oma panuse hostile ehk ranked inimesele friendchatis.

2)Valib Kas kuumad värvid või külmad värvid.

3) Host Istutab lille, kui mängija arvab õigesti, maksab host talle kahekordselt ta panuse, kui ei ole õige siis saab raha endale.

4)On võimalik ka panustada vikerkaarele, siis kõik teised lilled kaotavad, aga saad oma panuse Neljakordselt tagasi.

 

Teine mäng: (Flower poker)

Muidu on tegemist 50/50 tõenäosus mänguga, selle pärast kõik meie hostid teevad seda mängu 2 viiki= Hosti automaatne võit.

Tegemist nagu päris pokkeriga 5 kaardi pokkeriga, kus kaarte asendavad lilled.

Ainuke asi on see, et sellist asja nagu rida ei ole. Ja eksisteerib selline asi nagu viisik.

Muidu on kõik tugevused nagu päris pokkeris, aga Rare lilled Valge või must annab hostile kindla võidu.

Ehk siis: Mängija annab oma panuse hostile ning mõlemad istutavad 5 lille

Kummal on tugevamad lilled on võitja.

 

Õpetuste alla paluks minu nime:D Siiski minu teemast:D


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.