Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

KDFX - Ülekolimine uuele domeenile.

Soovitatud postitused

Tervist, olen http://www.kdfx.eu omanik.

 

Kahjuks läheb see domeen nüüdsest kinni ja kolimine üle http://www.pepzwee.eu aadressile.

Sinna tuleb natuke minust, portfoolio, e-pood ja projektide list. Võite taotleda endale alamdomeeni läbi emaili, juhend on juba olemas.

Tegemisel on projektide leht ja e-pood.

 

Kui on soovi minult tellida midagi, siis võite ühendust võtta sellel emailil: admin@pepzwee.eu

 

Praeguseks kõik,

Kristjan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ülimõnus kujundus:)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kujundus on täitsa ilus kuid nii mõnigi asi tundub läbi mõtlemata.

  • Ikoonid näevad Firefoxis koledad välja. Jooned jooksevad läbi, idee on väga hea, aga lahendus mitte väga. Kas eesmärk on lehe laadimisaega kiirendada? Võid ju proovida näiteks .svg pilte, peaks andma umbes sama tulemuse.
  • Tekst on piltidena. SEO koha pealt väga halb otsus. Samuti suurendab rängalt lehe laadimisaega. Ikoonide pealt hoiad kokku nii palju, kui võimalik ja siis paned sellised suured lärakad pildid.
  • Copywriting on läbi mõtlemata. Ühes lauses räägid endast ainsuses, järgmises mitmuses.
  • Pole arvestatud väiksemate ekraanidega. See kujundus ei ole nii keeruline, et selle lahendamine raketiteadus peaks olema.
  • Modul boxid ei sobi. Need näevad ilusad välja, aga mõne teise kujundusega. Proovi teha midagi, mis paremini kokku sobiks.

Loodan, et olin abiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kujundus on täitsa ilus kuid nii mõnigi asi tundub läbi mõtlemata.

  • Ikoonid näevad Firefoxis koledad välja. Jooned jooksevad läbi, idee on väga hea, aga lahendus mitte väga. Kas eesmärk on lehe laadimisaega kiirendada? Võid ju proovida näiteks .svg pilte, peaks andma umbes sama tulemuse.
  • Tekst on piltidena. SEO koha pealt väga halb otsus. Samuti suurendab rängalt lehe laadimisaega. Ikoonide pealt hoiad kokku nii palju, kui võimalik ja siis paned sellised suured lärakad pildid.
  • Copywriting on läbi mõtlemata. Ühes lauses räägid endast ainsuses, järgmises mitmuses.
  • Pole arvestatud väiksemate ekraanidega. See kujundus ei ole nii keeruline, et selle lahendamine raketiteadus peaks olema.
  • Modul boxid ei sobi. Need näevad ilusad välja, aga mõne teise kujundusega. Proovi teha midagi, mis paremini kokku sobiks.

Loodan, et olin abiks.

 

See oligi tänase päevaga kõik tehtud, disain on kindlasti mõnes kohas läbi mõtlemata. Tekst on pildina kuna igas arvutis võib brauseris font näha teistsugusena, mõnel on pehmed servad (mida ma soovingi saavutada), teisel jälle sakilised ja koledad.

 

Modul boxi kohta nii palju, et see on ajutine lahendus. Tänan ikoonide soovituse poolest, proovin .svg pildid kasutusele võtta varsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oligi tänase päevaga kõik tehtud, disain on kindlasti mõnes kohas läbi mõtlemata. Tekst on pildina kuna igas arvutis võib brauseris font näha teistsugusena, mõnel on pehmed servad (mida ma soovingi saavutada), teisel jälle sakilised ja koledad.

 

Modul boxi kohta nii palju, et see on ajutine lahendus. Tänan ikoonide soovituse poolest, proovin .svg pildid kasutusele võtta varsti.

 

Sellele pildile kirjuta "alt" sisse kogu sisu. Juhul, kui browser kuvab nii, nagu sa soovid, siis kuva pildi asemel "alt" sisu mitte pilti ;)


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänan teid vastuste eest, mul tekkis paar küsimust mida ma sooviks saidil muuta.

 

Canvas text. Kas oleks mõtet seda kasutada tolle suure pildi asemel? Kuidas canvas näeb välja mobiilidel?

Kas canvase tekstiga võib tekkida karvaseid ääri erinevate brauseritega/arvutitega?

 

Professionaalne tekst minust. Kuidas oleks seda teksti kõige parem ette tuua, ma soovin seal välja tuua midagi endast, millal ma alustasin, millega ma oskan töötada ja mis on mu parimad küljed. Mida veel välja öelda?

 

SVG HTML-is. Kas on mingit load speed vahet SVG ja CSS3 ikoonide vahel? Kui, siis kui suured on need erinevused?

 

Kuidas tuua veebilehte hästi välja muudel seadmetel? Kuidas ma saaks tuua seda saiti võimalikult korralikult välja tahvelarvutitel ja nutitelefonidel? Kas on mingeid häid veebilehte mis annab mulle näpunäiteid? (sel juhul ka korralike)

 

Muid soovitusi? On veel mingeid häid soovitusi mida muuta disaini poolest ja mis näeks välja mõnus/sobiv sellel kujundusel/layoutil?

 

 

Samuti oleks võimalus kasutada Google Web Fonte, mis peaks välja nägema enamvähem samasugused igas brauseris :)

 

Seal puudub selline font nagu "Segoe UI" ja "Segoe WP", millega ma soovin tegeleda.

Muudetud liikme Arkade FX'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

kdfx.png

 

Mina lahendaks telefonis kuvamise nii.

 

Fonti võid kasutada Open Sansi, näeb üpris sarnane välja ja on Google Webfontsis saadaval. CSS3 ikoonide all mõtled sa fonti, kus tähtede asemel on ikoonid? Pole ise proovinud, aga olen kuulnud palju head.

 

Canvas texti kohta ei ole kuulnud ja ei soovita kasutada, kerge overkill tundub olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Fonti võid kasutada Open Sansi, näeb üpris sarnane välja ja on Google Webfontsis saadaval. CSS3 ikoonide all mõtled sa fonti, kus tähtede asemel on ikoonid? Pole ise proovinud, aga olen kuulnud palju head.

 

Canvas texti kohta ei ole kuulnud ja ei soovita kasutada, kerge overkill tundub olevat.

 

CSS3 ikoonide kohta leiad siit: http://net.tutsplus.com/tutorials/html-css-techniques/create-a-document-icon-with-css3/

Ei ole mingisugust fonti kasutusel, vaid kasutatakse borderi atribuute ja :after & :before pseudo elemente.

 

Tänan Open Sans fonti soovituse kohta, näeb jah suhteliselt sarnane välja, eks ma proovi kasutada ka.

Muudetud liikme Arkade FX'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ma arvan, et se ei ole vajalik. Hoia ikoonid ühes pildifailis ja kadu on peaaegu olematu. Ära tee asja endale keeruliseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.