Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Nixongaming] Minecraft server (Survival, Survival Games, PVP, Creative JMP)

Soovitatud postitused

logo.png

 

Kommuun alustas 2012 aasta alguses ja oleme läbinud mittemeid hoste ja ip-sid.

Meil on olnud hästi palju adminne ja omanikke. Oleme suhteliselt algajad ja soovime pakkuda head minecrafti serverit, et oleks mugav ja m6nus mängida. Me v6ttame kuuldele teiste mured/probleemid ja vajadusel lahendame neid. Meil on hetkel väga hea adminni tiim ja mingeid free banne ei tule. Kutsuge s6brad ka, sest s6bradega on alati l6busam, kui midagi on, siis saatke kas PM v6i kiri info@nixongaming.eu-ile

 

[spoiler=Reeglid]

 

Suvival:

1) Hackid keelatud

2) Austa teisi

3) Ei griefi

4) Ei valeta

5) Caps Lock keelatud

6) Adminnidele vastu ei vaidle

7) Ole viisakas

8) Ei kasuta õiguseid ära

9) Ei reklaami

10) Ei reklaami meie serverieit tesites serverites

11) Ei Scamma

12) Ei spammi

13) Ei varasta teiste nimesid

 

 

 

Rohkem infot kodukalt/foorumist

Meie koduleht on nixongaming.eu

 

Minecrafti serverieid hoiab üleval:

Lionhost

 

[spoiler=Bannerid]

 

Survival:

1-991814-560x95-7-FF5519-FFFFFF.png

 

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ref linkid on keelatud vahvlis ju

 

muidu edu!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tulen proovin ka siis ära selle serveri.

 

 

//Foorumis on kirjavead, äkki parandaks need ka ära.

 

[spoiler=Kirjavead]4) Sest mulle meeldib teisi aitata ja nende muresid kuulata, mind saate 100% usaldada ja ma tunnen k6iki commande, saan teile n6u anda...

(K6ik mis rääkite peab vastama vähemalt 99% t6ele)

 

Muudetud liikme b00m'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pelama!!, korraks oli sees 18 mängijat:D

 

Banner valetab, et server offline

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna tegime rekordi 19 mängijat sees, tahaks fulli ära saada siis loosime serveris olejate vahel välja 2 vip-i vb isegi rohkem


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Meil muutub ip ja server läheb v6imsamaks, arvatavasti vahetan hosti, kuna tahan ka teised kohad üle vaatata, novembrist serveril 4gb ram-i

 

woow 23 oli sees:D

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
suht gei server, adminid ei tee midagi kui sind tapetakse ära n shit :D Suht tore oli, griifida saab ka n shit.

vb asi selles, et vihastasid adminnid välja ja nad ei aitanud, mid puutub griefimisse, siis seda jh hetkel saab, aga homsest enam ei saa

 

Minu adminnid teavad, et peavad aitama, kui sa ei vihastanud neid välja tee foorumisse kaebus adminnide kohta ja ma v6tan neilt 6igused maha

 

ja kui see oleks nii "gei" server, siis ei oleks ma nii palju kasumis ja siis ei käiks nii palju inimesi sees, ma arvan, et sa oled kade

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nalja nina miks ma peaks kade olema? Mul endal esiteks ei ole serverit ja ma väga ei pela mc. Aga nagu käisin su serveris eks, siis tegin raha seal ja redstone leiutisi ja siis tuli mingi tont ja tappis ära mu. Läksin siis tagasi koju ja siis ta hakkas jälle peksma ja siis ma ütlesin sellele mY... 'le et see tapab siis see tont ütles et "Ah ma ei teadnud et pvp keelatud, ma uus siiin serveris" Ja siis see admin jättis selle sinna paika, tappis uuesti ära ja nii mitu korda ja ütlesin siis viimaks talle "T*ra küll pane ban talle see tont tapab mind ju krdi v*tune tont." Ja siis ma läksin selle tondi "baasi" häkiga muidugi ja siis panin chestid obsidianiga kinni ja siis ta tuli sisse ja siis tappis ära mu ja siis ma mölisesin adminiga ja sain kicki :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nalja nina miks ma peaks kade olema? Mul endal esiteks ei ole serverit ja ma väga ei pela mc. Aga nagu käisin su serveris eks, siis tegin raha seal ja redstone leiutisi ja siis tuli mingi tont ja tappis ära mu. Läksin siis tagasi koju ja siis ta hakkas jälle peksma ja siis ma ütlesin sellele mY... 'le et see tapab siis see tont ütles et "Ah ma ei teadnud et pvp keelatud, ma uus siiin serveris" Ja siis see admin jättis selle sinna paika, tappis uuesti ära ja nii mitu korda ja ütlesin siis viimaks talle "T*ra küll pane ban talle see tont tapab mind ju krdi v*tune tont." Ja siis ma läksin selle tondi "baasi" häkiga muidugi ja siis panin chestid obsidianiga kinni ja siis ta tuli sisse ja siis tappis ära mu ja siis ma mölisesin adminiga ja sain kicki :)

 

v6ta siis minuga maili teel v6i pm-i teel ütlenust, btw admin v6ib kickida kui sa m6lised tehaga v6i ropendad ja nagu sa siis ütlesid, sa "griefisid" nii, et adminnid sa vihastasid välja

 

alguses jh ta ei teadnud vb, aga pärast, mida sa tegin siis nad lihtsalt ei tahtnud "gireferile" ja "hackerile" abi anda


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin ka korra sees. Pealkiri ütleb, et tegemist on building serveriga. Aga ehitada saavad naq ma aru saan ainult inimesed, kes maksavad. Asi mis mind enam ei imesta oli see, et rankid on müügiks. Ehk inimesed peaksid peale maksma, et serveri eest hoolt kanda, aga selliseid vist leidub ka. Toredad ehitised olid muidu spawnis, aga samuti jooksid mobid vabalt ringi spawnis, mis võib vahest häirida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.