Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cb 112 free, p2p 121,total 1987 3 skill 99 ~20m panga väärtus.

Soovitatud postitused

Tahaks oma kasutajast lahti saada kuna ei mängi enam. Kasutaja on üle 5 aasta vana, veteran keep ka olemas. Kasjutaja on algusest peale minu käes olnud. Olemas on d defender, f cape, f torso, barrows gloves, olemas ka soul war cape. Quest punkte on 210. Pangas ka hulgaliselt charme sumi jaoks. 3 skilli mis on 99 on Agi, fish ja cook. Enamus skille on üle 70 ainult dung ja theiving on madalamad. Olen just rohkem pühendunud skillidele. Dung on low kuna sellest ajast peale kui dung välja tuli ei ole väga mängunud ja ei sallinud seda skilli ja ei raatsinud oma aega sinna pühendata. Oleks lihtsalt vaja kasutajast lahti saada kuna ei taha enam mängida, siis ei ole ka enam millegiga mängida kui isu peaks tekkima. Minu viimased tegemised on ka siin galeriina: http://www.rsinfoveeb.net/foorum/viewtopic.php?f=7&t=5378

 

Kellel on soovi siis võtke ühendust msnis.

 

Stats:

ekja8h.jpg

Logsc:

4qhezq.jpg

Pank1:

2i1fhwz.jpg

Pank2:

2lvekva.jpg

Pank3:

f3uomt.jpg

Banmeeter:

9tn3vr.jpg

 

Hind:

~35€

 

Tehingu viis:

Hansapank

 

Sinu andmed:

Nimi: Renee

Maakond: Põlvamaa

Linn: Põlva

Msn: renees@hot.ee

 

Bump

Muudetud liikme Auraa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.