Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Abi soov on järgmine... ma tahaksin osta endale uut arvutit, mitte komplektina, vaid panna juppidena kokku, kuid raskeim osa ongi just selle nimekirja kokkupanemine, tahaksin panna üsna head asja kokku.. ja ka normaalse hinna eest.. hind võiks olla ~350-500€ ? Kui saab sellise eest midagi?

 

Ehk siis kes aru ei saanud, aitaksite te mul panna arvuti kokku siia.. =)

 

Ettetänades,

Viirus Trooja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb mida sa tahad selle arvutiga teha.Kui mängimiseks siis läheb kõvasti rohkem raha aga kui netis käimiseks ,siis peaks saama küll mingise normaalse


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Reino, ei lähe midagi, array.ee, lasin seal oma raali kokku panna, 350 läks kokku. Mw 3 max on selline 90fps ja bf 3 meedium/high 50. Teistest mängudest ei hakka rääkimagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reino, ei lähe midagi, array.ee, lasin seal oma raali kokku panna, 350 läks kokku. Mw 3 max on selline 90fps ja bf 3 meedium/high 50. Teistest mängudest ei hakka rääkimagi.

 

tahad öelda, et sul mingi gtx 660ti kaart seal arvutis, mis on juba 2/3 su kogusummast?

või ajad väga palju sitta fpside kohta


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kumma komplekti ma peaksin siis soetama?:D

 

 

No, minu komplektil on arvatavasti kvaliteetsem korpus (void reviewe vaadata), parem PSU, parem CPU, arvatavasti parem emaplaat ka, 1600 mhz ram 4Gb (Teises 1600 mhz 2x 4gb kuid need hakkaksid i3 2120iga toole 1333mhz) , GPU on jah halvem kuid mitte väga,

 

No kuo sul see ~40€ on siis void minu komplekti ära osta.

 

Seda ka, et kas sa paned ise arvuti kokku?

AKs läheb 19€ komplekteerimise tasu kii ise ei taha panna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EKs ta natuke järgi annab. Ma ikkagi pöörduks selle komponendi juurde kus prose parem, kuid ikkagi GPU on suur mõjutaja.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.