Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: F2p skiller.

Soovitatud postitused

Müüa siis f2p skiller, olnud 2 nädalat trial ainult, ei hakanud questidest pilti tegema kuna neid pole tehtud, arvan et pole midagi sellest, kasutajal pole ühtegi safe asja peal, isegi pank pini mitte. Kasutajal on fisher set, silver athletes set. Kasutaja ei ole botitud, olen olnud koguaeg aktiivne fc-s nimega amuuritiger, isegi rank olemas seal.

 

Logg in:

logg_in.bmp

 

 

Stats + Pank

stats_pank.bmp

 

 

 

Asukoht:Pärnu

Nimi: Deivid

Hind: kuna pank on 10m siis A/W on 35m rsgp, ehk kasutaja eest ise 25m, võtaks raha pealt ära aga trade limit, see tõestab et pole olnud p2p.

Msn: polymental@hotmail.com

 

Küsimusi on siis aga palun :)

Muudetud liikme dr nuts'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dr nuts magebox on seda kasutajat mitu korda müüki toppind ja lukku pandud , ja selle kasutajaga on mind üle lastud...


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi jobu olete mehu ? See on minu kasutaja ja ma ühe korra selle müüki pannud ainult ja teema lukus sest teema polnud reeglite päraselt tehtud , ja tuled mind scammeriks tembeldama , ise oled üks scammer siin ma usun . Ja mulle ei meeldi selline laimamine , kui sa midagi ei tea siis võiksid oma suu kinni hoida .

 

mis te msn muidu ?

Muudetud liikme magebox'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja kesse rott siis seda müüs ? See polnud teie kasutaja nimega ka veel , ja mind pole m6tet scammeriks kutsuda ;)


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mage ta nimi oli --dnb


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah on küll , aga kust see kasutaja sai siis t2pselt samad pildid ?


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo ta tahtis mult seda kasutajat ära scammida , ütles tal tehinguid , et peaks ette käima ma ütlesin kasutame mm-i siis keeldus ja hakkas mingit jama ajama mulle .

 

See pitsu on bannitud. Teema omanikul on msn puudu, 24h aega lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.