Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus,SEOTUD KASUTAJA MÜÜGIGA!!

Soovitatud postitused

Tervist,tahtsin küsida kaasfoorumlastelt mitut asja seoses RSi kasutaja müügiga

 

1.Kas ma pean maksma tagasi raha kui ostja käes on kasutaja olnud üle 2kuu + nüüd tuli veel see JAG (see on see ,et läbi sinu emaili ja ip saab kasutaja ainult recoverida) ja põhimõtteliselt tüüp ütles ,et üleöö kadus kasutaja password ja kui ma küsisin miks sul JAG peal ei ole pühjendas ta ,et ta ei teadnud,ja nüüd esitas ultimaatumi ,et kas kasutaja tagasi või tahab raha tagasi,ilma lahinguta ma ei kavatse seda raha talle tagastada ,nii et abi oleks oodatud :)

 

2.Kas on kuidagi n.ö scammeril (kes teab ainult passi või recoverib kasutaja) muuta päevaga email minu meelest saab selle muuta 7-päeva või oli isegi 14-Päevaga.?

 

Sellised küsimused siis,palun vastake :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervist,tahtsin küsida kaasfoorumlastelt mitut asja seoses RSi kasutaja müügiga

 

1.Kas ma pean maksma tagasi raha kui ostja käes on kasutaja olnud üle 2kuu + nüüd tuli veel see JAG (see on see ,et läbi sinu emaili ja ip saab kasutaja ainult recoverida) ja põhimõtteliselt tüüp ütles ,et üleöö kadus kasutaja password ja kui ma küsisin miks sul JAG peal ei ole pühjendas ta ,et ta ei teadnud,ja nüüd esitas ultimaatumi ,et kas kasutaja tagasi või tahab raha tagasi,ilma lahinguta ma ei kavatse seda raha talle tagastada ,nii et abi oleks oodatud :)

 

2.Kas on kuidagi n.ö scammeril (kes teab ainult passi või recoverib kasutaja) muuta päevaga email minu meelest saab selle muuta 7-päeva või oli isegi 14-Päevaga.?

 

Sellised küsimused siis,palun vastake :)

 

1. Sina vastutad alates sellest kui kasutaja on ostjale üle antud ning nii kaua kuni acc saab ban. Kuid kui ostja seda edasi müüb siis vastutab tema, kuid kui tema pole seda kasutajat reconud siis on tal õigus sinuga ühendust võtta kuna sina oled esimene omanik,

 

2. Arvatavasti saadab jagexile kirja, et to emaili eemaldaks ning kui see juhtub siis viskab enda emaili peale ja vso.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga mis siis saab, kui ostja saab mingi keyloggeri/RATi ja kaotab seetõttu acci, aga ostja ise ei tea seda ja süüdistab müüjat ja nõuab raha tagasi?

 

Sina vastutad kasutaja eest,vahetpole kas mingi keyloggeri või mis iganes.Sina müüsid talle ja sina vastutad.

Ja nüüd saab muuta emaili koheselt.Ei pea ootama mingi 7kuni 14päeva.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mis siis saab, kui ostja saab mingi keyloggeri/RATi ja kaotab seetõttu acci, aga ostja ise ei tea seda ja süüdistab müüjat ja nõuab raha tagasi?

 

Keyloggeri või Ratiga ei saa siiski parooli muuta. Saab ainult parooli teada. Mille tõttu pandi peale JAG, mida muidugi antud juhul peal ei olnud aga parooli sellegi poolest muuta ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt JAG ei aita, keyloggeri/ratiga saab ka emaili pw teada, ning siis juba acci endale saamine on ime lihtne...

Aga acci kohaselt on see bs, kui sina seda tagasi tõmmanud pole siis sul peaks kama kaks olema.

 

Üks osa lausest on vale teine läks täppi.

 

JAG aitab, ta secureb accounti ühe kindla IP peale tänu millele ei saa teised kasutajad su acci peale logida, isegi kui nad su parooli teavad.

 

Tõsi on see ,et kui külastad emaili igapäev ja oled keylogged/ratted ja sama email on RSis saavad nad parooli ära muuta. Aga foorumisse postitades on võimalik appealida (esialgsete andmetega muidugi) ja kui andmed on tõesed resetitakse email jne saad acci tagasi ja siis kindlasti IP-st pilt teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks osa lausest on vale teine läks täppi.

 

JAG aitab, ta secureb accounti ühe kindla IP peale tänu millele ei saa teised kasutajad su acci peale logida, isegi kui nad su parooli teavad.

 

Tõsi on see ,et kui külastad emaili igapäev ja oled keylogged/ratted ja sama email on RSis saavad nad parooli ära muuta. Aga foorumisse postitades on võimalik appealida (esialgsete andmetega muidugi) ja kui andmed on tõesed resetitakse email jne saad acci tagasi ja siis kindlasti IP-st pilt teha.

 

Ah, aga kas tolle JAG'i maha võtmiseks peab ka sama ip'ga minema sisse millele peale panid? Seda ei teadnud.

Aga kui sa nt mingi kiddo ära keyloggid, kellel endaarust max. prot. peal on ega ta siis ikka foorumisse mingit appeali ei oska teha ja vast lõpuks saad kätte ta acci.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ah, aga kas tolle JAG'i maha võtmiseks peab ka sama ip'ga minema sisse millele peale panid? Seda ei teadnud.

Aga kui sa nt mingi kiddo ära keyloggid, kellel endaarust max. prot. peal on ega ta siis ikka foorumisse mingit appeali ei oska teha ja vast lõpuks saad kätte ta acci.

 

JAG pealepanekul saad sa Võõrale IP-le accessi anda, kui vastad õigesti security questionitele, mille koos JAGiga peale panid. Ning samuti tahab JAG eraldi e-maili veel. Seega tõenäosus, et su keyloggerdajal on su JAG answerid on olematu, kuna kui ta sai su parooli enne seda oleks accile juba ammu peale lennatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldiselt enda poolt ma vastutan ainult 2nädalat peale müümist kasutaja eest. Sest ostja võib kes teab mida teha selle aja jooksul kasutajaga, edasi müüa või mida iganes. Aga kui ostja tuleb kurtma, siis aitan tal kasutaja tagasi saada. Seni nagu probleeme pole selles näinud. Suhteliselt idiootne on, et peaks kasutaja eest vastutama nüüd kogu elu. Kui näiteks tüüp müüb edasi ja saab scammi, siis on ju suht utoopiline, kui peaks eelmine omanik vastutama?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Minu arust olen ma ka vastutav ainult 2 nödalat,ja kuna tegemist on kahtlase vennaga kes Membut läks ostma RS-i siseselt mitte foorumist siis jah,don't give a fuck...

 

+

 

Ma ütlesin ,et ma aitan teda kui kasutaja kuidagi ära kaob.Nüüd kutt leiutab ,et lubasin raha tagasi.

 

Ja see vana võis vabalt selle passi jagada kellegile vms. ma ei saa ju kindel olla mis toimub kasutajaga.oli tema käes üle 2kuu võib-olla parseldas maha isegi kuskil.

 

//EDIT

Aga e-maili saab ju niiviisi ära vahetada ainult ,et confirmid vana e-maili pealt endale et soovid uut vms ju?

Muudetud liikme McFluffy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust olen ma ka vastutav ainult 2 nödalat,ja kuna tegemist on kahtlase vennaga kes Membut läks ostma RS-i siseselt mitte foorumist siis jah,don't give a fuck...

 

+

 

Ma ütlesin ,et ma aitan teda kui kasutaja kuidagi ära kaob.Nüüd kutt leiutab ,et lubasin raha tagasi.

 

Ja see vana võis vabalt selle passi jagada kellegile vms. ma ei saa ju kindel olla mis toimub kasutajaga.oli tema käes üle 2kuu võib-olla parseldas maha isegi kuskil.

 

//EDIT

Aga e-maili saab ju niiviisi ära vahetada ainult ,et confirmid vana e-maili pealt endale et soovid uut vms ju?

 

Raudselt läkski ostma mingi lambi aini käest p2p. Teine muutis pw ära ja jäigi ilma.

Mina arvan, et selle eest nüüd küll sina vastutama ei pea ?`.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

anyways, minu arvamus on see, kui vahvlis acci myyd, kui acc banni saab, peab vastutama vahvli meeskond, sest siin natuke lollid reeglid kasutajate myymise kohta, et tänu vahvli meeskonnale saavad accid banne, myymise eest, aga kui myydud acc scammitakse, siis enamasti jah, myya vastutab, aga seda ka muidugi tingimusel, et see scamm ostja oma syy polnud (RAT-id, edasimyyk, aga said hoopis scammi jne.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
anyways, minu arvamus on see, kui vahvlis acci myyd, kui acc banni saab, peab vastutama vahvli meeskond, sest siin natuke lollid reeglid kasutajate myymise kohta, et tänu vahvli meeskonnale saavad accid banne, myymise eest, aga kui myydud acc scammitakse, siis enamasti jah, myya vastutab, aga seda ka muidugi tingimusel, et see scamm ostja oma syy polnud (RAT-id, edasimyyk, aga said hoopis scammi jne.)

 

Vau. Lugesin neli korda läbi, enne kui sai midagi aru. Aga tundub naljakas, et nn vahvli meeskond peaks vastutama.

 

Kasutajate müümine on üks keeruline protsess. Sellele reaalselt ei saa seaduspärasid sätestada. Mul on üks hea juhtum pajatada ..

 

Ostsin stakeri. Hind oli vist miski 10-20 eurot. Stakisin kasutajaga kokku 8 päeva. Ainuke ostmise idee oligi stakida nii kaua kui üle viskab. Sain kasutajaga kaasa suurema osa rescoveril vaja minevatest vastustest. Vähemalt ma arvan, kuna ei kontrollinud neid üldse. Müüa oli üpriski usaldusväärne(kolm aastat siin). Peale kahte nädalat müüsin kasutaja järgmisele ja unustasin kogu teema(proof oli olemas, kuna mu ostu ja müügi teema eksisteerisid veel). Läheb mööda üks kuukene ja minuga võtab ühendust Dumby msnis, et kasutaja, mis müüsin, on tagasi võetud. Sellel hetkel oli kasutajal väidedavalt 2bil raha(dumby confirmis) aga kasutajat ei saadud tagasi rescoverida. Mis sai? Mind tembeldati koheselt scammeriks ja moderaatori väitel pean nüüd mina maksma 600eurot kahjutasu kasutaja ostjale. Kus on loogika? Muidugi Dumby'le kohaselt suhtus ta probleemi väga mõistlikult ning profesionaalselt. Ühel hetkel ostja ja Dumby said kasutaja tagasi ning raha oli ikka veel pangas(bank pin aitab). Siiski väga ebameeldiv kogemus, minu vaatevinklist.

 

Järgmine kord olin targem, rentisin kasutaja nädalaks ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.