Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

FreeTime RolePlay

Soovitatud postitused

VIP

Minu arust vahet ei ole kas free forum või mitte, peaasi et korralik oleks ja kerge käsitleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

olen H3NRY-ga samal mõttel , et see mis foorumiks on on kõige väiksem mure ,

Server eneselt on Korralik , ledub veidike bugge , mida me igapäev otsime ja parandame ,

nimeks jääb see mis nüüd on .

oodatud kõik RP mängijad !


6077139458.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olen H3NRY-ga samal mõttel , et see mis foorumiks on on kõige väiksem mure ,

Server eneselt on Korralik , ledub veidike bugge , mida me igapäev otsime ja parandame ,

nimeks jääb see mis nüüd on .

oodatud kõik RP mängijad !

Tulen vaatan ka üle kui aega leidub

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa sellise nime panid? See on ju nicklame? Freetime TS tegutseb ma ei tea juba mis ajast saati :) Aga muidu jahm edu.

 

Muud ei saa teha, kui vinguda.

 

Edu


Skype: OlenGeko

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellest serverist tuleb välja ka midagi või mitte ? Koguaeg serveris 0 inimest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eestivabaks_.png

--------------------------------------------

Teie serveri/reklaami halvad asjad:

✖ Kujundus

✖ Pole vajalikke andmeid

--------------------------------------------

Teie serveri/reklaami head asjad:

✖ Vähemalt on kirjutatud Teie kõik fraktsioonid

--------------------------------------------

Mis GM on? LA:RP tõlge?

V: ?

--------------------------------------------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene asi kohe mida pean negatiivseks, foorum. Sebige no kelleltki mingisugune host, praegune on mingi mõttetu ..

 

Küsimus, kas serveris ongi mingi 4 illegaalset fraktsiooni? See ei lähe kohe mitte, hetkel peaks teil olema ainult üks maffia ja võibolla ka gang kui teil rohkem rahvast. Mõttetu et igal mängijal mingi grupeering kus trollitakse ja tehakse niisama sõdasid ja rööve.

 

Nii, käisin tiiru serveris, mida ma nägin?

 

1) GM väga algeline, mingi larp edit või väga väga vana gm.

2) 2 adminit lasevad aodiga rallit mõõda linna, selleasemel et teisi abistada või rp'da.

3) Eriti sõbralikud need inimesed seal polnud.

Hakkasin rääkima, et miks lasevad aodiga niimoodi ringi, hakkasid seal tarka panema jne jne.

4) RP test on väga mõttetu, võiks olla UCP ka ikka.

Muudetud liikme FRUZTENN'i poolt

tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noshit, et sellest ei tule midagi. Olgem normaalsed. Mida ma sellest serveri tutvustusest teada saan? WOW tööd ja fraksid. Rohkem pole servus midagi? Pole midagi oodata? Tehke korralik tutvustus, et see tõmbaks rahvast serverisse. Sellist asja on täiesti mõttetu üldse kirjutada. Mina pean sellist asja puhtalt foorumi reostamiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult peaks juba tutvustus olema pildirohke ja juturohke, juba pooled mängijad tänu väiksele ja halvale tutvustusele ei tule seda serverit isegi vaatamagi. Vabandust,et nii ütlesin, aga paraku nii ta on. Ilmselt hetkelise seisuga pooled mängijad te kaotategi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NCIS sa oled Joss või Andry et see sinu GM? Väga lamedalt valetad, isegi su aTiim rääkis et see GM-i saite netist. Seega see pole kindlasti su GM, ma tunnen GM-i väga hästi ära. See GM mis teil peal on sai jahm alguse üldse EL-i gm-ist mis omakorda on tõlgitud ühest välismaa GM-st.

 

Aga küll see server teil varsti kinni läheb kah, sellise algelise foorumiga ja ebaprofesoniaalse käitumisega pole keegi kunagi kaugele jõundu, apower apoweri otsa ja adminid on ka vennad kes esimest korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.