Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Country Life Roleplay

Soovitatud postitused

NCIS alusetuid fakte pole vaja siia kirjutada! Vladimir Medvjedev olen küll mina aga ma nii madalale ei lange et käiks reklaamimas. Aga sellegi poolest sa hoia oma väga halva ning algelise foorumi ja nonrp poistega tagasi ning minu servus pole mõtet reklaamida sul, sest su gm on rotti lastud ja jääb alla meie omale 5 korda.

Margus vabandame selle asja pärast, saada mulle IP uurin välja kes see oli.

 

Aga hästi läheb saame lähipäevil ka enda kommuunile vBulletini foorumi. Muidugi kui keegi soovib meilt rentida servereid siis 50 slotine samp server 4.00 EUR ja CS serveri slot 0.45 EUR-i.

 

See kes tagasi vastu vaidleb on tavaliselt süüdi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Adminid warnige seda NCIS ja Valdekut reostavad teemat. Kustutage postitused kah ära.

 

Aga sa Valdek ikka väga kõrgelt kukkunud, sa ei saa ise kah aru mida sa ajad, ma ütlesin et ei tasu alusetuid faktse püstitada kui pole tõestust ning valdek ma pole midagi tagasi ajanud, aga ega ma väga hästi sinu lausest aru ei saanud kah. Dumb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aktiivsetel ja korralikel on alati võimalus pääseda tiimi :) Me ei alustanud suurelt aga eks me ka kogume ennast suureks, alati need mis enne avamist suureks aetakse pole viimasel ajal eriti kuskile jõudnud.

 

vBulletini foorum pidi kah veebiarendaja sõnul paari päevaga peale saama.

 

Ootame teid, ega ei loe rahvaarv vaid RP tase, Rp-da saab ka edukalt 10-kesi :) Külaelu ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita enam,

lasen menti RP'ga, ta tõrjub kuuli ära, pärast topib ajaili + warni minule.

 

E:// Omanik sõimab juba tatikaks kah.

 

@Perscheria

 

Ootame teid, ega ei loe rahvaarv vaid RP tase, Rp-da saab ka edukalt 10-kesi :) Külaelu ikkagi.

See on ju teie kallitel mentidel alla nulli ringi.

Muudetud liikme Slenderman'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jumala chill ja lust on mingisuguses SA-MP alamfoorumis higistada ja niisama närve kulutada? Rämedalt hea on kildu rebida ja teisi ownida? Pigem peaks vait olema ja enda kogemuste üle veidi mõtlema ning siis tulema arutama millest tuleb välja ja millest ei tule.

 

Päikest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita enam,

lasen menti RP'ga, ta tõrjub kuuli ära, pärast topib ajaili + warni minule.

 

E:// Omanik sõimab juba tatikaks kah.

 

@Perscheria

 

Ootame teid, ega ei loe rahvaarv vaid RP tase, Rp-da saab ka edukalt 10-kesi : ) Külaelu ikkagi.

See on ju teie kallitel mentidel alla nulli ringi.

 

Tavaline_Roleplay_omanik.png

Sinu soovil

 

[2012/10/20 17:8:13] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es Bob Kle
[2012/10/20 17:8:17] Nimi:Bob_Muru,ID:0,CMD:/es 9 jah ?
[2012/10/20 17:8:23] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 Sul suht halb atiim koos.
[2012/10/20 17:8:28] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 Kuule saab tõrjuda nagu ma aru saan?
[2012/10/20 17:8:39] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 Carparkida võib nagu ma aru saan
[2012/10/20 17:8:42] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 Jah?
[2012/10/20 17:8:56] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 Võid vahvli teemale ka vastata.  [2012/10/20 17:9:21] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 Soovitan sul ID 5 akick panna.
[2012/10/20 17:9:40] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 0 nRP- kuulitõµrjumine, metagame ning noreason ajail + warn
[2012/10/20 17:10:3] Nimi:Carlos_Xravy,ID:9,CMD:/Es 8 ning väänab iga asja peale ajaili kuigi ise oli samasugune.  [2012/10/20 17:10:14] Nimi:Bob_Muru,ID:0,CMD:/es 9 sry tõesti ei viitsi mingite tatikatega vaielda seal teemas : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nad võiksid tegelt oma serveri üldse kinni panna nvn rahvast ei käi ja kellegile GM ei meeldi :), Valdek sa õpi ükskord kirjutama, jällegist vägagi segane lause oli sul.

 

Muidu Room no pic no proof, mu arvutil ei jookse üldse s0beit väljagi kuna see on mul ... niiet ei tasu asju välja mõelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad võiksid tegelt oma serveri üldse kinni panna nvn rahvast ei käi ja kellegile GM ei meeldi :), Valdek sa õpi ükskord kirjutama, jällegist vägagi segane lause oli sul.

 

Muidu Room no pic no proof, mu arvutil ei jookse üldse s0beit väljagi kuna see on mul ... niiet ei tasu asju välja mõelda.

 

Kui minu lause on liiga arusaadav siis pole see kohe mitte väga segane. Ja muideks, kes hakkab ajama sellist teksti no pic no proof siis on uuringud näidanud, et just selle lause ütleja on süüdi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.