Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ebaõnnestumised RSis!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Et siis siia postitada kõikide ebaõnnestumised runescapes...

 

Alustan siis :)

 

Endal juhtus nii, et panin Rsi kasutaja bottima ja Att level sai 50 panin rune scimitari asemel kogematta mithril scimitari peale ja lasin umb 48h järjest sellega botti :S


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Päris ebaõnnestunud tõesti :(

 

Ma ise ükskord ammu aega tagasi tahtsime sõbraga läbi bounty hunti raha anda ära, nagu itemitega.

Ostsin endale zara vms seti, oli kunagi päris kallis, oma 10m vist.

 

Jooksin mapi keskele ja siis märkasin, et mngi julm kamp tuleb, panin lippama, aga raisk saadi ikka kätte ning kaotasin siis 10M.

 

Vanasti maksis 10M kusagil 400 eeku.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris ebaõnnestunud tõesti :(

 

Ma ise ükskord ammu aega tagasi tahtsime sõbraga läbi bounty hunti raha anda ära, nagu itemitega.

Ostsin endale zara vms seti, oli kunagi päris kallis, oma 10m vist.

 

Jooksin mapi keskele ja siis märkasin, et mngi julm kamp tuleb, panin lippama, aga raisk saadi ikka kätte ning kaotasin siis 10M.

 

Vanasti maksis 10M kusagil 400 eeku.

Mul sama variant, bountys sain üle, seal hakkas mingi aeg tiksuma kui lootid asja ülesse, korjasin siis asjad ülesse ja selle minuti jooksul tehti mulle k0 :)

Sara fulli proovisime üle kantida.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mul sama variant, bountys sain üle, seal hakkas mingi aeg tiksuma kui lootid asja ülesse, korjasin siis asjad ülesse ja selle minuti jooksul tehti mulle k0 :)

Sara fulli proovisime üle kantida.

 

Täpselt täpselt!

 

Vist oli mngi paar minti kui ma ei eksi, siis ma tavaliselt istusin seal keskel.

Aga oi kurat kuidas sai adreka paugu kätte kui näed, et ooo 400 eeku ja mingid vennad lippavad järgi :D:D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täpselt täpselt!

 

Vist oli mngi paar minti kui ma ei eksi, siis ma tavaliselt istusin seal keskel.

Aga oi kurat kuidas sai adreka paugu kätte kui näed, et ooo 400 eeku ja mingid vennad lippavad järgi :D:D

 

Täpselt, a mul oli vanasti suht easy raha teha, ma olin ikka räme scammer, kui seda hüüumärki ei tulnud trade aknas :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige ebaõnnestum oli see kui ma olin oma mainiga p2p wildis.nägin ,et nod omavahel taovad mingi gs-i lähedal siis multi kah mul suva polnud midagi kotadakah ju ma anult mage mingid sittased ruunid ja siis acient stuff no healjuhul mingi 2m vast atm-is.

ühel oli blue partyhat ja full bandosseljas ja gd käes ja claws idega pani spesjalit ja tümitas seal minkit teist noobi kellel ka mingi gs ja mingi rüü oli ei mäleta täpselt mingi hybrid oli ikastahes.no ikkagi 138 lvl tollel rikkuril ka bakieesle kaasas no mõtlesin poh anan baragel minna et võidan siis võidan kaotan siis kama,eg ma sellest vaesemaks ju jää.

no aga juhtus nii ,et see tüüp sai sela surma ja siis to teine sai veel mulle minkit 5 lasku crosbowga mul peaegu söök otsas no ja kukkusin siis lootima seda phati ja stuffi mis sain sain phaty ja clawsid kätte ja vaatan persse rahvas lendab peale.sain lokitud kuidagi 1 shark alles ja ise ka mingi wild 32 junba olin ja sööks otsas.õnnega pooleks pääsesin aga jah tookord oli ikka bandose hinnad laes oleks kogu atmi saanud oleks mingi peris rikkas mees aga jah pääsesin vaid phati ja clowsidega minema.kaka päev ei midagi aga jah algaja õnn satusin vallese kohta valel ajal kuigi see hypriid võitsi toda tänu minu barage abiga + min notisin tema maha aga +sellele oleks ka mina kuttukssaanud!

Aga paarpäev hiljem sain accountile scammi ja kõik see stuff mis mul pangas oli läks!

hiljem tuli välja ,et üks mu klassi kaaslastest oli kuidagi mu acci kätte saanud ja pärast õnneks sai talle klohmi antud ja accile asjad tagasi+ veel tüüp pidi maksma mulle päris kena koppika mu asjade maha müümise eest.

Nii ,et siit moral ärge usaldage kunagi kedagi peale iseenda kasutajate ja paroolidega ringi hängima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige ebaõnnestum oli see kui ma olin oma mainiga p2p wildis.nägin ,et nod omavahel taovad mingi gs-i lähedal siis multi kah mul suva polnud midagi kotadakah ju ma anult mage mingid sittased ruunid ja siis acient stuff no healjuhul mingi 2m vast atm-is.

ühel oli blue partyhat ja full bandosseljas ja gd käes ja claws idega pani spesjalit ja tümitas seal minkit teist noobi kellel ka mingi gs ja mingi rüü oli ei mäleta täpselt mingi hybrid oli ikastahes.no ikkagi 138 lvl tollel rikkuril ka bakieesle kaasas no mõtlesin poh anan baragel minna et võidan siis võidan kaotan siis kama,eg ma sellest vaesemaks ju jää.

no aga juhtus nii ,et see tüüp sai sela surma ja siis to teine sai veel mulle minkit 5 lasku crosbowga mul peaegu söök otsas no ja kukkusin siis lootima seda phati ja stuffi mis sain sain phaty ja clawsid kätte ja vaatan persse rahvas lendab peale.sain lokitud kuidagi 1 shark alles ja ise ka mingi wild 32 junba olin ja sööks otsas.õnnega pooleks pääsesin aga jah tookord oli ikka bandose hinnad laes oleks kogu atmi saanud oleks mingi peris rikkas mees aga jah pääsesin vaid phati ja clowsidega minema.kaka päev ei midagi aga jah algaja õnn satusin vallese kohta valel ajal kuigi see hypriid võitsi toda tänu minu barage abiga + min notisin tema maha aga +sellele oleks ka mina kuttukssaanud!

Aga paarpäev hiljem sain accountile scammi ja kõik see stuff mis mul pangas oli läks!

hiljem tuli välja ,et üks mu klassi kaaslastest oli kuidagi mu acci kätte saanud ja pärast õnneks sai talle klohmi antud ja accile asjad tagasi+ veel tüüp pidi maksma mulle päris kena koppika mu asjade maha müümise eest.

Nii ,et siit moral ärge usaldage kunagi kedagi peale iseenda kasutajate ja paroolidega ringi hängima!

 

 

ise kah usud mida räägid?

 

 

Suurim fail minu poolt siis: Aastaid paar tagasi lasin p2p teha, jätsin pw muutmata, jäin 50millist ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No enda asi kui ei usu!arvad ,et oled siin uustulnuk ja võid plõksida !

enda asi kui ei usu tõsi lugu sama nagu teistel ned faile võib siin igaüks 100tk üles lugeda.

Ja teiseks siin ei ole keegi küsinud sinu äppartuse lugu + tõestust kui ei usu hoia oma teada.

ikastahes lugu on tõeline ja sulle ma midagi tõestama kah ei hakka!

 

 

2 fail:

Olin siis world 75 wildis ja proovisin siis stakeda.

no saigi mingi tüübi saraga nõusse ja pulisin 2m siis talle raha ja hakkasime siis nagu võitlema.

olin pool kotti ära jõudnus swordfishe ära söönus ja äkki enam süüa ei saa.

vaatan mida perset conest lost deem ddosed aw täielik fail kaotasin nii 2 milli kui ka g2h .

täielik fail ja esimene ddos-ed kogemus

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2korda juba üle lastud kasutajadega ,üks kord oli 300kr eest ja teine kord oli 25m eest.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõige ebaõnnestum oli see kui ma olin oma mainiga p2p wildis.nägin ,et nod omavahel taovad mingi gs-i lähedal siis multi kah mul suva polnud midagi kotadakah ju ma anult mage mingid sittased ruunid ja siis acient stuff no healjuhul mingi 2m vast atm-is.

ühel oli blue partyhat ja full bandosseljas ja gd käes ja claws idega pani spesjalit ja tümitas seal minkit teist noobi kellel ka mingi gs ja mingi rüü oli ei mäleta täpselt mingi hybrid oli ikastahes.no ikkagi 138 lvl tollel rikkuril ka bakieesle kaasas no mõtlesin poh anan baragel minna et võidan siis võidan kaotan siis kama,eg ma sellest vaesemaks ju jää.

no aga juhtus nii ,et see tüüp sai sela surma ja siis to teine sai veel mulle minkit 5 lasku crosbowga mul peaegu söök otsas no ja kukkusin siis lootima seda phati ja stuffi mis sain sain phaty ja clawsid kätte ja vaatan persse rahvas lendab peale.sain lokitud kuidagi 1 shark alles ja ise ka mingi wild 32 junba olin ja sööks otsas.õnnega pooleks pääsesin aga jah tookord oli ikka bandose hinnad laes oleks kogu atmi saanud oleks mingi peris rikkas mees aga jah pääsesin vaid phati ja clowsidega minema.kaka päev ei midagi aga jah algaja õnn satusin vallese kohta valel ajal kuigi see hypriid võitsi toda tänu minu barage abiga + min notisin tema maha aga +sellele oleks ka mina kuttukssaanud!

Aga paarpäev hiljem sain accountile scammi ja kõik see stuff mis mul pangas oli läks!

hiljem tuli välja ,et üks mu klassi kaaslastest oli kuidagi mu acci kätte saanud ja pärast õnneks sai talle klohmi antud ja accile asjad tagasi+ veel tüüp pidi maksma mulle päris kena koppika mu asjade maha müümise eest.

Nii ,et siit moral ärge usaldage kunagi kedagi peale iseenda kasutajate ja paroolidega ringi hängima!

 

 

Mitte midagi ei saanud aru..

 

Ei mäleta enda 1. kasutaja nime, millele on red h'ween peal


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No enda asi kui ei usu!arvad ,et oled siin uustulnuk ja võid plõksida !

enda asi kui ei usu tõsi lugu sama nagu teistel ned faile võib siin igaüks 100tk üles lugeda.

Ja teiseks siin ei ole keegi küsinud sinu äppartuse lugu + tõestust kui ei usu hoia oma teada.

ikastahes lugu on tõeline ja sulle ma midagi tõestama kah ei hakka!

 

 

2 fail:

Olin siis world 75 wildis ja proovisin siis stakeda.

no saigi mingi tüübi saraga nõusse ja pulisin 2m siis talle raha ja hakkasime siis nagu võitlema.

olin pool kotti ära jõudnus swordfishe ära söönus ja äkki enam süüa ei saa.

vaatan mida perset conest lost deem ddosed aw täielik fail kaotasin nii 2 milli kui ka g2h .

täielik fail ja esimene ddos-ed kogemus

 

uustulnuk?

Kus sa seda veel näed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No enda asi kui ei usu!arvad ,et oled siin uustulnuk ja võid plõksida !

enda asi kui ei usu tõsi lugu sama nagu teistel ned faile võib siin igaüks 100tk üles lugeda.

Ja teiseks siin ei ole keegi küsinud sinu äppartuse lugu + tõestust kui ei usu hoia oma teada.

ikastahes lugu on tõeline ja sulle ma midagi tõestama kah ei hakka!

 

 

2 fail:

Olin siis world 75 wildis ja proovisin siis stakeda.

no saigi mingi tüübi saraga nõusse ja pulisin 2m siis talle raha ja hakkasime siis nagu võitlema.

olin pool kotti ära jõudnus swordfishe ära söönus ja äkki enam süüa ei saa.

vaatan mida perset conest lost deem ddosed aw täielik fail kaotasin nii 2 milli kui ka g2h .

täielik fail ja esimene ddos-ed kogemus

 

Ma olin Hiinas ja üritasin eiffeli torni leida...

 

 

Ontopic:

 

RSC algusaegadel (siis, kui mina alustasin muidugi) Omasin tervet invetory täit partyhatte. Kuna oli vaja armorit, vahetasin osad mütsid bronze fulli vastu ja osad foodi vastu ja kuna panga olemasolust polnud aimugi droppisi enamuse, et kulda ja muud jama korjata.

 

Partyhatid olid tol hetkel ehk paarsada tuhat RSGP väärt aga sellegi poolest. Polnud õrna aimugi, mida ma tegin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olin Hiinas ja üritasin eiffeli torni leida...

 

 

Ontopic:

 

RSC algusaegadel (siis, kui mina alustasin muidugi) Omasin tervet invetory täit partyhatte. Kuna oli vaja armorit, vahetasin osad mütsid bronze fulli vastu ja osad foodi vastu ja kuna panga olemasolust polnud aimugi droppisi enamuse, et kulda ja muud jama korjata.

 

Partyhatid olid tol hetkel ehk paarsada tuhat RSGP väärt aga sellegi poolest. Polnud õrna aimugi, mida ma tegin.

 

Vot see on üpris korralik fail :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olin Hiinas ja üritasin eiffeli torni leida...

 

 

Ontopic:

 

RSC algusaegadel (siis, kui mina alustasin muidugi) Omasin tervet invetory täit partyhatte. Kuna oli vaja armorit, vahetasin osad mütsid bronze fulli vastu ja osad foodi vastu ja kuna panga olemasolust polnud aimugi droppisi enamuse, et kulda ja muud jama korjata.

 

Partyhatid olid tol hetkel ehk paarsada tuhat RSGP väärt aga sellegi poolest. Polnud õrna aimugi, mida ma tegin.

omg.

Endal oli kord f2p wildis nii palju "õnne", et ca. 3-4 sec pärast joone ületamist tehti pile & k0. Mingi dd jäi märkamata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olin Hiinas ja üritasin eiffeli torni leida...

 

 

Ontopic:

 

RSC algusaegadel (siis, kui mina alustasin muidugi) Omasin tervet invetory täit partyhatte. Kuna oli vaja armorit, vahetasin osad mütsid bronze fulli vastu ja osad foodi vastu ja kuna panga olemasolust polnud aimugi droppisi enamuse, et kulda ja muud jama korjata.

 

Partyhatid olid tol hetkel ehk paarsada tuhat RSGP väärt aga sellegi poolest. Polnud õrna aimugi, mida ma tegin.

 

Korralik ;)

 

 

Endal vist nii, et Proovisin mingit venda scammida.

Plaan oli siis nii: Leida mõni vähemalt rune fulliga vend ja siis talle midagi sogada, et teen muusikavideot Runescapes ja kuna rheavy metali laul, siis teema võiks mingi creepy olla. Ühesõnaga Proovisin mingi venna Wildi meelitada ja ta seal siis ära killida. Endal oli kott süüa täis ja paar str potti ka. Andsin, siis vennale veel telemiseks asjad, et näidata, et ma "pole" scammer. Meelitasin siis sellise jutuga ta Wildi sinna kaugele ära, kus enam teleda ei saa ja ytlesin, et otsin neid Deemoneid võimis iganes seal Wildis on need punased ;D. Kolasime järjest kaugemale - Endal selline tunne et kohe zamorak full minu - Ja siis ytlesin vennale umbes, et fuck dat shit, teeme asja ära. Plaan oli nii, et ytlen talle, et killi mind ära video jaoks ja saad asjad omale, mis mul on - Endal oli ka ikka rune full ja scimi ja 2h käes + veel kõik str potid ja söögid - ja siis söön paar ampsu; Str potion ja Prayer peale ja laksaki maha vend. Ja siis kui tegudeks läks tuli välja, et vend oli mingi hull mage arendaja ja võttis mu ise ära ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu suurim fail ,mis selle foorumiga ja rsiga seoutid:

Myysin mingit acci, mil oli 200m bank ja korralikud statsid (aastake enne free trade tagasi tulekut) No ja siis mõtlesin et lasen ära kpontrollida acci. Olin juba andmed jne andnud yhele adminile ja siis ta mainis seda krdi mingit 25.- tasu, mis oleks pidanud maksma talle, aga kuna arve oli 0s tol hetkel ei saand maksta, asi jäi katki. Ja siis mõne nädala pärast pass vahetatud, kui acci tagasi sain, väike uuring ja tuli välja et ip, kes acci varastas kuulus sellele samale adminile, Loo moraal, ära usalda vahvli admineid.

 

2ne fail oli see, et tegin rsc ajal mage on full rune jne stake red p hati peale, omal oli mage aint 47 vms ja kasutasin fire chaos rune spelli, vastasel oli iban blast :D ja arvata on et kaotasin :D

Muudetud liikme koolimees12345'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et siis siia postitada kõikide ebaõnnestumised runescapes...

 

Alustan siis :)

 

Endal juhtus nii, et panin Rsi kasutaja bottima ja Att level sai 50 panin rune scimitari asemel kogematta mithril scimitari peale ja lasin umb 48h järjest sellega botti :S

 

Sellise failiga kärva lausa maapõhja.....

 

Omal suuremaid faile ei ole eriti olnud, ainus suurem mida mäletan, on see, kui läksin sp mage taskile gwd saradomin poolel, endal polnud saradominiga seotud asja peal. K0ed sain suht ruttu.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RSC aegadest.

 

Olin ebaseaduslik viisil saanud endale suure koguse party hatte. Kuna ei osanud dual logini teha tollel ajal, drop tradisin 10+ party hatti teisele kasutajale. Olin Varrockis, rune poe kõrval majas(ei ole kindel, kas see on ka seal rs2s). Olin korduvalt drop tradinud seal asju. Mõlemad kasutajad olid ilusti valmis. Logisin hostiga sisse ning alustasin, kõik mütsid said ilusti üksteise järel pillatud maha. Nad ei oleks tohtinud veel järgmised 20 sekundit tulla nähtavaks avalikkusele. Logisin hostiga välja, kohe teise kasutaja andmed sisse ja sisene nuppu. Tuli ''error connection'' kiri. Teine katse õnnestus, aga kae imet kasutaja nimega ''Jag'' korjas just mu kaks viimast mütsi ülesse. ja läks redelist alla. Hakkasin teda jälitama ning üritasin vestlust arendada. Tema aga jooksis üles wildy poole ning logis välja lihtsalt niisama ...

 

Note - mütsid ei ole tohtinud veel avalikkusele nähtavaks tulla!!

 

Saatsin Jagexile kirja, vastust ei tulnud. Olen ise seni ajani arvanud, et tegemist oli Jagexi enda moderaatoriga, kes ''scammis'' mind tagasi.

 

Fuck it, life goes on.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
RSC aegadest.

 

Olin ebaseaduslik viisil saanud endale suure koguse party hatte. Kuna ei osanud dual logini teha tollel ajal, drop tradisin 10+ party hatti teisele kasutajale. Olin Varrockis, rune poe kõrval majas(ei ole kindel, kas see on ka seal rs2s). Olin korduvalt drop tradinud seal asju. Mõlemad kasutajad olid ilusti valmis. Logisin hostiga sisse ning alustasin, kõik mütsid said ilusti üksteise järel pillatud maha. Nad ei oleks tohtinud veel järgmised 20 sekundit tulla nähtavaks avalikkusele. Logisin hostiga välja, kohe teise kasutaja andmed sisse ja sisene nuppu. Tuli ''error connection'' kiri. Teine katse õnnestus, aga kae imet kasutaja nimega ''Jag'' korjas just mu kaks viimast mütsi ülesse. ja läks redelist alla. Hakkasin teda jälitama ning üritasin vestlust arendada. Tema aga jooksis üles wildy poole ning logis välja lihtsalt niisama ...

 

Note - mütsid ei ole tohtinud veel avalikkusele nähtavaks tulla!!

 

Saatsin Jagexile kirja, vastust ei tulnud. Olen ise seni ajani arvanud, et tegemist oli Jagexi enda moderaatoriga, kes ''scammis'' mind tagasi.

 

Fuck it, life goes on.

 

Say what? Partyhatid tulid crackeritest. Ja crackereid dropiti 2001 jõuludel jagexi enda poolt enne seda polnud ühelgi mängijal võimalik phatte või crackereid näppida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks igasugu feile tuleb ette aga tuleb meelde veel vana rs aeg kui randomid viisid wildist inimesi minema pk ajal siis saigi sellist nalja ,et tagusin mossis minkit tüüpi ja peaegu olingi võitmas juba aga äkki siis just tuli random ja viis ära.no täielik feil keset pkad viiakse sind wildist minem kuskile kuradi random eventisse

Marvan ,et see kogemus pole ainult mul seda on kogenud paljud vanad mängijad!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks kiire fail:

Panin Duel Arenale kasutaja bottima: nimelt siis boxima, sellise süsteemiga, et kui võidab, siis läheb tagasi alguse summa peale (1M) ja kui kaotab, siis kogu aeg duubeldab. Algus läks hästi: 300M-st tuli lühikese ajaga 400. Seejärel läksin peole. Tagasi koju jõudes vaatasin, et kogu aeg järjest kaotab. Natukene joogine ka ja suht pohhuilt vaatasin, kuidas kasutaja lihtsalt järjest sureb. Teha polnud midagi, lootsin viimasele stakele ja kaotasin ka selle.

Järgmine päev proovisin hot'cold mängu. Suutsin 180M kaotada. Rohkem ma selle mänguga ei tegele.. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Say what? Partyhatid tulid crackeritest. Ja crackereid dropiti 2001 jõuludel jagexi enda poolt enne seda polnud ühelgi mängijal võimalik phatte või crackereid näppida.

 

See oli aastal 2003-2004. Seega mütsid olid ammu mängus! Mütsid olin saanud keyloggeri kasutamise tagajärel kahelt väga tuntult mängijalt. Ma lihtsalt drop tradisin asju üle teisele kasutajale.

 

Note - mütsid ei ole tohtinud veel avalikkusele nähtavaks tulla!!

 

Tähendab, et kui sa dropid midagi ja logid teisele kasutajale, siis asjad KOHE nähtavale ei tule.

 

 

Vabandan, kui väljendasin ennast teile arusaamatul viisil.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli aastal 2003-2004. Seega mütsid olid ammu mängus! Mütsid olin saanud keyloggeri kasutamise tagajärel kahelt väga tuntult mängijalt. Ma lihtsalt drop tradisin asju üle teisele kasutajale.

 

Note - mütsid ei ole tohtinud veel avalikkusele nähtavaks tulla!!

 

Tähendab, et kui sa dropid midagi ja logid teisele kasutajale, siis asjad KOHE nähtavale ei tule.

 

 

Vabandan, kui väljendasin ennast teile arusaamatul viisil.

 

 

RSC-s oli ajavahemik täpselt 1 minut ennem kui asjad maas nähtavale tulid. Ja ma sain su jutust esialgu aru, et mütse mängus polnud ja sa said need kuidagi moodi enda kätte ja siis jagex mod scammis sind. Aga okei, hea ,et selgitasid :D

 

 

Teine "Feil"

 

Kui oma stakerit bottisin ei suutnud otsustada esialgu kas tasub prayerit teha või mitte ja tegin prayeri lvl 2 peale ja siis öeldi ,et mõttetu ,et see annab sulle combat lvli kui maxed oled. Ja kui maxed sain oligi cb 114 ja heietasin juba mõtteid ,et peab uue useri tegema kuna kõik teised olid 113 (ma ei kujuta ette, mis mu peas toimus idiootsuse tipp tegelikult). Aga tuli välja, et see on eelis kuna teati ,et 113 täpselt maxed ja sain hoopis palju tihedamini stakesid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.