Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

YouTube kasutaja muutmine

Küsimus

Terekest, mina jälle.

 

Tulin siia sellise küsimuse või rohkem palvega.

Et mul on siis youtube kasutaja ja sooviks nime muuta. Yritasin ise ka aga see pole ikka see :D

Nimelt hetkel on mu vana channeli nimi ufostar123 - aga tahaks uut nime. Nt kui.kirjutan youtube.com/user/Test siis avanevad samad videod jne..

 

Ei tea kas seda saabki.muuta kuid lugesin et mimgi.bugiga kuidagi sai : D

 

Et äkki keegi oskab teha sellist asja tasuta, siis võiks oma msni/skype PM.teel anda ja annan kasutaja andmed teile ning muudate ära : )


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Terekest, mina jälle.

 

Tulin siia sellise küsimuse või rohkem palvega.

Et mul on siis youtube kasutaja ja sooviks nime muuta. Yritasin ise ka aga see pole ikka see :D

Nimelt hetkel on mu vana channeli nimi ufostar123 - aga tahaks uut nime. Nt kui.kirjutan youtube.com/user/Test siis avanevad samad videod jne..

 

Ei tea kas seda saabki.muuta kuid lugesin et mimgi.bugiga kuidagi sai : D

 

Et äkki keegi oskab teha sellist asja tasuta, siis võiks oma msni/skype PM.teel anda ja annan kasutaja andmed teile ning muudate ära : )

Võid ka ju youtybele avalduse või kirja saata aga usun et seda ei juhtu niisama!


H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Vaevalt, et youtube sul vahetama hakkab lol, võibolla aint kui mingi partner oled, siis mingi võimalus.

 

 

Tee uus või lepi oma nimega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.