Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PROBLEEM: Quick-Format Recovery ?? on võimalik ?

Soovitatud postitused

Juhtus selline jama, et lolli peaga ise ka ei tea mis tegin tahtsin teha Format C/Factory reset, mul on HP Pavilion arvuti ja seal on Eraldi D:/ Drive kus on HP_RECOVERY failid olemas et saaks factory reset teha, ja ma parem klikkisin sellele siis panin format(arvasin et sealt saab teha format c) , quick format, ja see tegi mu factory reset D:/ täiesti tühjaks. plaate ega midagi arvutiga kaasa ei tuld ja nüüd olen suures hädas.

On kuidagi võimalik taastada Quick-Format/formatitud Data-t ?

Proovisin iCare Format recovery/data recovery ja sealt kül abi ei saanud, aint mõttetut sitta toodab see.

 

Keegi teab ehk kuskilt kus arvuti ostsin vms on võimalik abi saada, või tuleb nüüd täiesti uus Recovery värk osta vms, et format teha?

jagage ideid, proovige abi anda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

icare oli taoline, tõmbasin full versiooni sellest ja praegu siis nn "otsib" lost data-t, annan teada kuidas läks ...

 

seal ikka mingi jama sees , annab mulle 7000TERASE faili + teisi NTFS1 kaustast , tunduvad nagu vbl tulevad siis selle HP_Recovey.Exe faili seest , aga mul on just vaja seda HP_Recovery.exe faili (tagasi saan sealt kokku aint 5gb 14gb-sest failist , mis ei ole ka exe failid vaid kaustad täis mingeid tundmatuid faile ja icon faile, ma tahaks saada 14gb-st hp_Recovery.exe faili , aga seda ta mulle ei anna)

Muudetud liikme geir7'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.