Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Sellepärast peadki tutoriale kasutama, et välja tuleks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht koppa visanud see nende vahtimine, muidugi ma nii ei õpi aga, kui mingit head turtoriali page'i oskad öelda siis miks mitte? :D

 

Hetkel pole kuskil midagi nagu mis mulle silma oleks jäänud. Vahest ise ka vaatan, et kas on midagi huvitavat tekkinud aga pole näinud tükkaega :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis mõttes, tutoriale terve maa ja ilm täis ju. Vähemalt paar aastat tagasi veel oli... Nüüdseks peaks neid GFX foorumeid koos veel paremate tutorialidega isegi veel rohkem olema. Kes otsib see leiab ;)

 

Neid on palju küll aga iseasi kas need korralikud on ja kas mingit normaalset tulemust nendega on üldse võimalik saada :D

Olen vaadanud gfx foorumeid ja pole ühtegi sellist uut näinud mida kasutada tahaks :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidagi liiga laiaks tehtud render minuarust .o


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, see kiri ei sobi lihtsalt sinna tema peale :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks veidi vaeva ka näha, te olete kõik nii laisaks muutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa saaksid palun panna psd faili uploadi või siis tee pilt oma layeritest. Soovin üle kontrollida :) Võid pm'iga saata või pane siia samma.

Muidu töö jääb igavaks, peaksid tutoriale kasutama, paluun sind :) saaks asja küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas sa saaksid palun panna psd faili uploadi või siis tee pilt oma layeritest. Soovin üle kontrollida :) Võid pm'iga saata või pane siia samma.

Muidu töö jääb igavaks, peaksid tutoriale kasutama, paluun sind :) saaks asja küll.

 

Saadan sulle pm'i. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pilt: http://3.bp.blogspot.com/-Dr4TuEJMG8...80_393381a.jpg

Suurus: Õige signa suurus, tead ise ma arvan.

Tekst:

Paviljon

Vahvel.net

 

Lisainfo: Ja tee muu niipalju kui oskad, võiks ilus ja ainulaadne olla. Ja palun jäta psd alles, et mõnikord muudad seda kui nt mingi muudan kasutajanime nt kui ostan annetajaks.


paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pilt: http://3.bp.blogspot.com/-Dr4TuEJMG8...80_393381a.jpg

Suurus: Õige signa suurus, tead ise ma arvan.

Tekst:

Paviljon

Vahvel.net

 

Lisainfo: Ja tee muu niipalju kui oskad, võiks ilus ja ainulaadne olla. Ja palun jäta psd alles, et mõnikord muudad seda kui nt mingi muudan kasutajanime nt kui ostan annetajaks.

 

Leia mingi parem pilt, see suht piklik ning raske kasutada teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.