Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline kvann

Kõrberollimäng

Soovitatud postitused

Külaline kvann
Author of the topic Postitas
Oktoobri keskpaika? pigem ikka novembri? Oktoober kohe läbi (X

 

Väike viga tuli jah, mõtlesin novembrit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma loodan, et see asi on turvaliselt lahendatud, kuid ma julgen selles kahelda.

 

Ära hinda mind selle järgi, mis ma suvel korraldasin. Tänan.

 

---

 

Majasüsteem sai enam-vähem valmis. Paar asja on vaja veel lisada ainult. Esimesed 12 maja on ka lisatud. Fort Carsonis on rohkem maju, kui ma arvasin :unsure:

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kuna mulle meeldib inimesi uudistega kursis hoida, siis näitan teile viimaseid uuendusi.

 

Eestis ainulaadne sõiduki turvasüsteem: Sõiduki uksi saab lukustada ning puldist saab sisse lülitada ka signalisatsiooni. Kui autovaras (Pole töökohana!) üritab töötava signalisatsiooniga auto ust lahti muukida, on väga suur võimalus, et signalisatsioon hakkab tööle ning politsei saab selle kohta teate. Juhul, kui signalisatsiooni pole peal, on 1/3 võimalus, et autovaras suudab ukse lahti muukida. Sama suur võimalus on ka mootori käivitamisel. Mingit oskusesüsteemi ning rongilemüüki ma veel teinud ei ole, kuid viimane on kindlasti lähiajal tulemas.

 

sa-mp-751.png

 

Kalapüük ning kalade müümine - Ei vaja erilist tutvustamist, kuid mainin, et kaladest saadav tulu on väga väike, et inimesed pidevalt kalakail ei passiks. Kaladel on kolm hinnakategooriat: 1 SAK/kg, 2SAKi/kg ja 3 SAKi/kg.

 

sa-mp-752.png

sa-mp-753.png

 

Selleks, et uuendused edaspidi veel kiiremini valmiks, oleme endale appi võtnud arendaja Patarei ning superadministraatori Crystal (Laiemalt tuntud kui Enar või Monster).

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Regasin omale kah foorumisse kasutaja ära. Vahepeal käin vaatamas.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas
Monster sAdmin.

 

Okei let's move on. Selle serveri võib maha kanda.

 

Ära palun hakka. Mulle tundub, et Enar on muutunud võrreldes eelnevaga käitumise poolest palju korralikumaks. Kui ta ka midagi korraldama peaks, on mul võimalik ta igal hetkel eemaldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas
Kui üritan registreerida siis ütleb, et mu sisestatud andmed on nagu spammeril ja ei lase regada. Mis toimub? :D

 

Saada mulle PMi soovitud kasutajanimi, parool ning e-mail ja teen ise ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas
Foorum on suht kõva, aga administratiiv tiim tundub mõtetu, aga eks näeb siis.

 

Edu!

 

Tänan. Administratiivi kohta oskan ma öelda vaid seda, et nime tuntus ei otsusta tema oskusi. Mul on aTiimis inimesi, kes pole varem olnud üheski serveris moderaator, samas nende oskused on paremad, kui mõnel inimesel, kes on aastaid mõne foorumi aTiimis higistanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas
Oot , see toimub siis LSis ?? Kuna kirjas on et "vaatega LSi poole" .. Kuid uuendustes on ikkagi Bone County/Fort Carson .. Kumb siis :D ?

 

Serveri tegevus toimub Bone Countys. Ajaili vaade on Los Santosele, kuna seal on kõige ilusam vaade.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuulsin, et läheb Libertyga kokku (?)

Kvann, sooviks sinu kontakti PMI :)

 

Ei lähe. Enda MSNi võin jagada ka siin, aga karvaseid türklaseid ja alla 10-aastaseid pole mul sinna vaja. d@rps.ee

 

Foorum sai endale uue ning palju ilusama kujunduse. Lisaks tuli meile appi arendaja Gevin ehk Aprest. Oodata on, et server valmib novembri jooksul.

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
Author of the topic Postitas

Vahepeal möödunud nädalaga on meie GM peaaegu valmis saanud. Viimastel päevadel oleme umbes 10-liikmelise tiimiga GMi põhjalikult testinud ning leitud ja parandatud on ligikaudu 50 bugi. Lisandunud on ka palju-palju uusi võimalusi. Et mitte magada maha avamist, mis peaks toimuma kuu lõpus ning võibolla isegi saada beta-testeriks, registreeru meie foorumis juba nüüd! http://k6rb.prica.eu/foorum/index.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.