Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Probleem Kasutaja Tagasi Võtmisega !

Küsimus

VIP

Tere , Nimelt on üks suur murekene mul , lõpetasin vahepeal rs mängimise ära ja kasutaja kuskile mul kadunud

aga kui tahan kasutajat tagasi pendida Pean sisestama emaili seal on kirjas 6võimalust aga emaili ma ei tea

ja kui jätan emaili lahtri tühjaks , blockib ta mul account recovemise tunniks ajaks ära

kas ilma emailita ei ole võimalik kasutajat tagasi saada? Loodan Teie peale

 

 

 

Parimatega : Mysticflower


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kui sa esimeseid pw,kus tehti- kasutaja infot tead siis pole probleemi tagasi saamisega saada sinna kiri,et kasutaja on hacked billing@jagex.com

Nad vastavad 24h jooksul,ise sain hiljuti ühe vana accounti tagasi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

suured tänud reino saatsin kirja loodan et võtavad ette midagi.


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Otsi rsi foorumitest mingi värk, seal see kava mida pead tegema, nt pead salakad küsima, pwd vms. Neid teistele ei näidata v.a Jagex Modidele, kui kõik läks hästi siis vastavad nad sulle 20min-3h jooksul pmst ja annavad sulle recovery testi mille sa pead ära tegema ja saadki enda emaili peale + kasutaja tagasi.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Palun Teema Sulgeda Kõik Korras !


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See, et ta sul emaili küsib, on sellepärast, et keegi on vahepeal sellele emaili peale pannud. Kas sa tõesti ei mäleta oma emaili või ajad bsi, et kasutaja lihtsalt kuhugi on kadunud. JaGeXi kirjaga läheb 2-3 tööpäeva, niiet varu aega endale.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.