Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tere vajan abi ja selgitusi...

Soovitatud postitused

Tervist vajaksin abi siis mõnede sõnade selgitusel ja näpunäiteid,alles alustasin LoLi mängimist ja olen seal veel küllaltki roheline.

 

Nimelt

 

Kes on head Junglerid?

 

Mis on AD-Carryer?

 

Hetkel kõik aga kui meelde tuleb siis küsin,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Junglereid on minumeelest 2 liiki, 1'ed on need kelle "jungle clear time" on väga kiire ehk nad saavad jungles kiiremini leveleid, aga enamasti on nende gankimis võimbed tsipa lahjemad kui teistel. Näiteks võib tuua nocturne, udyr, olaf ja trynda.

 

Teised junglerid on natuke aeglasema "clear speediga" aga samas nene gankimis võime on palju parem "gc ( gap closer'ite tõttu).

Ehk nad saavad kuidagi kiiresti vastase juurde ja peale seda näitex stun'ida w snareid'a vastase.

Näiteks toon välja nautilus, maokai, lee sin ja shen.

 

 

 

AD carry tähendab seda championi, kes enamasti põhineb oma basic atackkidel. Need on sellised championid nagu ntx vayne,mf, cait, ashe, graves. Carry tulebki ingliskeelest sõnast "carry" mis tähendab "kandma".

Ad carry enamasti praeguse meta järgi on bot lanel koos supporddiga, see on niie, sest carryd vajavad palju "cs" (creeb score/last hits on minions).

Ad carry on väga item dependant mis tähendab et neil on vaja teatud itemeid et teha piisavalt damage.

Kuna ad carry itemid maksavad päris kpalju,siis ongi enamasti nii et nad saavad piisavalt tugevaks alles alates 25-35 minutil, vahest veel hiljem.

 

Kokkuvõtteks võib öelda et ad carry on champion kelle eesmärk on hästi palju farmida, ja late game teha niipalju dmg et teamfightides laseb ta lebolt 3 vastast 10 sec jooksul maha :D

Muidugi töötab terve tiim selle nimel et ad carry jääks puutumatta vastaste poolt ja et ta saaks rahus töötada :)

 

Ma pole kindle kui hästi sa mu jutust aru saad aga kui oskad inglise keelt siis võid guugledada :)

 

SkipR

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

skipr,

noc, udyr ja shyv on ühed kiireimad jungle clearerid. kõigil nendest on VÄGA tugevad gankid. ntks nocturnega pole muud kui pead Q pihta saama, siis jooksed järgi ja E peale, bam free kill. peale lvl 6't on asi eriti lihtne, ultiga on pea võimatu ganke vältida.

udyr: kiiruse steroid peale, (vist oli tiger stance? ei mäleta pole ammu pelanud teda), siis Q ja R ning tasuta kill jällegi olemas.

shyvanaga on asi veidi keerulisem, asi tahab harjutamist, kuid siiski on gankid väga tugevad. W peale, E, siis Q (redbuff peaks korralikult slowima algul ära kohe, hiljem phage/mallet selle jaoks) ja edasi juba autoattackid surnuks.

tooks veel heade jungleritena välja ntks lee sin, nautilus ja maokai. ap junglereid väga ei soovita, kuid kui proovida tahad siis fiddle or nunu.

 

ad carryt ei viitsi eriti seletada, pole minu lane väga.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
skipr,

noc, udyr ja shyv on ühed kiireimad jungle clearerid. kõigil nendest on VÄGA tugevad gankid. ntks nocturnega pole muud kui pead Q pihta saama, siis jooksed järgi ja E peale, bam free kill. peale lvl 6't on asi eriti lihtne, ultiga on pea võimatu ganke vältida.

udyr: kiiruse steroid peale, (vist oli tiger stance? ei mäleta pole ammu pelanud teda), siis Q ja R ning tasuta kill jällegi olemas.

shyvanaga on asi veidi keerulisem, asi tahab harjutamist, kuid siiski on gankid väga tugevad. W peale, E, siis Q (redbuff peaks korralikult slowima algul ära kohe, hiljem phage/mallet selle jaoks) ja edasi juba autoattackid surnuks.

tooks veel heade jungleritena välja ntks lee sin, nautilus ja maokai. ap junglereid väga ei soovita, kuid kui proovida tahad siis fiddle or nunu.

 

ad carryt ei viitsi eriti seletada, pole minu lane väga.

 

Ma kirjutasingi et nad on kiired :)

 

Ja kui sa hakkad võrdlema nt maokaid ja shyw'd siis gangimises on ikka vahe sees kll, ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult on Jungler-eid 3 sorti.

 

Clear time põhised

 

Ganking ability

 

Counter jungle efficency

 

Ehk siis nagu sa juba mainisid , et clear time (Jungle-i kiirus) , ning täpselt gap closingu kohta.

 

Aga ma arvan , et Counter Jungle on ikkagi ka üks väga tähtis osa , et ei tahaks seda nagu välja jätta.


[sIGPIC][/sIGPIC]

"Never Underestimate a kid who is time-rich and cash-poor"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.