Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

256xp9f.png

 

ViP.EE kommuun on olnud üleval juba aastaid, seda siis erinevate nimede all.

Serverid ise on olnud üleval ligi 2-3 aastat ning seda ka edukalt :)

ViP.EE kommuunis eksisteerivad mänguserverid milleks on Counter-strike. Tänase seisuga tuli juurde ka SA-MP server mille eesmärk on hoida server üleval niikaua kuni on olemas ViP.EE kommuun. Serveri tegemise eesmärk on pakkuda mängijatele uusi võimalusi uute funktsioonidega.

Arendajatest on kohal ICE, kes arendab hetkeliselt ViP.EE SA-MP Serveri.

Et serveris pakkuda teile huvitavaid asju ootame teiepoolseid ideid mille võib lisada siis Vahvel.net PMi

Kuni server pole üleval või foorum pole avatud võib postitada siia küsimused kuidas ja mis :)

 

 

ADMINISTRATIIVTIIM

 

arendaja.pngsAdministraatorid:

 

arendaja.pngHärra ICE » Shawn Ice

arendaja.pngJoss15 » Luciano Vega

 

 

 

Admin.pngAdministraatorid:

 

Admin.pngcAspa » Nõunik Nõunik

Admin.pngRaudkäsi » Tere Tere

Admin.pngyazzu » Tere Tere

Admin.pngKohva » Tere Tere

 

 

sadmin.pngArendaja:

 

sadmin.pngHärra ICE » Shawn Ice

sadmin.pngMargus » mmrk

 

 

Mode.pngModeraatorid:

 

Mode.pngVeiko » Tere Tere

Mode.pngMumm » Tere Tere

Mode.pngVallo » Tere Tere

Mode.pngPadi » Tere Tere

Mode.pngStenkaa » Joe Barcley

Mode.pngNympho » Tere Tere

Mode.pngJonkz » Tere Tere

 

 

 

ViP.EE Foorum: ViP.EE serverid

ViP.EE SA-MP Foorum: SA-MP Foorum

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Garry approves. :thumbup:


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu Serveriga ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi ei ole endiselt unarusse jäänud, pigem tegeletakse sellega aktiivsemalt ja on oodata uusi funktsioone serverisse :)

Foorum on hetkel suletud, kuni kõik pisivead saavad parandatud. Sellegipoolest tasub oodata.. Avamise tähtaeg peaks olema 8-9 oktoober.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miillal te umbes avate siis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann

Ma ei taha küll sarnaneda igasuguste virisejatega, kuid üks küsimus siiski oleks: vBulletini litsents on ikka ostetud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taha küll sarnaneda igasuguste virisejatega, kuid üks küsimus siiski oleks: vBulletini litsents on ikka ostetud?

 

Siis ära virise. :)

Tõesti solvav küsimus on see ja keegi pole kohustatud sulle vastama. Naudi kommuuni - kõik on OK. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt Stenka sai vbulletini litsentsi eest adminiks :D. Väga hale, nagu ostaks rahaga sõpru :D.

 

 

Igatahes VÕIBOLLA vaatan üle JUHUL KUI see üldse avatakse.

 

 

Sinusugused ei vääri minu nime mainida.

Sinusugustele väikestele poistele, kellel nupp veel väga ei noki: http://vahvel.net/showthread.php?152354-M-vBulletin-AEGUMATU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinusugused ei vääri minu nime mainida.

Sinusugustele väikestele poistele, kellel nupp veel väga ei noki: http://vahvel.net/showthread.php?152354-M-vBulletin-AEGUMATU

 

Jah, sa seda korduvalt müünud. Müüsid ka ITfail ajal kui see veel püsti oli. Samuti ka BLS-i ajal. No põhimõtteliselt igas serveris oled admin olnud tänu vbulletini litsentsile. Inimesena sind ilmselgelt väga ei väärtustata :D.

 

Teemasse ka, et kutsuge Stennu ja Martinike ka tiimi. Siis on driim tiim koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

iFail, su nimi õigustab ennast. Vahepeal oli müügis, aga kui süveneksid rohkem teemasse, näeksid, et Uf0 ostis selle ära, kahjuks jäi pärast mitut kuud ikkagi tehing katki teatud põhjustel. Olin admin olnud kõvasti ennem vBulletini omamist ( see on umbes aasta aega alles mu käes ).

 

Kas ma näen sinus suurt kadedust, et ei saa virtuaalmaailmas moderaator olla?

 

Teemasse, et liituge, käige foorumis ringi ja olge asjadega kursis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

iFail, oleme sulle midagi teinud, et sa sellist asja siia tootma pead? Sul ei ole mingit alust, et me Stenkaa admintiimi vBulletini tõttu tõime. Me saime selle pärast tema tiimi toomist, samuti alustasime selle rääkimist pärast tema tiimi toomist. Stenkaa on kogenenud admin, kes on ka ise serverit juhtinud ning mulle hästi silma jäänud. Sama räägivad ka tavamängijad. Ilma mingi tõestuseta ei oleks mõtet siin eriti nii kahtlast teksti ajada.

Ning "driim tiim" on see tiim, mida mina kokku panna tahan... mida see, mida sa mulle soovitad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.