Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Neil Armstrongi kuul käimine..

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kuul saab fotokaga pildistada? O.o

Miks ei peaks, idu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

http://24x7interestingfacts.blogspot.com/2007/10/did-neil-armstrong-land-on-moon.html

 

siin kirjas ka, miks pildistada ei saa ja neid proofi värke on veelgi.

 

Isiklikult hakkan kahtlema, et käis kuul...


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga üks usub seda, mida tema tahab, mina usun et ta käis kuul.

R.I.P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nende arvamuste põhjal enam ei usu..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saan sinust aru, kuid mina toetun ikka faktidele. :D

Sinu "fakt" ei ole fakt, see on arvamus. Lugege läbi, http://novaator.ee/ET/kosmos/kas_ameeriklased_ikka_kaisid_kuul/, Jarmo ennem juba postitas selle lingi. Praegu jääb pigem mulje, et mingi massipsühhoos kõigil, et kõik mis vandenõuteoreetikute suust välja tuleb on puhas kuld ja riiklikul tasemel käib ainult valetamine. Nii kaua kuni reaalselt pole tõestatud, et inimene pole kuul käinud (valgus paistab imelikult, lipp lehvib ja blablabla jurale saate vastuse novaatori artiklist, seega need homemade füüsikute võrdluspildid jms EI kehti), senikaua kehtib FAKT, et inimene on kuul käinud. See, et inimene pole kuul käinud on juba arvamus, kuid no jah, ei saa mina ega ka keegi teine teil sundida oma arvamusest loobuma. Ja ma ei ole mingine "ajuloputatud" inimene, kuid milleks lavastada Kuul käimine, where's the fucking point? Lugege see link läbi, mis ma saatsin, mitte ärge vaadake mööda sellest. Säilitage endalgi mingisugune kriitikameel ja ärge olge nii pessimistid ja nähke tonti, kus tonti pole.

Muudetud liikme Ultra'i poolt

signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saan sinust aru, kuid mina toetun ikka faktidele. :D

Nojah, uurisin veidi veel, päris huvitav teem sul tegelikult. Tahaksin uskuda et ta käis aga võtab ikka kahtlema kaa :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuul on käidud ja see on ka kinnitust saanud.

Müüdimurdjad on teinud sellest eraldi saate, kus kinnitavad, et kuul on käidud.

Kõik asjad on läbi tehtud, see kahepoolne valgus, jalajälg ning see lipu lehvimine.

Kuule on pandud mingi peegel ja kui seda kõva laseriga lasta, siis peegeldab see vastu.See on üks suuremaid asju, mis annab teada, et keegi on seal käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Taevas pole tähti olnud, kuna päikese peegeldus oli liialt ere, sellepärast sa ei näe maal päeval ka tähti


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina kohe kindlasti usun, et kuul on käidud. Nagu iga suure asjaga, võetakse asi küsimärgi alla.

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole mingi uudis , et ta pole kuul käinud . 1969 Läks neil selle raketiga seal midagi rikki , ja siis tehti need stuudios . Kõik oli Raha eest . Ma võin ka raha eest siiin rääkida , et ma tegelikult kirjutasin Michael Jacksoni lood . Ma lihtsalt ei saa , millised idioodid on sael telekate ja arvutite taga kes jäävad kõike uskuma . Sama hästi võib tegelikult see Marsi maandumise jutt ka olla võlts . Aga kunagi ju ei tea .

 

whats up 12 aastane kõiketeadja, lao lingid lagedale oma väidete tõestamiseks or gtfo + space ei käi punkti ette 4ner

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi usun, et ta on kuul käinud. Olen küll igast illuminati teemat vägagi uurinud, kuid need inimesed kes üleüldse igasasjas kahtlevad ning just oma illuminati videod toovad tõestuseks, siis teile niipalju, et eks see illuminati bustijate värk on ka rohkem raha taga, vähemalt mõndadel.

 

Ehk alati ei maksa uskuda, kui sinu arvamuse pöörab ümber mingi killuminati video, siis nii see ka on. Ei ole alati kõik, eks see tõde peitub alati seal vahepeal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks asi kogu selle asja juures on kahtlane, et miks tänapäeval enam ühtegi inimest kuule ei saadeta, see projekt oli edukas kogu maailma jaoks? Raha nagu on(curiosity projekt), tehnikat samuti ning koolitatud astronaute oleks nagu ka. Inimesi saadetakse kosmosesse igapäev, kuid kuskilt ei suuta kokku hoida, et peale 43 aastat uuesti inimene, mitte masin, kuule saata.

 

Nagu mu tekstist võis lugeda, siis ma usun, et inimene on kuul käinud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks asi kogu selle asja juures on kahtlane, et miks tänapäeval enam ühtegi inimest kuule ei saadeta, see projekt oli edukas kogu maailma jaoks? Raha nagu on(curiosity projekt), tehnikat samuti ning koolitatud astronaute oleks nagu ka. Inimesi saadetakse kosmosesse igapäev, kuid kuskilt ei suuta kokku hoida, et peale 43 aastat uuesti inimene, mitte masin, kuule saata.

 

Nagu mu tekstist võis lugeda, siis ma usun, et inimene on kuul käinud.

Raisata raha, et saata inimene paariks tunniks kuule ja näidata maailmale, et oh käisime kuul jälle, pappi läks. Palju parema töö teevad ära robotid ja asjad seal kuu peal kui vaja+lõppkokkuvõttes soodsamalt.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://24x7interestingfacts.blogspot.com/2007/10/did-neil-armstrong-land-on-moon.html

 

siin kirjas ka, miks pildistada ei saa ja neid proofi värke on veelgi.

 

Isiklikult hakkan kahtlema, et käis kuul...

 

See leht ütleb, et film sulab 250 kraadi juures. Aga kas kuul mitte miinuskraadid pole?

 

Samuti vaadake seda videot.

 

 

Ise ma usun samuti kuul käimist.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see kuule minek oli rohkem venelastele ära tegemine, kui sinna pinnaseproove jms asju võtma. Ma arvan vähemalt, et seda pole uuesti tehtud kuna lihtsalt pole mõtet raha raisata sellele. Ma ka lugesin kuskilt, (oli vist postimees) et Ameerika ühendriigid tahavad teha ka siis mehitatud reisi Marsile c 20 aasta jooksul. Aga eks näis ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka kuskilt lugesin, et see lipu lehvimine oli tekkinud kuul olevast "vaakum õhust" mis siis nö tõmbas seda lippu. Ei oska öelda kas 100% true, kuid midagi laadset.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mefEKqzq8cg

Mythbuster - Nasa moon landing. Siin seletavad ja tõestavad? ära.

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teie, kallid foorumlased olete ka juba kuul käinud, et oskate siis "faktidele" toetuda ?

Keegi kunagi ütles hästi:"Ei pea olema käinud Antarktikas, et teada, et seal külm".


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.