Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[HOIATUS] Sinu kasutaja võidakse scammida väga lihtsalt!

Soovitatud postitused

VIP

Juba pikemat aega on liikvel "Phisheritel" kavalam meetod "Java drive-by", kuidas saada ohvritelt kätte kasutaja andmeid.

 

Mis on Java Drive-by?

Drive-by on Java rakendus, mis on pandud veebilehele. Kui sa vajutad "Run" Popupil, tõmbab su arvuti automaatselt faili alla. See fail võib olla viirus, sa võid olla koheselt nakatunud RAT-i või keyloggeriga.

Kuidas ma nakatun?

Eelkõige sa võid sattuda selle viiruse/Keyloggeri/RAT otsa, kui sa mängid RSPS, kasutades nö webcliente jne. Teine võimalus on ka, kui sa otsid nö häkke või pin genereerijaid jne netis. Ka on selline asi, et mängijad Runescapes paluvad sul külastada teatud linki, kus Java küsib sult luba "Run". Need lingid võivad olla alates "Tasuta Runescape asjad" kuni "High-Risk PK"-ni välja. Tugevalt soovitan mitte minna saitidele, mida reklaamitakse Runescapes. Ei soovita ka kasutada RSPS Webcliente.

Ma arvan, et ma võin olla nakatunud. Mida ma teha saan?

Kui sa arvad, et oled nakatunud, tee Antiviiruse skänneering arvutile, Pahavara(SpyBot jm) skänneering. Samuti sa võid kasutada programmi "ComboFix" veendumaks, et arvutis pole ühtegi keyloggerit vms. Samuti ka soovitan Java reinstalli.

 

 

Hoiatuseks siis noorematele ning mittekogenud mängijatele ning nendele kes seda ei teadnud.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks omaltpoolt ära ,et vägagi suur osa nendest inimestest, ei kasuta seda ,et saada su parooli ja kasutajanime vaid ainult IPd. Kui keegi palub sul Runescapes, minna mõnele saidile, saada ta pikalt. DoS (Jah DoS mitte DDoS nagu enamus arvavad), on vägagi elus tänapäeval. Suurem osa õnneks ei oska seda aga on võimalus selle ohvriks langeda, kui sa oled staker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, kui sait ei tundu turvaline, siis ära lase javat tööle üldse ja asi korras.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja siiamaani tuleb igas rs foorumis kasutajaltelt pme ntx: Checki seda vahvli teemat või mingilt adminilt, et hääleta selles teemas vms. siis kysib su foorumi kasutajanime ja parooli (leht näeb tõene välja) ja osad taunid panevadki. Ja siis petetakse nende foorumi kontode pealt raha jne välja.

Seda on ka juhtunud vahvlis mitmelgi korral.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja siiamaani tuleb igas rs foorumis kasutajaltelt pme ntx: Checki seda vahvli teemat või mingilt adminilt, et hääleta selles teemas vms. siis kysib su foorumi kasutajanime ja parooli (leht näeb tõene välja) ja osad taunid panevadki. Ja siis petetakse nende foorumi kontode pealt raha jne välja.

Seda on ka juhtunud vahvlis mitmelgi korral.

 

See on vana phish, kus sa pead ise oma andmed sisestama.

 

Java drive by-ga pead sa lihtsalt Yes clickima ,et sa nakatunud oleksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on vana phish, kus sa pead ise oma andmed sisestama.

 

Java drive by-ga pead sa lihtsalt Yes clickima ,et sa nakatunud oleksid.

nojah aga ikkagi, neid scammi meetodeid niipalju ja nii avalikud, et ykski vähegi targem inimene nende lõksu ei lange, aga no kuna langetakse, siis võib juba kindel olla, mis selle inimese iq või siis vanus on, sest no väiksemad lapsed umbes 7-15 langevad väga tihti igasugu haledatesse scammi lõksudesse, nagu oli see krdi epicbot peale bot nuket, et juba mitmes foorumis kindlad tõestused, et epicbot scammib acce, aga ikkagist siin eesti lapsed ja ka paljud teised kasutasid edasi ja siis lõugasid kui accid või pank läind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Spybot = useless

 

Soovitan sellist tooli http://vulcantools.net/index.php?mod=free_tools&tool=System_Scanner

 

See aitab enamuste n.ö dropper viiruste vastu ehk keyloggerite ja RAT-ide.

 

Alati esimese asjana kui teil on kahtlus et olete nakatundud siis vaatake sellisesse kausta.

 

C:\Users\$user$\AppData\Roaming

nimelt seal ei tohiks olla ühtegi .dat või .exe lõppuga faili.

 

mõned viirused võib ka leida

C:\Users\$user$\AppData\Roaming\Microsoft

kaustast

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainult algajad panevad viiruse start upi kausta \AppData\Roaming, tunduvalt parem kindlam häkkerile on siiski system32 kaust või siis peidetud file kujul.

 

Viiruse tõrjest ei ole kasu, kuna korralikul häkkeril siiski FUD viirus. Aga muidugi alati peaks midagi sees olema, kui häkker on laisk ja ei uuenda viirust, siis mingiaeg viiruse programm saab aru.

 

Rinx, ip saamisel aitab kasvõi msn/skype/fb ...Mis mõttega Dossida stakereid, kui sa saad RATida ta?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Astusin kord juba sellesse ämbrisse :S


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sain täna sellise toreda asja. Olete varem näinud? 1jsFz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainult algajad panevad viiruse start upi kausta \AppData\Roaming, tunduvalt parem kindlam häkkerile on siiski system32 kaust või siis peidetud file kujul.

 

Viiruse tõrjest ei ole kasu, kuna korralikul häkkeril siiski FUD viirus. Aga muidugi alati peaks midagi sees olema, kui häkker on laisk ja ei uuenda viirust, siis mingiaeg viiruse programm saab aru.

 

Rinx, ip saamisel aitab kasvõi msn/skype/fb ...Mis mõttega Dossida stakereid, kui sa saad RATida ta?

 

Tänu IP-le saab kedagi RATida? Esimest korda kuulen.

 

ja läbi msn/skype/fb ma oma IP-d olengi saanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Spybot = useless

 

Soovitan sellist tooli http://vulcantools.net/index.php?mod=free_tools&tool=System_Scanner

 

See aitab enamuste n.ö dropper viiruste vastu ehk keyloggerite ja RAT-ide.

 

Alati esimese asjana kui teil on kahtlus et olete nakatundud siis vaatake sellisesse kausta.

 

C:\Users\$user$\AppData\Roaming

nimelt seal ei tohiks olla ühtegi .dat või .exe lõppuga faili.

 

mõned viirused võib ka leida

C:\Users\$user$\AppData\Roaming\Microsoft

kaustast

 

Proovisin sellega ja leidis üle 20 viiruse.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bleeding kui kõrgelt sa kukkusid? IP-ga sa ei saa RAT-ida eluseeski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaidlen vastu, ei ole võimalik.

 

Et teadke siis, et kui kellegile oma IP jagasite siis ta ei saa teid läbi selle ratida.

 

Äkki tood põhjenduse, ma ütlen, et saab, see on sama hea kui sinu, kuna kummalgi argumendil pole põhjendust.

 

Ma pole mingi itimees, aga oskan veidikene Google't kasutada. http://openhacking.blogspot.com/2011/04/ratremote-administration-tool-guide-for.html Seega: Step 1: Ip Step 2: Open port Step 3: RAT.

 

 

Bleeding kui kõrgelt sa kukkusid? IP-ga sa ei saa RAT-ida eluseeski.

 

Kuule gloryhunter, ma arvan, et Rinx ei vaja suuvoodrit, eriti kui see suuvooder midagi tarka öelda ei oska.

Muudetud liikme Bleeding'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.