Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

SUPERVIP

Tervist,

 

Miks mul on nii et kui vahest liiga kiiresti tõused püsti siis nagu tuleb nõrkuse tunne ja nagu pilt kaob silmade eest, paar sekundid ja siis jälle kõik korras?

 

Mingi vitamiini puudus?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

20 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Julgen arvata, et see on kõigil nii. Vererõhk muutub kiirelt ja sellepärast ka tekivad sellised nähtused.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sama siin, väga kahtlane kui ntks. hakkad diivanlit tõusma või siis taldrikut ülevalt kappist võtma. Nagu aju kiiluks kinni.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

keegi oskab öelda mis selle nimi on? siis nagu saaks googlest infot aga kui niisama otsid nõrkus siis tulevad mingid yltse mingid imelikud haigused :D

 

isegi koolis on nii, tõused klassis pysti ja hakkad kõndima ja järsku see nõrkus tuleb siis peaaegu kõnnid vastu seina


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kiire vererõhu muutus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Endal ka vahest pilt hakkab nagu eest ära kaduma ja siis läheb mingi 2-3 sekundit ja jälle korras.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Endal sama, see on siis kui sa istud hästi kaua või lamad ja tõused äkitselt püsti, vähemalt mul nii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Veri ei jõua piisavalt kiiresti pähe. Endal sama


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Oli umbes paar kuud tagasi sama asi , see tekib arvutis istumisest või kaua aega lamamisest yhe kohapeal , aga nüüd on sellseid kordi vähe , kuna olen hakanud rohkem spordiga tegelema .

 

Ära loe jah teemat vaid pane oma loogikat. See pole seotud arvutis istumisega. :fp:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
olen ainuke kellel seda pole? isegi siis kui olen väga väsinud ja tõusen kiirelt püsti ei ole seda...

 

Järelikult sinu vereringlus on kiirem.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.