Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Telefoni info - ZTE Skate 4.3

Soovitatud postitused

Mis arvate sellest telefonist? Endal plaanis see täna/homme EMT e-poest see ära osta. Praegu saaksin selle peaaegu jumala muidu kätte, veel odavamalt kui seal see hind on. Olen lugenud teistest foorumitest, et ainuke miinus sellel telefonil on aku, mis peab ~12h ainult vastu kui sellega tegeleda pidevalt. Muidu pidavat nii 2-3 päeva aku kestma kui lihtsalt helistada ja vahepeal natuke netis surfata. Aa üheks miinuseks pidi olema veel ka aeglane prose (telefoni puhul, mind see ei huvita). Oskate tuua veel plusse/miinuseid?

 

EMT e-poe link: https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981490


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

mis välismaa neid komme lugeda seal käinud läbi ka tarkvaralised vead, et näiteks bluetooth ei taha ennast arvutiga ühendada ja olen ka näinud neid ütlusi et install on kaua kestnud võrreldes samsungiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Pigem 2ra osta mingit Hiina paska. Parem vaata Samsunge.

Samas võiks ära proovida ju :D, garantii on nagunii olemas ju, kui midagi häda siis sinna tagasi :)

 

mis välismaa neid komme lugeda seal käinud läbi ka tarkvaralised vead, et näiteks bluetooth ei taha ennast arvutiga ühendada ja olen ka näinud neid ütlusi et install on kaua kestnud võrreldes samsungiga.

Tglt palju ma seda bluetoothi ikka kasutan, mul telefon ikka sellepärast, et helistada, vahel netis midagi vaadata ja kui väga igav siis väheke mängin ka. Loodame, et antud ostul ei ole mingeid vigu küles :D

Muudetud liikme Kummijummi'i poolt

keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.