Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

VIP

Kassak, lükka meile paar seksikat screenshotti oma pangast pliis. :)

Tahan näha su pixleid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kassak, lükka meile paar seksikat screenshotti oma pangast pliis. :)

Tahan näha su pixleid :D

 

Sama mis enne

 

Kooli nädala keskel ei jõua hostida:/

 

Vähemalt praegu, kui vaja hinded korda saada:(

 

Aga midagi head ka:)

 

 

 

Iga nädal hakkame ära andma Mingi Rare itemi (easter eggid,maskid,santad jne)

 

Esimene nädal Green hween:) Kuidas osaleda Jms on kõik Video juures olemas:)

 

 

Osalege:)

 

Ise tegelen nii palju kui jõuan enda videoga. Kus on väga väiksed ja ka suuremaid:) White phat payout jne:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arusaadav, ma ise sain täna oma hinded pm korda. :)

Ootan ilusaid summasid kui kooliga korras. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
osalen! rsn: saarepoigan

 

Siia teemasse pole vaja, kuna seda loosimist viib läbi nightwar ja see pole ainult selle foorumi sisene. Siis eelkõige on tähtsad subscribine ja postitus Video all.

 

Kommenteeritud.

 

Ära võta järgnevat kui pahameelt:

Tegele kooliga esmalt, siis alles kõrvalise asjaga, juhul kui kooli asjad korras, lase TÄIE rauaga edasi!.

 

Nii ka ma teen.:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mitte ei saa aru kuidas sul sellised kasumid on :D Ostisn ka w2 ranki:

 

1 päev: 18M profit

2 päev: 400M+ kahjum(üks vana duubeldas hoti, üle 500M kaotasin talle ja läks minema :D)

3 päev: 102M profit(2x 6h auto log nola oli)

4 päev ehk tna 65M profit atm...

 

See ikka ulme gamble, mingi eelis on aga võimlus ikka kaotada ka. Ei saa aru kuidas sul sellised profitid on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kena, loodan, et võidan ka giveawayst kunagi midagi :P


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

bank27.png

 

Eile oli hea päev, tegin siis selle raha tagasi mis nädala algul rsist välja võtsin:D

 

Maksimum panus oli 2147m:D ehk x2 max cash. Ise riskisin sealt 600m. Ning tuli meie võit:)

 

Arvatavasti peale Esmaspäeva olen jälle aktiivne päevikuga.

 

PS: Peale suure kasumi saamist eile mängisin ka RSI:D

 

Tegin prayer 65-75 ja 2 questi mis oli divine jaoks vaja:D

 

Väga kena, loodan, et võidan ka giveawayst kunagi midagi :P

 

Loodame:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

bank28.png

 

Kena kena kassak :)

Edu sulle :)

 

Aitäh!:)

 

kas enam ei arene ? :P

 

Ikka arenen, lihtsalt polnud aega, nüüd kui väike paus koolist, saate kindlast aktiivselt pilte:)

 

ei tea jah, enne oli kena päevik. Nüüd tulevad pildid naq nädalaste vahedega :D .

Võiks koguaeg pilte tulla :D , ülinaiss oleks.

Ise oleksid ka rich juba :D

 

No kahjuks, on esikohal siiski Kool ja päris elu. Samas poleks ju tore kui iga päev sama pildi ülesse panen, kuna pole jõudnud rsi.

 

Kindlasti ei ole kõik nii lilleline kui siin teemas paistab, sellega teenib palju, aga nõuab ka palju aega. Kõik suuremad kasumid on tehtud nädalavahetusel, või vaheaegadel, kui on aega hommikust õhtuni sees istuda.

 

Parimat!:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

bank29.png

 

Vaikne päev. 197m Kasumit oli eile. Loodame siis täna midagi suuremat:)

 

Unustasin ka mainida, et Green hweeni võitja oli rs nameiga BORRELNOODJE. Ning uus giveaway on Blue hween, loosimine 25ndal ning uus video mida peab komenteerima

on siin:)

 

Kõigile edu:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

bank30.png

 

Juba vaikselt normaalsem päev:)

Kasum:630M

Ilus päevik , vaadates seda algust mingi paarsada milli nüüd räägime siis mitmest billionist , kahju muidu ,et sa mu 2ra cleanisid muidu oleksin ka praegu nightis host :) aga teenin tagasi ja ostan koha kindalsti sinna

 

Bettimisega juba kord on nii, kas võidad või kaotad palju.

 

 

Aga ja:D areng on olnud suur:D

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist! sooviks ka liituda aga oleks vaja natukene infot fc kohta. Kui palju maksavad rankid? On seal palju rahvast? Kõik hostid eestlased?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Tervist! sooviks ka liituda aga oleks vaja natukene infot fc kohta. Kui palju maksavad rankid? On seal palju rahvast? Kõik hostid eestlased?

 

Kõik on juba teemast läbi käinud, aga olgu.

 

Esimised kolme ranki hind on 100/200/400M

Esimese kolme ranki max betid 20/50/100M

Kõik hostid ei ole eestlased ning meie home worldid on W123/W67. (CHATIS sees on lubatud ainult Inglis keel)

Chat oli kunagi ka täringu mängu ajal, aga kindlasti oleme nüüd suuremad.

 

Chati youtube channel on rs2vid : http://www.youtube.com/rs2vid

 

Rohkem Infot saab rsis, kui võtad ühendust nightwariga. Mina ei ole selle chati juht. Mina olen chati kõrge rank.

 

Siin foorumis on ka teisi Nightwar Fc ranke ning päris paljud on siia teemasse postitanud.

 

Kui küsimusi mängude kohta mis hostime, siis esimeses postituses olen need välja toonud

 

Rahva kohta nii palju, et kindlasti hommikuti on vähem rahvast, aga muidu on inimesi korralikult.

 

Kindlasti mainin ka ära, et kui ostad selle ranki, siis pigem vaata kasumite summasi http://vahvel.net/showthread.php?153122-High-Jill-Gambling-p%E4evik siit päevikust, kuna tema on uus rank. Mina olen viimased 6+ kuud olnud sees ja kindlasti liiguvad minul suuremad summad.

 

Parimat!

 

Kassak

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Geniusele sai siis jälle 2b antud. Ning eile polnud aega hostida. :(

 

 

Täna proovin siiski hostida:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui näiteks liituda, siis kas saaks W123'e ka?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.