Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida teeksite teie, kui te saaksite olla 1 päev maailmas ainukesena?

Soovitatud postitused

esiteks pole see võimalik, teiseks kui see oleks võimalik siis te ei teaks kas teised inimesed üleüldse kunagi tagasi tulevad või mitte ning paratseksite ennast surnuks, teil poleks aega mingi pangaröövimiste, söömiste, mängimise jms asjadega tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
esiteks pole see võimalik, teiseks kui see oleks võimalik siis te ei teaks kas teised inimesed üleüldse kunagi tagasi tulevad või mitte ning paratseksite ennast surnuks, teil poleks aega mingi pangaröövimiste, söömiste, mängimise jms asjadega tegeleda.

 

Nii negatiivne :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
esiteks pole see võimalik, teiseks kui see oleks võimalik siis te ei teaks kas teised inimesed üleüldse kunagi tagasi tulevad või mitte ning paratseksite ennast surnuks, teil poleks aega mingi pangaröövimiste, söömiste, mängimise jms asjadega tegeleda.

 

Kui me oleks kahekesi millegipärast siin maailmas ainukesed, siis ma lihtsalt naeraksin sinu üle, kuni sina paratseksid ja lõbutseksin, kuni mul hakkab üksi igav ja siis üritaks sind kuidagi mõjutada, et minuga koos fun värke teeksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Varastaksin sööki,autosi, jne.

 

sama siin


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei, kindlasti ma ei teeks midagi, mis peale seda 1 päeva mulle mingi infinite jama kaela toob. Röövin mingi panka ja siis järka päev võetakse kinni. Ja prolly ei suuda ka piisavat plaani luua selle 1 päevaga. Kuna ma kedagi ei ohustaks, siis ma prolly mängiks GTA-d linnas. Sõidaks täiega ringi autodega, ja siis kui leian mingi huvitavama auto, siis vahetan mingi ära. Kuigi siis poleks autovõtmeid vist... Teate mis, ma läheksin sinna esindusse, kus eestis neid sportautosid müüakse, mingi lamborghini vm, neil peaks seal võtmed ka kuskil olema. Mask pähe ja minna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, ärkaks nüüd, läheks külmkapi juurde, sööks kõhu täis, paar lonkus ÜXi viina, kõnniks välja, varastaks mõne korraliku 7se bemmi ja laseks linnapeal drifti kuni bemm minestab, siis varastaksin mõne audi ja kordaks sama, pmst ainult laseks drifti jms...ja poest rotiks rahasid ja asju...


Penaga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud !

http://url24.ee/537962

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

läheks poodi tooks mitu kärutäit süüa,nänni ja juua. siis varastaks naabrite auto ja sõidaksin tallinnase.lähksin ülemistesse ja euronicsi poodi, varastaks sealt k6ik konsoolid,telekad jne. siis lähen swedbanka ja teen kassad tühjaks, kui saab siis lasen seifi mingi pommiga õhku.. ja kui koju nende asjadega jõuaks siis läheksin magama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

läheks linnapeale ja laseks valjult kärtspeeru ja naeraks endaüle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvan, et jookseks p2evotsa pea laiali otsas: "Kus k6ik on?"


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ületaks tõukerattaga kiirust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui olek võimalik see ja ma ei sureks ega tunneks ka valu ja ma saaks endale valida 3 sõpra kes minuga sinna jääda saavad valiks ühe hea sõbra ja 2 väga ilusat suurte rindadega blondi naist, kõigepealt läheks varastaks poest igast viina ja nänni, ss läheks sõidaks autodega natuke ringi, siis läheks relvapoodi viskak toompea lossile granad alla ja seejärel hakkaks sõbraga aknaid lõhkuma igal pool ja nendest läbi hüppama(Kui valu ei tunne). Seejärel muidugi tekib küsimus: Miks on 2 ilusat tüdrukut? Muidugi selleks, et nendega pärast siivutuid asju korda saata :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.