Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Karvaste Kodu Serverid

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Omanik lasi veits koodi. :D


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. sul endal on kood ?

2. nagu sinu whst oli aru saada siis arvan kah, et koodis, kuid saab ka vastu väita mina nägin kahes kohas ühte busti, aga ei oska öelda kas see tõesti oli wh esimesel saab vastu väita, kuid teisel arvan tõesti, et oli

1) 1:36

2) 2:18

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No serveris seesolles on specimine oneway.

Juures ei tohiks küll olla whd ja aimi ehk teisisõnu sa ei saa näha seda mida tema oma ekraanilt näeb.

Sul on ju endal kood peal... :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Demo võib olla lihtsalt üle vaadatud mingisuguse hackiga..

Selle endise surfi kohta nii palju, et omanik mingi eriline kivipallur. Kui server kuulsamaks kuu-kahega ei saa, siis kohe uus ip ja muu crap. Ühesõnaga mingi pointless vennad kokku sadanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No serveris seesolles on specimine oneway.

Juures ei tohiks küll olla whd ja aimi ehk teisisõnu sa ei saa näha seda mida tema oma ekraanilt näeb.

Sul on ju endal kood peal... :D

Pole minu tehtud video, olin servus siis mingi tüüp sheeris kõigile.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Outkast serverite edasimüük keelatud ju? Viktor kirjutas: Serverite edasimüümine keelatud! Et siis Teie leidud n-ö uut serveri omaniku ma vastu ei võta ja kui ise serverit enam ei pikenda, siis perioodi lõpus server läheb müüki tavalise hinnakirja alusel.

Viimane kommentaar siit: http://vahvel.net/showthread.php?159020-M-Server

Muudetud liikme ak47mees'i poolt

Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kevin vabandust, et seda ütlen :D, aga kui Saaremaa 2'te pelasin nägin vahel ka sind seal ning ei saa just õelda, et sa ei käitunud niiõelda "puberteedi ealise poisile" vastupidiselt. Ainult sõimang sõimangu järel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edasimüümine on tõesti keelatud.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mdea, kas üldse Karvaste omanikud vaatavad veel siia aga peaks ütlema adminid on eriti lambised.

Niisama sain ban.

 

Ise server on suhteliselt normaalne. Tabavus alla keskmise aga rahvast jagub.

 

 

[AMXBans] Banned by Admin: SM

[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.ok-servers.eu/karvased

[AMXBans] Reason: 'or" "Ei vannu, k2tu korraldus"'

[AMXBans] Duration: '2 hours'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:1641414'

[AMXBans] Your IP: '89.235.229.46'

 

LOL. Sain teise ban ka otsa selle sama heeliumi käest. Nimelt mängin, teen rc saan kick tulen tagasi küsin kus on kirjas, et rc on keelatud. Vastab k2tu nii ütles kuigi reeglites pole seda kirjas. Öeldi sellepeale tema aga ei oska muuta/lisada reegeleid, see pani mind korralikult naerma. Ja noh mis ta ikka:D loopisime üksteisele ebameeldivaid sõnu ja NAGU ALATI tavamängija saab eemaldatud mängust kolmeks tunniks ja see admin, kes sõimas vastu tavamängijat mängib rahulikult edasi. Mis ma võin ikka öelda, reeglid, adminid ja tabavus putsis. Kahetsen, et ostsin endale VIP.

 

2k13 pubi kaotas on mõte ära selliste kuivikute pärast.

Muudetud liikme muqq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljakas et adminid on nii lollakad seal. Ma ei sõimanud teist admini kordagi. Ja saan 1 päev banni. Debiilikute server, ei lähe kunagi enam sinna. Puhas pask ausalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r
Mida te ulute, see on naq Relaxx serverid aint raha peal väljas.

Ütle mulle, kes ei oleks? Mõni on rohkem, mõni vähem, aga KÕIK on raha peal väljas, ära tule siin seletama, et ainult Relax Server on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te ulute, see on naq Relaxx serverid aint raha peal väljas.

 

Veits offtopic aga usun pole hullu, küll admin kustutab postituse, kui see segab.

 

Sinul täitsa õigus. Kõik serverid kus on SMS plugin peal on raha peal väljas. Nii palju kui ma olen serverites käinud ei tule meelde, kus poleks olnud SMS plugin. Kõikides Eesti pubides (seal kus mängivad suurem osa eestlasi) on VIP plugin peal. Ainukesed serverid mis võib leida Eestist, kus poleks VIP plugin on vist venelaste serverid ja noh seda kah ma ei mäleta täpselt kas oli või mitte.

 

Need SMS adminid (see käib Karvaste serverite kohta ka) on väga mõttetud. Võib-olla 5% SMS adminitest on normaalsed, kes oskavad ning teevad ilusti oma tööd. Ülejäänud aga 13 aastased heeliumid, kes ei taju mängida, banivad lambist (nende arust asja eest kuigi see pole nii) ja ropendavad veel hullemini, kui tavamängijad kuid reeglid kehtivad kõikidele.

Muudetud liikme muqq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.