Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas saada SMITE-s lõpmatult beta keysi

Soovitatud postitused

Kui oled juba kellegilt suvaliselt saanud endale beta key selle aktiveerinud ja mängu sisenenud siis on meil siuke valik nagu "SEND BETA KEY" klikake sellele, tehke endale mail / msn / yahoo, watever ja siis sisestage enda mail ning vajutage submit, korrake seda ja PROFIT.

 

Annan siis mõned ka mis ma ise tegin, kui tahate küsida miks need ilma kriipsuta on siis mina ei tea, sain need täpselt nii nagu näidatud.

 

FR0A0995525A094A3C83C2F3B

FREDA99A5506CF461180557C8

FR0B7286533BB141D2827E036

FR769476F1DCD84C33ACD55CE

FRC2A49B49C62648F481C9A4A

FRF0E517CDD2274186866809F

 

või siis kasutage http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängin ka seda mängu , olen suht pro juba seal , tavaliselt teen iga mäng umbes 6/0 skoori max skoor mis ma seal teinud olen on 23/2 , ´free god-itest soovitan kõige rohkem : ymir , sun wukong , kali nendega ma saan tavaliselt kõige parema skoori ja ostetud god-itest on minu arust kõige paremad : hel , hades , freya :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.