Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

O: Ostan Rs kasutajat.. Pure/Main/Skiller 200+ Eur

Soovitatud postitused

Sooviks siis osta normaalset rs kasutajat koos Normaalse pangaga. Pakkumised Palun jätke koos Stats ja Panga pildiga teemasse. Mõtetuid pakkumisi mitte teha ja spamm saab hoiatuse!

Kui tehing ei toimu käest kätte siis kasutame MM minu kulul ning kasutaja andmed kontrollitakse üle

 

Usaldusväärsed Inimesed Ainult!

Hind:

200 - 300 eur Võite ka natuke odavamat pakkuda kui pank on odav

 

Tehingu viis:

Käest kätte/Swed/seb/krediidipank/nordea/sampo (Koos mm-iga)

 

Sinu andmed:

Nimi: Andre

Linn: Sweeden- Södertälje/Tartu

Msn: Saab kindel Müüja

Muudetud liikme BusinessMan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline kasutaja oleks müüa, minu isiklik main üle 10 aasta kaasa tuleb täielik recovery info. Alla 100 euro pole mõtet rääkima hakata, raha hetkel erilist peal pole kuid ma arvan et selle saame ka joonde ajatud kui summa õige. Kõik questid on tehtud , diarytest on varrock elite, ardy elite, seers elite tehtud.

 

Untitled.png

 

Kui rohkem küsimusi siis msn on genka12@hotmail.com ja pmi mulle enda msn kuna ma ei saa invitesid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
axnis.. räägi kasutajast lähemalt.. mitmes omanik, andmete kontrolli läbib? pank jne jne..

 

 

Ma olen teine omanik. Kasutaja ostsin kunagi ammu klassivennalt ja panin mingi 4 aastat tagasi siia foorumisse müüki, kuna ostjat ei olnud siis müüsin sõbrale maha. Kasutaja tiksus pikalt .. sõber jäi mulle võlgu, mingi aeg maksin talle natuke peale ja sain kasutaja tagasi. pank on umbes 25 milli.


DO it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma olen väga usaldusväärne isik ning ma müün sulle kasutaja max melee ning 99wc. Loodan, et maksad normi hinna, sest olen sinna kasutaja alla juba ise 200 euri pannud :D. Loodaksin mingi 100 euri saada ning sa ei pea muretsema, et keegi seda sinult kunagi tagasi võtaks, annan oma elukohta, numbri, ema numbri ja kõik.(võid ka järele proovida).

 

Pildid? pank?

 

Q7tDI.jpg09kOo.jpg

Pangas on veel eagle eye shield, chaotic longsword, chaotic maul, range prayer on lahti, full void, fire cape

 

 

Sinul siiamaani kõge huvitavam pakkumine.. räägi panga umbkaudsest väärtusest ja hinnast mida soovid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.