Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist Vahvlid!

 

Ma ei ole küll väga aktiivne vahvli ruuni sektsioonis ning ei ole ruunis ka väga aktiivne, aga teate mis, mul on jõuludeni membershipi. Kui ma oma Adventrue diaryt vaatan, sisi mul on kuskil 100 päeva jagu ruunis olnud. Kasutaja on minu tehtud algusest peale (3. klassis, ehk kuskil 7 aastat eksistentsi omanud).

 

Mida ma siis kah saavutanud olen? Well combat 99 peale sain ma Nomad's requiemi questi tehtud, Rewardi eest sain combat 100 ning seejärel ka Quest cape kätte saadud (Quest cape oleks võinud ka enne Nomad's Requiemi käes olla).

 

Aga vahepeal siis lisan statsid ära:

 

Lord_Bambi.png

 

Mu soov oleks saada võimalikult palju, arvatavasti afkitavad ning lihtsamad, skille 98 peale, sest 99 on liiga mainstream. Mul on äge quest cape nii et keepe mul vaja pole. Firemaking on tegelikult 98 alguspoole, tahaks teha umbes nii et 200k exp jääks 99ni. Mure tekitab cooking, kus on paarkümmend tuhat exp jäänud 99ni ning quest cape jäädvustamise tõttu pean tegema tihti queste tegema ja mõne reward võib olla cooking exp. Praeguse seisuga on see kõige uuem quest tegemata, kuna ei viitsi momendil ruuni mängida, aga eks aega ole.

 

Palju mul raha on? Arvasin kunagi, et 100m umbes panga väärtus, aga ma mäletan et see oli vist kõvasti rohkem, aga kurat enam ei mäleta palju :D

 

Suurest laiskusest on mul münte käes ainult milli jagu, sõbrale laenasin 20m ja suur osa on skill itemites (1000 itemit), kuskil 50 milli jagu.

 

Kusjuures ma võidsin Smokin Milsi aastaloosis 50m, mis moodustab suure osa mu rikkusest. Võit tuli siis kui ootasin Dragon Dice drop partyl, mis oli jube koht. Server oli täis, 2000 inimest oli serveri järjekorras ja serveri järjekorral oli järjekord, et saada serveri järjakorda. Miks nii palju rahvast? Sest Dragon Dice drop party oli 10B väärtuses esemeid, mis on isegi € päris suur summa ja obv oli tegemist legit partyga, sest seda kõike livestreamiti.

 

Paar pilti. Kolasin oma folderites ja avastasin, et kunagi meeldis mulle kõvasti pildistada :D

 

Ok, pean vast pildi formaadid ära vahetama. Stay tune!

Muudetud liikme Princeps'i poolt
Arvu parandus!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Isegi kui keegi ei commentinud siia, siis selle päeviku pidavanud pakub hämmstavalt palju motivatsiooni :D. Üli pika aja siis tõin kingdomist raha ära, sain 2 millise investeeringu pealt kuskil 6 milli tagasi. Aga see oli juba kaua seal käärinud, nii et... Also, bonus exp weekendist saati olid skillimise asjad pangas, mille ma nüüd ära lõpetasin ja üritan ka müüki panna. Sealt peaks oma loodedatavasti 30 milli tulema, aga mine tea mis see turg teha kavatseb. Also sain 1 Magic leveli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh, endal ka n.ö 98 projekt käsil. Siiani Fm/Cook/Rc 98 olemas ja varsti ka fletch ning fishing :D palju edu sulle ja jälgin kindlalt


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nii, alustasin päeva ühe pangas mädanenud Hard clue tegemisega. Reward siis selline: clipboard_upped.png

 

See siis kuskil 200k väärt

 

Also tegin nüüd ära 3 court summonsit ning sain Barrister Topi ning järgmise summonsi saan teha 14 päeva pärast.

Muudetud liikme Princeps'i poolt
M0ar Info

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olen siis topelt exp weekendiks valmistunud ja prolly valmistun terve nädal. Natuke kitsaks läheb muidugi. Nädalavahetusel ka rubiku kuubiku võistlused ja selleks ka kõvasti vaja harjutada. Jätsin kõik viimasele nädalale... Anyways tahaks mingi herblore kuskile 90 kanti teha ja constructi ka. Oleneb palju aega välja kujuneb. Muidugi teen charmid ka ära ja tegelt tahaks dungeoneeringus selle herbi väga saada. Nii et tööd kui palju...

 

1hbFs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

1jmV0

Selline asi tuli siis täna ära. Peaks nii mõndagi tähendama. Uus slayer master ja ma arvan, et see uuem tower on nüüd mulle saadaval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gratz total 2000 saamisel :D

Edu tegemisega!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gz totali puhul Edu !


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

1lF8u

 

Mõtlesin, et teen paar questi täna ära. I look baaadaaassss

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.