Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Powerboti probleem! Aidake palun...

Soovitatud postitused

Probleem siis selles ,et powerbot töötas ilusti, ja siis üks päev kui boti käivitan viskab mulle ette sellise asja nagu ,,Only VIPs can run the bot on a VPS server,, , kas powerbot on üle tunni tasuliseks tehtud, või milles probleem on?

Prt Scrn : http://www.upload.ee/image/2564357/vps.jpg


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pane bot kinni ja ava uuesti, nii kaua kuni lõpuks tööle hakkab ja kindlasti pead olema sisse ka logitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ei ei , seda ma olen 1000x teinud , varem ei viskand mulle seda Vipide asja ette , boti restartimine selle vastu ei aita

 

Pole kellegil sellist probleemi? , olen proovinud kõik maha lasta ja uuesti tõmmata , kaasaarvatud java...

Muudetud liikme slowww'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm.. Tõmba powerbot uuesti, mul mitukorda nii olnud.. Vb uueneb. Proovi tõmmata :)


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm.... Huvitav mul küll töötab. Siis ma arvan on powerboti seadetes midagi viga.


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võibolla sul mingi windows server edition või mõned pordid lahti mis panevad boti arvama et sa jooksutad teda serveris?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võimalik , olen ise kah sellele mõelnud aga kontrollida küll kuidagi ei oska. Meil kodus 2 arvutit ,üks suur teine läpakas , läpakas töötab siiis suure arvuti wifi pealt , suurel arvutil mul bot ei tööta , viskab selle Vps asjanduse ette aga läpakal töötab ilusti ? Aru ma ei saaa


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.