Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Tõmbasin GTA IV ning crackisin ära ning töötab täiesti normaalselt 50fps , kuid on ka probleem :S Hakkasin mängima ning teid ega maju polnud... objektid, inimesed ja autod olid aga teed ja maju ei näitand :( graafikaseadeid üritasin ka muuta aga ei lase lihtsalt :S Olen üritanud mitmeid official Patche peale tõmmata kui ikka mitte midagi :S :( .

Loodan et saate aidata mind :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal oli ka kunagi vähe halvemas arvutis see jama. Videokaart on nõrk.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal on täpselt sama jama selle mänguga. Teised mängud jooksevad ilusti arvutil.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere!

 

Tõmbasin GTA IV ning crackisin ära ning töötab täiesti normaalselt 50fps , kuid on ka probleem :S Hakkasin mängima ning teid ega maju polnud... objektid, inimesed ja autod olid aga teed ja maju ei näitand :( graafikaseadeid üritasin ka muuta aga ei lase lihtsalt :S Olen üritanud mitmeid official Patche peale tõmmata kui ikka mitte midagi :S :( .

Loodan et saate aidata mind :)

 

 

Easy, sul niiöelda mälu lekib(memory leak). Mul oli samamoodi vanal raalil, millel oli proseks Pentium 4 ja GFX kaardiks HD3650. Mäng jooksis ka ilusti 40-60FPSi kuid teid ega muid objekte näha nagu polnud.

Googeldasin ja uurisin foorumites ringi, et see on mälulekke sümptom.

 

Igastahes on programme millega saab mälu lekkest lahti aga kui sa sellest lahti saad siis olen 100% kindel, et su FPS dropib 50. pealt mingi 20 peale kui mitte isegi rohkem ja mängu on võimatu mängida (vähemalt minul oli nii, sest arvuti ei vedanud kuidagi IV'd välja.). Ma ise ei mäleta millega ma sellest lahti sain aga sõber Google aitab sind alati.

Märksõnad: GTA IV memory leak

-Loe erinevatest foorumitest ning proovi erinevaid võimalusi.

 

Kui jänni jääd, võid anda enda arvuti andmed, kuid kõige enam tahan ikkagi OP-süsteemi mille peal su arvuti jookseb, seejärel saan sind paremini aidata.

 

Igastahes edu!

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.