Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

probleeme arvuti soundiga / sound driver

Küsimus

SUPERVIP

Tere.

 

Tekkis selline imelik probleem milles olen ise hätta jäänud, ütlen ausalt ära siiamaani olen ilusti kõigega arvutis hakkama saanud ja pole abi vajanud kuid nüüd on teisiti.

Nimelt mul arvutil kadus hääl ära.

Kui windows üritab mängida helisid nagu näiteks siis kui tuleb mingi error siis peaks windows error heli olema aga selle asemele on lihtsalt piiks.

Piiks on ainuke hääl nüüd mida arvuti teha suudab ja see juhtub ainult siis kui windowsi systeem ise üritab mingit heli mängida.

kui üritan kuulata mingit muusikat või vaadata videot siis ei ole lihtsalt heli.

Arvasin kohe, et midagi on viga sound driveriga, otsisin siis ja uurisin ja märkasin, et sellist asja ei olegi enam arvutis olemas.

Kuidas seda nüüd seletada, ütleme nii , et ma üritasin installida uuesti sound driveri peal siis sain vastu kirja

" driver installation failed:could not find the device for this driver "

polegi enam sellist asja nagu sound driver pesa vms...

windows update program ei näidanud ka mulle midagi mis võiks selle ära parandada.

Esimest korda kui sound jamama hakkas siis kadus ta ära ja tuli tagasi kui arvuti läheb sleep mode peale või restart.

selle jama ma veel kannatasin välja kuidagi aga siis lihtsalt üks päev kadus nii ära et isegi see ei aidanud.

nüüd on punane rist sound ikoonil mis asub paremas all nurgas.

Juhtus nii et mul tuli arvuti juhe vooluvõrgust välja ja akut taga polnud.

käivitasin arvuti ja avastasin, et sound on tagasi tulnud kuid natukese aja tagand kadus samamoodi ja jälle mitte miski ei aita, et seda taastada. pole kindel kas see enam aitab kui ma tõmban arvuti juhtme vooluvõrgust välja ja teen külma shutdown-i.

Mul tuttav väitis, et arvutit tuleb koguaeg uuendada, et seda ei juhtuks aga tõesti vaidlen sellele vastu.

Arvuti peaks jooksma igavesti nii, et ühtegi uuendust, et tee see lihtsalt ei tohiks tekkitada selliseid tehnilisi vigasid.

 

Mainin igaks juhuks ära, et arvuti kogemuselt ma päris algaja ei ole, et minuga ei tule selliseid probleeme näiteks, et ma ei leia midagi süsteemist üles või nii. Mainin selle selleks, et äkki mõni teab aga lihtsalt ei viitsi kuna arvab, et seletamine võib minna väga raskeks kuna tegemist võib olla ilmselgelt algajaga : )

 

Ma loodan, et saan kuidagi kellegilt abi sest tõesti minu pea enam ei jaga ja google ka vastuseid enam ei anna.

Ette tänades DareDevil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

kõik viitab sellele, et sound card on omadega läbi.

Siin ei ole lihtsalt enam midagi võimalik arvuti kaudu teha, sest kui oleks oleksin ma selle ammu suutnud ära teha.

 

Ostan uue sound cardi viskan peale vaatame mis saab.

 

// Edit:

Tänan neid abivalmis inimesi kes üritasid aidata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.