Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Roleplay

Soovitatud postitused

SUPERVIP

See foorum on nii segane, et ma ei saa mitte midagi aru.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minumeelest on see foorumi baas (IP.Board) palju parem kui seda on myBB ja vBulletin. Vähemalt kasutamise ja üleüldse kujunduse poolest.
Olin ka samal arvamusel, kui ma kõigile peale surusin, et ei tule ühtegi teist süsteemi peale IPB, sest kuigi see foorum oma kategoriseerimise, kujunduse ja rühmitusega oli ammu ette planeeritud, siis ma polnud veel jõudnud osta ära süsteemi ja nii sai peatatud kõiki kiirustajaid, kes ütlesid, et poh paneme mingi mybb, phpbb, vbulletini vms üles, kuid praegune tulemus on minu arust parem, kui see, mis kõikide eelnimetatud süsteemidega oleks kokku tulnud. Kindlasti on vaja veel seda siit-sealt näppida, aga üldpilt on olemas.

 

marxx postitas ka Roleplay serveri kohta midagi uut: http://rps.ee/index.php?/topic/5-kasutaja-kontrollpaneel/


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lisatud serverile ka paneel, kus on võimalik serverit käivitada, sulgeda ja restartida.

 

Samuti sai koheselt lisatud paneelile server.cfg editor + logimise süsteem läheb ilmselt ümbertegemisele, kuid seda hetkel veel ei oska õelda.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna soovite umbes serveri valmis sedada peale viimaseid updatesi?

Ootan suure huviga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Caupo ära tooda mingit paska. Mingisuguseid josse ja muid tegelasi pole vaja uskuda. Res Public Server ei ole liitunud mitte millegagi ja ei tee ka seda tulevikus. Res Public Roleplay projekt on nüüdseks täielikult lõpetatud, kuna marxxil puudub initsiatiiv selle jätkamiseks. Joss & co'le sai pakutud meie poolt tasuta võimast SA:MP mänguserverit eeldusel, et see server saab valmis ja püsib online, aga kuna tema (mitte meie) otsustas liikuda edasi, siis pullisime täna ka plugi samp.rps.ee'l ning poiss lasi võimaluse käest. 2x samasugust pakkumist ei tule. Meie ei soovi tegeleda 'ühe-kuu serveritega', mistõttu mitte ei ole liitnud vägesi Smoke's & Jack's ja RPS vaid Smoke's & Jack's ja Joss & Co. RPS jätke siit välja ja RPS nime kasutamine lõpetage ära.


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei no ma siis väga vabandan. Anna andeks, aga foorumil oli selge sõnaga Res Public Server ning foorum oli SA:MP suunaga, seega ma oletasin, et tegu on sellise serveriga, mis kannab antud nime. Ja ära mind hukka mõista sellepärast, et teised mulle sellistlaadi infot varem ei edastanud.

 

Aitäh,

C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Caupo ära tooda mingit paska. Mingisuguseid josse ja muid tegelasi pole vaja uskuda. Res Public Server ei ole liitunud mitte millegagi ja ei tee ka seda tulevikus. Res Public Roleplay projekt on nüüdseks täielikult lõpetatud, kuna marxxil puudub initsiatiiv selle jätkamiseks. Joss & co'le sai pakutud meie poolt tasuta võimast SA:MP mänguserverit eeldusel, et see server saab valmis ja püsib online, aga kuna tema (mitte meie) otsustas liikuda edasi, siis pullisime täna ka plugi samp.rps.ee'l ning poiss lasi võimaluse käest. 2x samasugust pakkumist ei tule. Meie ei soovi tegeleda 'ühe-kuu serveritega', mistõttu mitte ei ole liitnud vägesi Smoke's & Jack's ja RPS vaid Smoke's & Jack's ja Joss & Co. RPS jätke siit välja ja RPS nime kasutamine lõpetage ära.

 

Tõsi see on jah :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olete ikka väga valesti aru saanud, kui arvate, et tahtsin oma postitusega mainida, et RPS Gaming/Kommuun/w.e on ühinenud Caupo kommuuniga. Nagu te ka näete, siis oma kogu selle teema pealkiri "Res Public Roleplay" mitte "Res Public Server".

Seletan siis lühidalt.

VIP.ee Gaming tahtis avada oma Gamingu all SA:MP serverit ja leida inimesi, kes serveriga aktiivselt tegutseks ja ennast VIP.ee Gamingu all oleva SA:MP serverina tunnustaks - leidis meid. Võtsime selle üle.. pikapeale saime aru juhtkonnaga aru, et VIP.ee ei anna meile põhimõtteliselt mitte mingit kasu ning koostöö ei olnud samuti parim. Margus kuulis meie siseprobleemidest ning pakkus meile palju paremat lahendust - tulla RPS alla. Kuna Margus kuulub RPS juhtkonda, siis on selleks tal ka omad õigused ning arvatavasti ka põhjused. Jällegi... kasutasime põhimõtteliselt RPSi nime vaid selle Gamingu tunnustamiseks ning reklaamimiseks.. serveri kontroll oli siiski meie käes. Kuna kontroll on meie käes, siis saame me otsustada, mis toimub edasi - kui üldse midagi toimub. Kuna minu põhimõtteks on aidata Eesti serveritel ühineda, siis seda ma ka tegin.. ma pakkusin Caupole lahendust. Ta oli selle poolt ning nüüd me siin ka oleme! Milles probleem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Caupo ära tooda mingit paska. Mingisuguseid josse ja muid tegelasi pole vaja uskuda. Res Public Server ei ole liitunud mitte millegagi ja ei tee ka seda tulevikus.

 

kõigil on oma hind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.