Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Res Public Roleplay

Soovitatud postitused

Kuna pole mõtet hetkel mingisugust suuremat tutvustust teha kopeerisin teema, mis on meil foorumis olemas.

 

Hei rollimängu huvilised!

 

Nagu ka teema pealkirjast välja lugedes võib aru saada, siis avame peagi oma SA-MP roleplay serveri. Täpset (esialgu ka umbkaudset) kuupäeva me siiski veel öelda ei oska, kuid kaua te enam ilmselt ootama ei pea. Küll me teile serveri avamisest esimesel võimalusel teada anname. Tegeleme hetkel veel serveri arendamisega, parandame minimaalseid vigu ja täiustame juba olemasolevaid erinevaid mänguvõimalusi, funktsioone ning süsteeme, et tagada teile võimalikult kasutajasõbralik ning kaasaegne server, vältides seega ka igasugu serveri poolset lagi, sünkroniseerimise ja muid sarnaseid vigu.

 

Samuti on veel täpne SA-MP administratiivtiim selgumisel, seega tasub end foorumis, kui ka üleüldse heast küljest näidata. Seni, kuni meie tegeleme serveri arendamisega, nautige teie suvemõnusid ja ärge unustage kohati ka meie foorumit külastada. Päikest!

 

 

NB! Administratiivtiimi te kellegilt küsides või paludes ei saa, seega palume mitte eelnevalt mainitud jutuga meie poole pöörduda. Administratiivtiimi pääsemiseks peavad teised liikmed teid ise märkama.

 

Täpsemat infot saab külastades rps.ee lehekülge.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis gamemode kasutamisele tuleb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Gamemode, mis on nullist tehtud, et võimalikult palju ühendada asi UCP-ga.

 

Selge, tore kuulda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu, minupoolt!


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See server tuleb võimas ;) Nagu PlayOn või Easylife ;) Priit e. HP scripter ju. :)


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei tasu asja unarusse jätta seega UCP-st mõnesõnaga:

— Kasutaja andmete vaatamine, kui kasutaja on seadetest selle lubatuks pannud.

— Sessioon on salvestatud databaasi.

— Modal teated (registreerimise kui ka logimisel).

 

Rohkem huvi siis kliki siia


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nagu arvatavõib on GM modern.ee oma, mis vist enam ei hakka toimima ?? Pmts loodame parimat ,et server tuleb ülesse....

 

Nagu arvata võib siis arvad Sa väga valesti, seega soovitan Sul mitte arvata ja ennast natukene muuta, kuna Su postitused on kõik suhteliselt sisutühjad ja enamus sisaldavad sõna "arvata".


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlasti ei olnud see mina. See on teie või selle isiku viga, kes kuskil minunimelise isiku arendajaks võttis. Mina tegutsen ainult RPS kommuunis ning ei ole ühtegi teist eesti foorumit peale Vahvlel.net ja rps.ee külastanud. Enda hooletuse viga, et üle ei küsinud kas see olen/olin mina või misiganes. Võin väga vabalt ka enda IP aadressi vms vajaliku kontrollida lasta.

 

PS. Ma ei kasuta enam HP ega HPriit nime kuskil.

Muudetud liikme deusN'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
UCP on siis ühesõnaga LS-RP rip-off.

 

Ise midagi teistsugust välja mõelda oleks liiga raske.

 

Kui aus olla siis mul pole kasutajat ei LS-RPs ega mujal serveris ja pole kordagi näinud seda ucp-d, mis seal on seega võid omad järeldused teha :)

Muudetud liikme mmrk'i poolt
väike typo

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.