Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tere

 

Endal plaanis osta üks korralik kaamera ja ma ei tea nendest suht midagi.Mida oskate soovitada, mida peaks otsima, mida peaks kindlasti teadma jne.

Hind oleks umbes 500 euri.Ma ei tea kas see on juba mingi normaalne raha ja kas selle eest saaks juba midagi head?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Millised need paremad on?Peegelkaamerad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millised need paremad on?Peegelkaamerad?

Jah.

Aga ise soovitan alustada seebikatega, pole mõtet osta alguses kohe peeglit osta kuna korralik peegelkaamera + objektiiv maksab 900-1000€ või isegi rohkem ning kui ostad peegelkaamera siis oleks ka soovitatav kursustel käia.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

visake mingi linke, mida soovitaks osta.

 

500eur

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oled varem fotograafiaga tegelenud? Peegelkaamerat kasutada oskad? Põhitõdesid, nagu säriaeg, ava ja ISO tead? Aitan hea meelega valikul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pole sellega kahjuks tegelenud ja ma lihtsalt küsisin, mis on parim.

Soovitage midagi head, millega saab algaja hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sellest sain aru juba, et peegelkaamerat ma ei osta:D

 

 

Soovitage nüüd!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No algajal polegi vaja peegelkaamerat.

Nagu ütelsin alustuseks kõlbab seebikas ka ;).

 

Ma küll ostsin kohe peegelkaamera. Ei tea, väga ruttu õpid ära. Käid koolitusel ka vms ja siis käpas asi :smile: Tee ise endale parim otsus, kas panustad natuke rohkem raha või ostad odavalt mingi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma küll ostsin kohe peegelkaamera. Ei tea, väga ruttu õpid ära. Käid koolitusel ka vms ja siis käpas asi :smile: Tee ise endale parim otsus, kas panustad natuke rohkem raha või ostad odavalt mingi.

Eino kui inimesel on välja käia mingi 1000€ siis muidugi ostku peegel, aga kui ei ole siis ei soovita mingit odavat ka osta :).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühesõnaga sul pole fotograafia kogemust? Parim on suhteline mõiste. Igale ühele meeldib midagi erinevat. Kui sa peegelkaameraga klõpsida oskad ja raha väheke on (rohkem, kui 500), võid peegelkaamera võtta. Muidu soovitan ikkagi digitaalsed staffi.

Digikatest ma eriti ei tea, aga peegelkaamerast soovitaksin Canon EOS 1100D kaamerat. See sobib hästi algajatele ja ka edasijõudnutele. Piisavalt kiire ka.

http://www.photopoint.ee/et/toode/21596/canon-eos-1100d-tamron-18-200mm#long

Seal Tamron AF 18-200mm F3,5-6,3 Di II objektiiv kaasas ka.

Objektiivist: 18mm lainurk on hea suurte asjate pildistamiseks. Väga suuri asju ka pildistada ei saa, sellejaoks vaja lainurk objektiivi juba. 200mm on ka hea zoom. Päris kaugele zoomib ikka. 18mm peal ava 3.5 on normal, päeval hea teha ja väheke hämaramas saab ka hakkama, müra võib tekkida, kui liiga pimedaks läheb ja ISO lakke keerad. 200mm pealt ava 6.3 suht väike ja hämaras on seda selgelt vähe. Ehk hämaras zoomida eriti ei kannata. Ise alustasin sarnase kitiga ning olin täitsa rahul. Kui rohkem tegeleda tahad, võid Metz välgu juurde osta. Kasutatuna saaksid hinnaga 100-150 eur korraliku välgu kätte ikka. Loodan, et oli kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei, nii palju ma ka ei viitsi käia asja eest:D

ma räägin 1000 eurost:D

 

No ma tahaks kindlasti suure optilise zoomiga, et teha pilte väikestest asjadest:D

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitaksin ikkagi peegelkaamerat. Alguses on väheke raske, aga tasapisi saad selgeks, siis juba asi suht kiirelt käpas.

 

//EDIT 550eur selle peegelkaamera kohta on ikka hea hind. See on nagu investeering. Osavamad tooted ei ole eriti sul meelt mööda.

Kui tahad suurt optilist zoomi, siis oleks pigem mingit macro objektiivi vaja. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Selline kaamera on täiesti mõeldav, sest ausalt õeldes, ma ei taha mingi odavat kräppi ka:D

Vaatan veel ringi ja see nv ostan mingi kaamera ära ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära niisama siis mingit esimest ettejuhtuvat võta. Canon hea, kuna palju juppe on odavalt netis kasutatuna saadaval. Kui peaks huvi fotograafia vastu suurenema, saab alati tehnikat juurde osta. Nikkoni ja muude firmade puhul varuosi nii palju ja soodsalt saada pole. Kui ostad ära, hakka pite üles ka panema, saad õpetussõnu ja muud sellist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Noniiiii.....homme saan siis sellise aparaadi endale, kuna täna polun seda olemas:D

https://pood.elion.ee/productInfo/27/fotokaamera-canon-eos-1100d-objektiivid-18-55-mm-dc-ja-75-300-mm-dc/5161B043

Kaasa saab tasuta koolituse, mis on kindlasti hea:D

Juurde ossin ka 8gb mälukaardi, siis saan palju klõpsida

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.