Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin Ranged orja 7-50 ranged jaoks botiga. [hinna lepime kokku]

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mcsannu, ma ei hakka enda nime avaldama. Unusta ära. Vabaaja foorum, mingi lambikatele jagan enda andmeid v?

 

Rs turu all on reeglid mida peab meie turul täitma, et saaks äri ajada, vastasel juhul sulgen teema!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja mis sitt see olema peaks: http://vahvel.net/showthread.php?149527-Pettur-Ingmar-Sillaste-Ned&p=2151567#post2151567

Olen lubanud enda andmeid avalikustada v? Panga värke jne. Sa mingi eriline kloun administraator ju. Teed kellegi teise eest teema kes sulle perse poeb, ning ise ei lisa ühtegi sõna sekka. Mine ela natuke elu väljas, ning võta vahvlist puhkus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mcsannu, ma ei hakka enda nime avaldama. Unusta ära. Vabaaja foorum, mingi lambikatele jagan enda andmeid v?

 

Kui sa oma nime avaldada ei taha siis ei ole mõtet teemat ka teha? Reeglid on teiste kasutajate turvalisuse tagamiseks ja seoses sellega on need täitmiseks mitte vaidlustamiseks.

Xxmore - oma spämmi kirge saad väga vabalt vabateema all rahuldada :smile:

 

 

// Lisasin sind msni, lepime hinnas kokku.

Kes vastutab kui konto bottimise käigus lukku lendab?

Kas kasutajal on vastav varustus peal?


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te virisete? Kui teile midagi ei meeldi ja ei suuda neid reegleid siin täita, siis keegi ei hoia teid kinni.

Need reelgid on pandud, et oleks vähem ülelaskmist ja see on kõigile hea.

 

 

Keegi veel midagi targutab, siis saab endale ühe ilusa embleemi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mdea kui nüüd kirjutan selle lause uuesti pidin saama 1 kuu tumma juba ähvardati .. Samas saavad inimesed omavahel küsida nende nimesi ja elukohti!!

 

FACKKYEAHH!!! MCSANNU on minumeelest läind ülbeks!!

 

Ole hea ja kirjuta see "Kiida/laida juhtkonda" teema alla.

 

/ Ned kas sa lisasid mu vastu msnis? Mu msn : SIllu@neti.ee

Millegipärast ei näita mul, et sa sees.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.