Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline .Siim.

Honda civic 1,5 66kW 1990 a

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

krt jõudsid ette, mulle lihtsalt meeldivad sellised tavalised autod kus pole seda elektroonikat sees, need kõige paremad masinad üldse :D, aga nagu nii varsti ostan uue aga mitte enne Väimela lõppu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui küsida tohib, siis mis on "lammel"rehv?

 

Nagu Klacen seletas, võib nende rehvidega sõita aastaläbi. Kuigi ta on kõvasti pehmema seguga rehv, kui suve oma, seega ei soovitan rohkem talverehve ja suverehve. Lamellid kuluvad võrreldes suverehvidega palju kiiremini ja loomulikult on ka juhitavus nendega halvem.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus juures selle auto alla on hetke seisuga läinud max eesti vanas rahas 13 tuhat see on kokku 7 aasta jooksul ning siit puudub ülevaatused ning kindlustus asjad. Ning piisavad oskused on olemas, et saada tehtud, ainult nende 2000 aastaste autote remont läheb keeruliseks sest neil on juba nii palju elektroonikat, et ei oskaks seal kõike teha

 

800 eurot 7 aasta jooksul?

Seepärast ka jaapanlane tuntud kui vastupidav auto.

Minu Alfa Romeo(2007a, vaata mu teemat) võtab iga aasta 600-800 hoolduse peale. Tavahooldus 250e(õlivahetus, küünlad, kojamehed, õli/diisli fliter, rehvivahetus ja velgede balanseerimine, aju diagnostika) ja seda kaks korda aastas.

 

 

Kena civic ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
800 eurot 7 aasta jooksul?

Seepärast ka jaapanlane tuntud kui vastupidav auto.

Minu Alfa Romeo(2007a, vaata mu teemat) võtab iga aasta 600-800 hoolduse peale. Tavahooldus 250e(õlivahetus, küünlad, kojamehed, õli/diisli fliter, rehvivahetus ja velgede balanseerimine, aju diagnostika) ja seda kaks korda aastas.

 

 

Kena civic ...

õlivahetan ma ise koos sugulasega ning krt ma ei mäletagi millal neid küünlaid vahetati hondal :D, diagnostikas käis siis kui oli probleem anduriga aga see nüüdseks korras, rehvivahetuse teen ise ei maksta sittagi selle pealt, kojamehed olen ostnud siis kui läbi lähevad, kuskil 1 aasta peavad ilusti vastu kui kasutada, ma ei sõida eriti palju mul ei tule aastas 2000 KM täis, emal tuleb aastaga 5000 KM täis oma tööl kämistega ja koolitustega, aa õli vahetusel käin hondaga iga 10 tuhande km tagant

 

Ma tean mis on lamell aga HdSiimu seletas midagi lammelitest:D

rääkisin seda et mul on lamellid valukate peal, et see talv ei raatsid neid veel kasutada, vot seda seltasin loe korralikult

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alfa on diisel. Eesti/Soome talved suht külmad. Diislil peavad eelsüüte küünlad olema heas korras, et asi toimiks ka -25 kraadiga.

Ja mina sõidan aastaga keskmiselt 20000 km. Muidugi mitte enam, aga aastake tagasi nii see oli. Eestis vahemaad väiksed, hoolduskulud väiksemad ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Alfa on diisel. Eesti/Soome talved suht külmad. Diislil peavad eelsüüte küünlad olema heas korras, et asi toimiks ka -25 kraadiga.

Ja mina sõidan aastaga keskmiselt 20000 km. Muidugi mitte enam, aga aastake tagasi nii see oli. Eestis vahemaad väiksed, hoolduskulud väiksemad ...

okei, aga nüüd siis patrame edasi aint honda teemadel vahel võib natuke ka muud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

nii natuke juttu sellest ka, et Honda võeti ära ajutiselt, ema nüüd sõidab sellega :D, sest Opel läks tal remonti vahetatakse laagreid ning veel nipetnäpet asju. Hetkel sõidan ringi BMW E39 1998 aasta mudeliga, mootori võimsus 110 kw, automaat käigukast, linnas neelab kuskil 11,6 l/100km nii näitab arvuti ning maanteel 9 - 10 l/100km samuti näitab seda arvuti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
11L sajale :O Raha palju? Kurat autoga sõitmine läheb ka varsti rikaste lõbuks. :D

see vähe sugulane sõidab sama autoga linnas 12,5 l sajale, see ongi sugulase auto aga tal on gaas koguaeg põhjas kah :D, ma sõidan normaalselt saan vähemaks, aga BMW puhul ei saa ma elus honda ega opeli kütte liitreid kätte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega bemmi väga pisikese Honda või Opeliga väga võrrelda ei anna jah. :D Eks kulu oleneb suurel määral jah just sellest, kuidas sa ise vajutad. 2.0 bensukas on E39-l veits jama jah.. Kuidas minekuga lood on sellel? Räägitakse, et uimane, väike mootor selle kere kohta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ega bemmi väga pisikese Honda või Opeliga väga võrrelda ei anna jah. :D Eks kulu oleneb suurel määral jah just sellest, kuidas sa ise vajutad. 2.0 bensukas on E39-l veits jama jah.. Kuidas minekuga lood on sellel? Räägitakse, et uimane, väike mootor selle kere kohta.

kle ei ole uimane vähemalt see E39 Automaat millega ma sõidan, selles isegi parem mineku kui kasuisa diisel suzukil

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

nii mis siin ikka öelda, hetkel ta rohkem seisab, naast rehvid all küll, aga pole see talv temaga üldse sõitu teinud noh natuke, kuskil 300 M :D, vaja oli bensu sisse, ning terve paagiga saab läbida sirka 450 KM natuke peale kui sõita täitsa nulli. Kasutan ajutiselt sugulase BMW selle ongi Honda seisma jäänud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitmene paak selle autol on, et nii vähe saad sõidetud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Lasen teema kinni panna, sest nüüdsest mul ostetud uus auto ning sellega ma enam ei sõida. Kunagi teen uue auto kohta kah teema kui saan selleks aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Mis su uus auto on? Kui saladus ei ole juhuslikult.

ei ei, see pole saladus, ning uus auto on Skoda Superb 2.0 103kW

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu teemaalgtaja soov, siis thread closed. Aga jääme ootama uue auto teemat. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Nagu teemaalgtaja soov, siis thread closed. Aga jääme ootama uue auto teemat. :)

Uue auto teema tulemine jääb ära sest uue autoga juhtus juba äpardus aga hetke seisuga ikka see auto alles ning eluvaim on sees ning hakkan ikka seda teemat üleval hoidma, kellel soovi mingeid pilte vms andke teada millest jne tahate ning teen ning kui küsimusi vastan ka neile.

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Praeguse seisuga vist läheb auto sügisel maha kandmisele, selline plaan on hetkel läbi käinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Miks? Teema järgi järeldades ta peaks ju korras olema?

ta ongi korras, aga lihtsatl masin 25 aastat vana juba ning majas juba 3 uut autod, lihtsalt 4 auto jääb jalgu

 

Võru esindustes ju kõikaeg käinud, mis sest et Võrus ühtki esindust pole. :D

otseselt kindla auto margi esindusi jah pole, aga kaks võrumaa suuremat autoremondi esindust on küll, üks on KaguServ ning teine Vesivärav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.