Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Runescape vahvel chat

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma olen otsinud ja vist sain teada , et vahvel.net runescape friends chatti ei ole olemas .

Niisiis Otsustasin teha ise Vahvel.net friend chati , et kõik kes pelavad runescapet ja on registreeritud vahvli foorumis , saavad joinida

 

Joinige "Vahvel111" runescape vahvli clanni jaoks.

 

Clanni omanik on ll Thz Stake

Muudetud liikme DZK'i poolt

Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea mõte kindlasti joinin!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks siis teinud uue kasutaja parema nimega. Sellise nimega fc'sse küll ei tule


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

nimi kergemaks muudetut

 

Esimesed 3 saavad Captain rank

Muudetud liikme DZK'i poolt

Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Amuuris rohkem sellised lapsed... Suht lapsik jutt.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Amuuris rohkem sellised lapsed... Suht lapsik jutt.

 

this..

 

 

Nimi on küll suht gay hetkelgi, pigem joinige ms20, suur hulk vahvleid seal juba


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu arust Amuuritiger parem, kui Ms20. Olen mõlemas pikalt olnud ning Amuuritiger Fc's on rahvas tunduvalt sõbralikum.

 

Amuuris ütled sõna riist ja saad juba kicki. Mingit vabadust seal ei ole, msis saab vähe vabamalt võtta. No offence, aga eks kõigil on vanustega lõbusam ja toredam. Amuuris on pubekad ja lapsed, msis vähe vanemad ja normaalsemad. AGA ma ei ole kumbaski chatis käinud päris kaua. Ma ei ole kindel, mis tänapäeval seal toimub. Viimati oli msis ka veits debiilset juttu. Aga mis teha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Amuuris midagi valesti teed saad kohe kicki jah, tatikad ranki kätte saanud ja kohe ülbeks ära läinud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõsi. Amuur on saast. Mingi halva sõna kohe ütled, saab kicki. Seal oli üks kasutaja nimega: "Tyr" ütlesin "tyra" aga tegelt tahtsin tyr öelda, vabandasin ka veel ja kicked. Nüüd ma banned ka sealt veel, normaalne.

Clan "Ms20" ei eksisteeri ju? ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.