Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

Sellel tööl tuli 10 layerit nagu ka oli vajalik reeglites. Kindlasti järgnevates töödes tuleb rohkem, eks see oleneb teemast ka.

Need kahtlased fractalsid ja selle väga hullu oversharpi lisasid sa oma tööle lihtsalt layerite arvu pärast, nagu ma aru saan... Usu mind, ilma nendeta oleks su töö palju kenam olnud. See on praegu nii oversharpened, et naise piirjoontel olevad pikslid on värviliseks muutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need kahtlased fractalsid ja selle väga hullu oversharpi lisasid sa oma tööle lihtsalt layerite arvu pärast' date=' nagu ma aru saan... Usu mind, ilma nendeta oleks su töö palju kenam olnud. See on praegu nii oversharpened, et naise piirjoontel olevad pikslid on värviliseks muutunud.[/quote']

Jeh sellest ma saan täitsa aru :P Eks teema ka kõige parem ei olnud... Ei oska kohe neid teemasi möelda..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeh AceBass tahtsin ka sellest samast teha :D Aganoh eks ma leian midagi muud :P


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, mõtlesingi tomorrowlandi peale :)


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii..

Mis saab siis? Hakkame LAOTW võistlusi pidama või mitte?

Mina olen poolt, võin ka ise asja enda peale võtta, kuid reeglid jms tuleb enne paika panna. Ütlen ausalt, pole LAOTW'iga kursis. Üks võimalus on muidugi välismaa foorumites tuhnida. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muhe värk, peab suurt kunsti tegema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovin nüüd siis täna midagi teha, hetkel aega aga teine asi kas tuleb midagi kahh :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SOTW jääb ära vist minujaoks, võimatu teema mulle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parima suure töö võistlusest võtan ikka osa, aga enne kuu lõppu ma mingit sissekannet ei tee.

I wanna see what im up against.. :flapper:

Sama, üritan midagi teha :P


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olgu, ma võtan siis osa SOTW'st kui uus teema tekib, sest ei suuda miskit teha kahjuks selle teemaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.