Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

KUDAS SE4 sisse saab sellesse zombies.nu omasse, need kõik ju passidega ja nende foorumist ma kyl ei leidnud midagi et mis pass on


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
osta varastatud cd-key omale mingi 3 euriga vms

 

siin foorumis peaks paar sellist hacker-pätti olema kes nende müümisega tegelevad

 

need nagu originaalid, töötavad nagu tavalisedki? kui ja siis keegi võiks ühendust võtta kes müüb..


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea saan mingi errori kui regan

Please enter a value that matches the required format.

kõik kohad on täitetud ja proovitud vähemalt 6 korda ikka saan selle errori


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain just randomilt Megahiti jms vendade poolt killitud, olin ATC Toweris ja kopteriga pommitati :D

 

Võtsime just mingi bussi maha. 7 tüüpi oli vist sees, vähemalt nii paljude laipade otsa ma koperdasin paari minutiga, siis tuli resa.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui kaua need zombies.nu serverid maas on veel?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea.

 

 

Võtsime just mingi bussi maha. 7 tüüpi oli vist sees, vähemalt nii paljude laipade otsa ma koperdasin paari minutiga, siis tuli resa.

 

http://zombies.nu/forum/threads/1770/

 

Veits suurem action oli :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
osta varastatud cd-key omale mingi 3 euriga vms

 

siin foorumis peaks paar sellist hacker-pätti olema kes nende müümisega tegelevad

 

kui kellelgi müüa siis korralikku on, PM, paar euri võib välja käia küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see oli kuskil 4,21 € plekis see cd-key kui õieti mäletan, ma siin mõnedele ostsin

 

mingit ohtu pole et banni saab serverilt vms? töötab nagu tavalinegi? kui vastab tõele, siis võiksid kõrvale panna ühe :D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hommikune NW lennuka raid Zombies.NU SE4s lõppes mul üsna rahuldavat. Vähemalt killide suhtes.

 

Logisin sisse, tuli välja, et eile oli rollback olnud. (Kuigi jah saime eile surma tänu sellele, et meie kopteri piloot sai BattleEye käest kicki ja kihutasime kopteriga vastu puid. Spawnisin ma seal kus surma sain.).

Vaatan, et mingi vend plärtsutab ATC tornis. Läksin pisut ligemale ja nägin kuidas vend jookseb. Võtsin ta maha (mul oli M4 Acogiga) ja läksin teda lootima. Sain talt M14 ja veel tohhujaa manti.

Seejärel käisin mõlemad barakkid läbi ja kui ma lõuna barakkist tagasi tulin, oli näha, et põhjapoolse barakki juures on zombied. Tegin väikse detouri ja läksin väikse barakki juurde metsa seest. Jõudes kohale nägin kuidas üks bandiit istub barakki ees. Tõmbasin tüübi kahe lasuga maha ning jäin ootama. Ei läinud kaua aega, kui kuulsin seljataga kõndimist. Keerasin ümber ja vaatasin, et üks survivor on selja taha hiilinud. Spreisin vennale M14ga näkku ja ta sai mulle ka kahjuks paar korda pihta(blood jäi 2700 peale). GUTisin mõlemad vennad ära ja tegin süüa. Sain elud tagasi 7700 peale. Käin veel mõned korrad väikses barakkis ja teen tuld sealt.

 

ArmA2OA_2012-11-09_12-09-41-96.png

 

Enne kui küsite, siis jah. SE4 on ka nüüd DayZero.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

eile siis hakkas igav 3 sõpraga niisama lasime chernos ringi kaugelt nägime et zombisi ei olnud ( serveris oli 23 inimest ) siis läksime lootisime ära, läksin balota juurde kus nägime mingid venda kellel as50, passis puu juures, täne thermalile me selle nägime :).

nojah võtsime venna maha sain endale ta geari. läksime edasi lootima mingid barni tuleme välja 2 venda barrelrollivad yle tee, siis hakkas sõda 3 vs 2 keegi kedagi maha ei saa siis tuli hull idee visata granaad, granaad lendas suht kaugele ja kohe peale pauku suri keegi ära, siis ootasime 20sec, kedagi ei näinud läksime vaatama ja oh yllatust, teine oli unconscious ja teine surnud

suht luckine vise oli :D

teisel oli m4a1 CCD ja teine oli fresh spawn.

 

siis jooksime tagasi ja cherno taga põllul oli 3 venda heliga. 1 neist sai minu maha aga meie pro leader killis 2 neist ära ja spotter lasi 3 kh maha :)

 

spawnisin elektrosse kus rushisin läbi lootisin kohad niikaua meie leader ja teised vennad tulid heliga mulle järele. lendasime tagasi chernosse kus ei olnud yhtegi zombid niiet mõtlesime et pointless sinna minna kuna inimesi ei ole, lendasime NW airfieldile kus heli lasti alla, õnneks enne seda mina ja meie pro spotter läksime maha ja leader läks helid peitma aga õnneks ta ei surnud ära kui heli alla kukkus :D

 

hetkel disconnectisime NW airfieldi taga ja mingi aja pärast lähme ownima :)

 

winbg.jpg

väike pilt kh kus näha meie pro gang :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leidsime täna Mi17 Balota lennukalt, mootorit oli vaja, et minema minna. Jäin siis snaipima seda, ning üks tüüp käis chernos mootori järel. Kohale jõudis hakkasin siis heli poole minema ning mootoriga tüüp sai kuuli. Jooksin siis kiirelt peale ja võtsin vastase maha ning lasin Mi17'ga minema. Hiljem lennates leidsime Urali ja littlebirdi Devil's castlest. Võtsime littlebirdi ära ning lendame praegu 2 heliga ringi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakkasin siis installima. ja kohe lõi sellise errori ette vms...

 

saab keegi selle eemaldada?

 

PILT-> http://img20.imageshack.us/img20/244/24310039.png

 

Sul on ju mingi pirated versioon, ega sa sellega dayzi mängida ei saa.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.