Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eestlased on saanud hakkama suure asjaga – ESL Estonia

Soovitatud postitused

Eestlased koos lätlaste ja leedukatega skillz.lv , ltgaming.lt ja itbaltics.com portaalidest külastasid Saksamaal asuvat ESL peakontorit, et sõlmida lepingud arendamaks eSporti Eestis ning viia meie gaming teisele tasemele.

Enne pikemat juttu on meil Teile palve, selleks, et teha suuremaid ja võimsamaid turniire on vaja meie ESL Estonia facebooki lehele võimalikult palju LIKE saada, et näidata ESL‘i omanikele, et meil on mängijate baas olemas, kes tahab ja suudab eSporti Eestis arendada. Kõik see tõmbab ligi uusi sponsoreid ning tänu sellele suudame pakkuda ka paremaid auhindu turniiridele. Jutt ei käi ainult CS 1.6‘st vaid ka League of Legendist ning StarCraftist.

Palun Like’ge: http://www.facebook.com/esleesti - iga LIKE on arvel. Lisaks läbi Facebooki olete Te kursis ka kõigi uudistega mis Eesti eSpordis toimub.

 

Hetkel on kõik arendusjärgus ning välja töötatakse strateegiat mille abil pannakse paika ESL Pro ja Amateur liiga – täpselt nagu mujal maailmas kus juba ESL eksisteerib. Lisaks kui mängijad näitavad üles aktiivsust on meie parimatele mänguritele garanteeritud ka slotid maailma suurimatel üritustel.

Hetkel on kõige tähtsam siiski näidata üles aktiivsust, et sponsorid näeksid, et siia tasub investeerida ning me ise tahame kuskile areneda.

 

Järgnevatel nädalatel on plaanis alustada väiksemate turniiridega kus on juba loota ka väiksemaid auhindu. Selleks, et auhinnad kasvaksid on vaja näidata üles aktiivsust nagu mitmeid kordi juba mainitud.

Hetkel sõltub kõik meist endist – olge aktiivsed, like’ge ESL Eesti Facebooki lehte ning suurturniirid on varsti uksetaga! Kindlasti ühinege meiega ka irc channelis #esl.ee @ QuakeNet ja idle'ge seal ning kutsuge enda sõbrad ka kaasa!

 

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline asi mulle meeldib. Minu like on olemas:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu like on kindlasti olemas.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iseenesest super idee, minu like kirjas. Kuid miks mitte ESL tiimile näidata näiteks Digifesti videosi? Sealgi palju osalejaid ju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Iseenesest super idee' date=' minu like kirjas. Kuid miks mitte ESL tiimile näidata näiteks Digifesti videosi? Sealgi palju osalejaid ju.[/quote']

Praegune olukord pole võrreldav sellega mis oli 2a tagasi, neil on vaja teada hetke arvu mitte seda, mis oli aasta/paar tagasi LAN'idel.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kuna vaadates eesti mängijaskonda siis ma usun et poole aasta pärast on see unustatud või natuke hiljem


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liked:D Päris hea asi ju.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vähemalt nad arendavad eesti esporti :)

Like olemas.

See on tõsiselt hea, et nad seda arendavad ning see on suur pluss, et nad ei arenda mitte ühte mängu, vaid ikka võtavad seda asja suurelt. Facebooki lehelt saate uudistega kursis olla. :wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viskasin ka Like, edu ja jaksu ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sel juhul pole tegu Eesti espordiga, kui mingid sibulad sellega tegelevad.

See on ainult minu arvamus.

 

Vähemalt nad teevad midagi head kui sina oma perset sügad.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sel juhul pole tegu Eesti espordiga, kui mingid sibulad sellega tegelevad.

See on ainult minu arvamus.

 

Tra palun ole vait, eestis pole mitte ühtegi venda kes tegeleks sellega(ja seal taga tegutsevad ka puhta eestlased mitte nn sibulad, sibulad tegid ainult lepingud esliga, turniiridega hakkavad tegelema ikka rohkem eestlased:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.