Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline .Siim.

Steam RU versiooni tegemine english

Küsimus

Külaline .Siim.

Kas on võimalik teha vene keele steam mänge kuidagi inglise keelseks? Kui võimalik kas siis keegi saaks seletada kuidas ja ikka see toimiks kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
On küll võimalik, kui aega leian, siis võin õpetuse koostada, kuid see ei ole midagi keerulist.

okei, aga muidu on COD: MW2 mängule otsin ainult nii MP kui SP, mida olen ma googeldanud sealt paljud ei tööta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Parem klikk mängule -> Options -> Language. Kui seal pole Inglise keelt siis ma ei tea, üldjuhul peaks ikka olema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Parem klikk mängule -> Options -> Language. Kui seal pole Inglise keelt siis ma ei tea' date=' üldjuhul peaks ikka olema.[/quote']

RU versioonidel kahjuks seda Language asja polegi seal :(

 

 

Steam - Max Payne 3 - Properties - Set launch options and add:

 

Quote:

[TABLE=width: 930]

[TR]

[TD=class: alt2]-language russian[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

work for other languages too

 

 

steam foorumist leidsin. dno kas teiste mängudega töötab

kahjuks COD osade puhul see ei tööta, mitte isegi GTA osadel

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Põhimõtteliselt ma paar aastat tagasi mängisin vene keelsega inglise keeles. Siis oli ainult üks moodus. Pidi tõmbama inglise keelse torrenti.

Sealt asendama Zone ja Main folderid (vist) inglise versioonidega. Lõpuks tuleb asendada localization.txt fail, aga see tuleb leida kõige uuema patchi inglise keelse oma, muidu ei tööta.

 

PS: Pole SP inglise keelseks teinud, kuid arvatavasti pead siis video failid kah asendama.(ei tea kas see töötab)

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Põhimõtteliselt ma paar aastat tagasi mängisin vene keelsega inglise keeles. Siis oli ainult üks moodus. Pidi tõmbama inglise keelse torrenti.

Sealt asendama Zone ja Main folderid (vist) inglise versioonidega. Lõpuks tuleb asendada localization.txt fail, aga see tuleb leida kõige uuema patchi inglise keelse oma, muidu ei tööta.

 

PS: Pole SP inglise keelseks teinud, kuid arvatavasti pead siis video failid kah asendama.(ei tea kas see töötab)

okei, uurin seda ja katsetan kas saan tööle ta inglise keelsena, kugi vene keelega pole raskusi aga inglisega lihtsalt ära harjunud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.