Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Viimane, teekond hiilguseni

Soovitatud postitused

Viimane lõputu teekond on alanud.

 

Ajalugu

 

Kasutaja pärineb aastat 2006 või 2005. Ilmselgelt on enamuse ajast seisnud. Pole kunagi eriline nolife kunn olnud, pigem ajaviiteks mänginud. Kohe algusest peale oli main ja minu oma. Kui kasutaja tehtud oli, tegelesin pigem goblini killimise, kui targa mängimisega. Vanim pilt, mis kasutajast alles on pärineb aastast 2007. Olin tol ajal üsna tummine vend.

2wltwsm.png

 

Tänapäev

 

Päriselus on väheke vanemaks saadud, aeg on veel vähem (kool, töö, trenn, etc) kui varem ning arvutimängud ei ole enam sõltuvus. Samas pole mul enam ka ühtegi arvutikeeldu. Ka kasutaja on vahelduva eduga arenenud, sest tüdinen asjadest üsna kiiresti. Loodan, et see päevik kestab veidi kauem, kui eelmised. P2P olen olnud nüüd paar päeva jälle, vaikselt arenen.

 

Hetkeseis:

i6ciyr.png

 

Tulevik

 

Tahaks jõuda sinna maale, et teeks ka omal lõpuks mõne skilli 99. Hetkel arvan, et selleks saab Runecraft kuna keep on ilus ja Runespan on üks paganama geniaalne pleiss arendamiseks. Ning ühtlasi ka totaliga uppi ronida ja panga väärtust kasvatada. Bank on ehk heal juhul 15 milli hetkel. Hunnik queste jpm. Igav ei hakka.

Loodan, et suudan mängida piisavalt, et kasutaja jõuaks sinna faasi, kus ta toob reaalset raha sisse.

 

Täna sai ära tehtud torso viimaks ometi.

9ifvpj.png

 

Ja hetkel siis arendan hunterit.

Kommige, hinnake, nautige.

 

Tark

Muudetud liikme Tark'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovin edu skillide 99 tegemisel!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu tegemisega!!!!!!!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1) Tee fire cape

2) Barrows gloves (Ei ole tegelikult väga raske ettevõtmine teha 175 qp, ei tea palju neid sul veel on ka)

3) Rc 99 on väga hea mõte.

 

Tulekeepi veel vast ette ei võtaks, pank ka praegu tühi selle proovimiseks. Barrows gloves oligi põhiline mida ma questide all mõtlesin.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu, fcape on range 73-ga keeruline, vara veel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu, kena vormistus jms. Hakkan kindlasti jälgima.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tehakse range level 50ga ära, kui sa ei oska ei tähenda, et teised ei oska.

 

Ta ei olegi öeldnud, et keegi ei saa range 73'ga hakkama, ta viitas sellele, et omanik ei saaks hakkama.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Praegusel hetkel olen üsna kindel, et Jadi küll ära ei omaks. Aga jõuab selle keebi ka endale kunagi muretseda.

Kohe varsti tuleb väike apdeit

 

2vwbp8p.png

 

tra neid chine on jube ilma hiireta taga ajada :S teen 63 vast ja siis teen uuesti kui hiire ostan uue.

w3h4z.png

 

eaqzbs.png

 

tänaseks kõik, homme õhtul pelan alles, kuna hommikul tööle.

Muudetud liikme Tark'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.