Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Lõpetasin siis 9 klassi ning lähen edasi õppima arvatavasti kutsekooli kuid raske on otsustada sellessuhtes, et mis eriala minna. Leidsin siis 3 sellist eriala mis natukene panid mõtlema ja nendeks on:APJ Metallitreipingid, Mehatroonika ning kokandus. Oskate võibolla ise ka soovitada mis erialad on suht toredad, kerged vms?:)


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lõpetasin siis 9 klassi ning lähen edasi õppima arvatavasti kutsekooli kuid raske on otsustada sellessuhtes, et mis eriala minna. Leidsin siis 3 sellist eriala mis natukene panid mõtlema ja nendeks on:APJ Metallitreipingid, Mehatroonika ning kokandus. Oskate võibolla ise ka soovitada mis erialad on suht toredad, kerged vms?:)

 

Võta see eri ala,mis sulle kõige rohkem meeldib.Igal inimesel on erinev maitse ju.Ma soovitaks kokkaks minna


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa pead selle eriala võtma mis sulle endale meeldib ja millega tahaksid tulevikus tegeleda. Teiste nõu ei tasu kuulata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No asi on selles et ma ise pooldan ka kokaks või mehatroonikat. Jama et kahte korraga ei saa...


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No asi on selles et ma ise pooldan ka kokaks või mehatroonikat. Jama et kahte korraga ei saa...

 

Selline valik on ka,et lähed gümnaasiumisse ja lõpetad 12klassi ja siis mõtle edasi mida teha.

Küsi vanematelt kumba on mõtteks ja kumba rohkem tahad,uuri nende kohta ja mõtle hoolikalt läbi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine gümnaasiumisse, keskhariduseta ei tee siin riigis väga midagi ära.

 

Kutsekas saad keskeri hariduse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ütleme nii, et mulle eriti ehitus ning merendus ei istu :D. Arvatavasti plaan ka kuskile ülikooli laadsesse kohta minna õppima kuid see on tulevik.


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kutsekas saad keskeri hariduse..

 

Keskeri tänapäeval... see on sama mis lumme kusta, kui plaanid suured on. Pigem keskkool ja siis kui endiselt tahad, mine kutsekasse, poiss on veel liiga noor et oma elu ära otsustada olles ise alles 9. klassi lõpetamas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal oli ka peale 9-ndat sama värk. Ei teadnud mida edasi teha ja valisin õnneks gümnaasiumitee. Olgem ausad, see keskeri ei ole ikka tavalise keskharidusega võrdne. Mul vanad klassivennad, kellel mõnelgi pea seest suht tühi, olid kutsekass 4-5-lised aga põhikoolis olid õnnelikud kui vahepeal mõni 4 sisse lipsas.

Ise lõpetasin gümnaasiumi ära ja lähen nüüd kutsekasse. Õpin oma ameti selgeks ja saan samal ajal ka tööd teha. Peale eriala omandamist on siiski plaanis ka kõrgharidus veel omandada. Kavatsen 3 aasta jooksul veel kuigi palju vene- ja inglise keelt õppida ning mõtlen veel kõrvalt iseseisvalt bioloogiat natuke õppida, et eksam seal tagantjärele sooritada(kahju, et mõistus alles pärast kooli lõppu tagasi tuli:D)

Aga kui valid ala, siis vali see ,mis endale kasulik tundub. No see kokandus on selline ala, et seal mingit erilist raha teenimist minu arvates loota nagu ei ole....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Üldine põhjus, miks ma kaldun just ametikooli minna või nii on see, et gümnaasiumi ei pruugi ma enda kolme-nelja puruga saada. Hea oleks lihtsalt kui ma saan keskhariduse,keskeri vms kätte ning saaksin edasi õppima minna. Ega siin juhuslikult pole kedagi kes õpib mehatroonikat , kokandust või CNC? Võiks tuua väikse kirjelduse mulle, et mida see kujutab endast võinii.


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

CNC tööpingis valmistatakse detaile. Tehakse mingisuguses 3d programmis valmis projekt, andmed söödetakse CNC'le ette ning see automatiseeritult teostab töö.

 

Pikemalt siit: http://et.wikipedia.org/wiki/Arvprogrammjuhtimine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldine põhjus, miks ma kaldun just ametikooli minna või nii on see, et gümnaasiumi ei pruugi ma enda kolme-nelja puruga saada.

 

Mingisse gümnaasiumi ikka saab, aga kui sa peaksid praegu tahtma siis on juba liiga hilja vist, sest kõik need katsed jms värk oli kevadel... Näiteks mul oli tunnistusel ka mingi 3-4-5 puru aga ikka sain ühte gümnaasiumi sisse(ehkki jah, kahte ei saanud...)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise läksin ka gümnaasiumisse, isegi hetkel ei tea veel mida teha tahan. Proovin kuidagi läbi ära saada ja siis paistab mis edasi teen


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lõpetasin siis 9 klassi ning lähen edasi õppima arvatavasti kutsekooli kuid raske on otsustada sellessuhtes, et mis eriala minna. Leidsin siis 3 sellist eriala mis natukene panid mõtlema ja nendeks on:APJ Metallitreipingid, Mehatroonika ning kokandus. Oskate võibolla ise ka soovitada mis erialad on suht toredad, kerged vms?:)

 

trealit on kindlasti vaja :D


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskil hiljaaegu lugesin uudiseid/statistikat, et rohkem töötuid on ülikooliharidusega noori, neil on teoorias kõik tore ja õpitud, aga kogemus null. Kutseharidusega noored leiavad kergemini tööd, kuna neil on jubva praktikat ja mingil määral kogemusi ja peaksid olema oma ala "spetsialistid".

 

Ise valisin 2a. tagasi IT ala, aga nüüd mõtlen, et see eriala ikka ei ole vist päris see, mida tahan, ehk plaanin eriala vist vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üldine põhjus, miks ma kaldun just ametikooli minna või nii on see, et gümnaasiumi ei pruugi ma enda kolme-nelja puruga saada. Hea oleks lihtsalt kui ma saan keskhariduse,keskeri vms kätte ning saaksin edasi õppima minna. Ega siin juhuslikult pole kedagi kes õpib mehatroonikat , kokandust või CNC? Võiks tuua väikse kirjelduse mulle, et mida see kujutab endast võinii.

Arvasin ka, et kolme-nelja puruga ma gümnaasiumi sisse ei saa. Aga näed, pean senimaani vastu. Nüüd on aeg juba lõpetada ja endast parim anda, et see ka lõpetatud saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

JEE MA TAHAN KOOLI!

Ma ka :O


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

JEE MA TAHAN KOOLI!

 

Olen ma ainukene kes kooli ei taha minna w?

Pigem käiks kuskil tööl vms.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.