Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Serveri võitja on selgunud! Temaga võetakse ühendust. Täname kõiki, kes osalesid.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas serveritest on juba mingit märku?

 

Jah, meie teenusepakkuja sai oma rahad alles täna kätte , kuigi ülekanne sooritati tükk aega tagasi. Nendel oli maksetega midagi valesti ja lubasid serveri homseks kätte anda. Kõigile, kes tegid pre-orderi, mõtlen midagi välja mis tasuks selle ooteaja ära.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Järgmine päev kisub juba õhtusse ning serverist pole ikka jälgegi.

 

Serveri saime kätte, nagu lubatud ja teie saate täna ka oma mänguserveri kätte. Hetkel tekkisid väikesed tehnilised probleemid. Lähiajal peaks teile ilmuma billing.lionhost.org teie server.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Varsti saad oma serveri kätte, praegu tehnilised probleemid on korda tehtud.

 

Kõik serverid antakse kätte 1h jooksul!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nüüd on uus masin korralikult üles seadistatud. Võite küsida julgelt ka omapoolset pakkumist - kindlalt jõuame mingile kokkuleppele.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea Host, Soovitan Julgelt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hea Host, Soovitan Julgelt :)

 

Täname arvamuse eest!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No nii, oli vaja ruttu pärast lõunat server kätte saada alguses mõtlesin, et võtan csvps kuid teda ei olnud sees.

Ning trege soovitas lionhosti, olen rahul sain 10 minutiga umbes kätte ning kõik toimib.

 

Julgen ka soovitada.

 

 

 

Kevin


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No nii, oli vaja ruttu pärast lõunat server kätte saada alguses mõtlesin, et võtan csvps kuid teda ei olnud sees.

Ning trege soovitas lionhosti, olen rahul sain 10 minutiga umbes kätte ning kõik toimib.

 

Julgen ka soovitada.

 

Kevin

 

Tore, et jäid rahule. Tellima! :wink:


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Alguses oli küll palju jamasid kuid lõpuks sain servu kätte. Väga hea host!

 

Täname :smile:

 

Küsimuste korral pöörduda ticket supporti, minnes billing.lionhost.org, keskmine vastamisaeg 20minutit!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kliente tuleb iga päevaga, võta sinagi endale Minecraft server ja teeni raha! Pakume iga serveriga kaasa ka SMS-skripte, mis lisavad teenuse koheselt kasutajale. Tellima!


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Öelge paar põhjust miks see host on parem kui CsVps.

Meie support on natuke parem kui CsVps oma. Meie serverite uptime on vähemalt 99.9%, aga väga kahtlen, et CsVps'il on korralik uptime. (Neil on pidevalt serverid maas, lugedes nende klientide kommentaare) Kvaliteet on samuti parem.

 

Küsimuste korral pöörduda ticket supporti, minnes billing.lionhost.org, keskmine vastamisaeg 20minutit!

 

No nii, oli vaja ruttu pärast lõunat server kätte saada alguses mõtlesin, et võtan csvps kuid teda ei olnud sees.

Ning trege soovitas lionhosti, olen rahul sain 10 minutiga umbes kätte ning kõik toimib.

 

Nagu näha, et test serveril on 100% uptime.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Meie support on natuke parem kui CsVps oma. Meie serverite uptime on vähemalt 99.9%, aga väga kahtlen, et CsVps'il on uptime korralik. (Neil on pidevalt serverid maas, lugedes nende klientide kommentaare) Kvaliteet on samuti parem.

 

Aga sina ddosidki ju ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paar nädalat tagasi pani JRISETH üles vestluse live supportiga kus oli näha, et te ei valda normaalsel ega heal tasemel inglise keelt. Ning klienditoes olevad inimeesed ei jaga serveritest midagi.

Miks te arvate, et teie support on parem? Ja te võiksite lisada inimeste nimed kes teie meeskonnas on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Paar nädalat tagasi pani JRISETH üles vestluse live supportiga kus oli näha, et te ei valda normaalsel ega heal tasemel inglise keelt. Ning klienditoes olevad inimeesed ei jaga serveritest midagi.

Miks te arvate, et teie support on parem? Ja te võiksite lisada inimeste nimed kes teie meeskonnas on.

 

Kõik meie meeskonnast ei valda inglise keelt vabalt, välismaisete klientidega tegelen enamasti ainult mina.

 

Olen juba pannud esipostitusse meeskonnas olevate nimed, aga võin siin uuesti ära märkida:

Marten V (mina)

Martin V

Karl T

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik meie meeskonnast ei valda inglise keelt vabalt, välismaisete klientidega tegelen ainult mina, ehk inglise keeles. Me oleme ennast palju parandanud ning supporti on paljud kiitnud, kiire ja abivalmis nende poolt.

 

Olen juba pannud esipostitusse meeskonnas olevate nimed, aga võin siin uuesti ära märkida:

Marten V (mina)

Martin V

Karl T

Lisage täispikad perekonnanimed. Saab teada kellega ikkagi tegu on. Mingid anonüümsed kõik siin raisk! Scam raudselt

Muudetud liikme MrPro'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lisage täispikad perekonnanimed. Saab teada kellega ikkagi tegu on.

 

Milleks sul neid vaja on? Oled lahedam kui tead Lionhosti asutajate nimesi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

telli server, saad teada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.