Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

No kill areas plugin surf public serveritele

Soovitatud postitused

kes on näinud sellistes serverites nagu "kiisu surf pub" ja "estse surf server" pluginat mis ei lase teatud alades tappa (relvakas, gunroom jms) ning on mõelnud kust seda saada oma serverile, siis nüüd seda teemat lugedes te leidsite selle koha.

 

plugina cvarid/commandid:

 

CVARID:
amx_nokill_lmr 0/1 - (default 1) kui panna 0-iks, siis LMR ei aktiveeru
amx_nokill_lmrlimit - (default 6) määrab ära vajalike mängijate arvu, et LMR aktiveeruks
amx_nokill_spawnprot 0/1 - (default 1) kui panna 0-iks, siis plugina spawnprotect ei tööta, 
spawnproti jaoks peavad mapis olema määratud CT spawn ja T spawn alad!
amx_nokill_punishment 0/1 - (default 0) kui panna 1-ks, siis vales kohas valel ajal laskjad
saavad tehtava damage endale
amx_nokill_blockflash 0/1 - (default 1) blockib flashimise nokill alades ja spawnprotectioni ajal

Command:
amx_nokill_menu - avab no kill alade tegemise/muutmise menüü (plugina failidega on kaasas valmis tehtud 28 surf mapi alad)

 

plugina failid: http://www.surfelite.eu/nokillareas.rar

 

kuid kuna tasuta lõunaid pole olemas ja ma olen üksjagu vaeva näinud selle plugina kirjutamisega, siis sümboolse tasu eest (10€ iga serveri ip aadressi kohta) võin ma teha nii, et see plugin töötaks ka teie serveris (kuid lähtekoodi ma ei jaga)

 

igast h4xx0rid ja muud script kiddied võivad seda decompileda kui väga tahavad seda 10€ säästa, kuid ma usun et decompilemine on vähemalt 2x mahukam töö kui ise selline plugin teha :D

 

niiet soovijad saatke pm või võtke muul viisil kotakti minuga

Muudetud liikme jimaway'i poolt

Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vaatasin koodi ja oligi kerge turvaauk sisse jäänud, kuid kui tahad nii pluginat kasutada siis pead igakord uuesti need alad tegema ;)

Mis mõttes "iga kord uuesti" ?:P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
edu sellega siis lol, peale mapi vahetust on jälle kaput ja hakka uuesti koordinaatide faile kustutama ja uusi alasi tegema :D
Kerge pluginaga on võimalik seda automatiseerida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Play fair guys, tüüp on sellega palju vaeva näinud..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
.sma saab ka?

 

kuid kuna tasuta lõunaid pole olemas ja ma olen üksjagu vaeva näinud selle plugina kirjutamisega, siis sümboolse tasu eest (10€ iga serveri ip aadressi kohta) võin ma teha nii, et see plugin töötaks ka teie serveris (kuid lähtekoodi ma ei jaga)

 

 

Ilmselt mitte.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.