Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lambikate nimedega kasutajad MC serverites.

Soovitatud postitused

Nii tahaksin esiteks küsida teiste serverite omanikelt, Et kas teie servudes on ka viimasel ajal käinud lambikate nimedega selle ja neid korraga mingi 100 tükki sisse/välja käinud ?

 

Siis tahaks küsida, Kuidas neid tehakse ja kuidas nende vastu saada? nagu ma uurisin netis on mingid pluginad, aga ega need pluginad koguaeg aita.

 

Ootan teie vastuseid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et #TEAM_ARON või kui mitte tema siis mingi nolk teeb seda :D:D:D:D:D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas neid tehakse ja kuidas nende vastu saada?

Spambot teeb, selle vastu aitab ainult vana hää whitelist...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

just tõmbas servu offi :D

Mingid jamad.

NoCheat plugin aitab ka ju ?

Muudetud liikme 4rt M3r1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aaa, teil ka siis :D? Mul käis 3 korda üle, üldjuhul logis keegi sisse ja siis hakkas pihta. 3 mängijat: aTeam, Tainas ja Craftingb0y. Kuna mul OFfline server, siis see võis ka ükskõik kes olla, aint nende nimedaga. No muidugi onlines spambotte vast ei oleks. Muidu suht savi, aga ei tea kellel nii igav on siukese asjaga tegeleb. Noorus ikka hukkas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks siit foorumist teeb seda!

 

killz0er

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui Craftingb0y siis arvatavasti team_aron :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Varsti saavad vastu ka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.facebook.com/administraator

 

foorumis kurikuulus aron112 :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
üks siit foorumist teeb seda!

 

killz0er

 

ära kujuta ette, ma ei tee! Viska ip ette, et ma olen teinud. See, et mul see programm on ei tähenda, et ma kohe spammima peaks. Ma ei mängi MC'd päris kaua aega ning viska IP ette.

Muudetud liikme supertupsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vend tuli ja spammis, aga servu no lag:D

 

Same :P


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te vist (serveri omanikud) ei oska oma serverit protectida ega ei tea millega teile midagi tehakse... Teeb meele kurvaks selline asi.

 

PWN4G3 (Või pwnage) on siis SPAMbot, mida sai osta ühelt hackerilt kuskilt pärapõrgust. Ta kasutab asju nimega proxy (muudavad IP et sa bannida ei saa) ja paneb sulle palju mängijaid joinima/leavima. See EI koorma teie serverit, ainult samapalju koormust kui sa saad kui sulle joinib mõni teine mängija (max. paar ms saad pingi juurde). See EI OLE DDoS rünnak, sest DDoS on saatmine "packeteid" konsoolist, mis põhjustab ohvri interneti väga aeglaseks minema. Seda tehes on see kriminaalkaristatav. Pwn4g3 on SPAM, sama nagu blazecraft teeb igalpool, "LIITUGE BLAZECRAFTIGA!" jne. See ei koorma masinaid, aga ajab ilgelt närvi. Seega annate menti ka need, kes igapäevaselt spammivad servereid?

 

JRISETH, siin foorumis oled sa endast väga üleoleva/kõiketeadja mulje jätnud. Ise ehitad mingit plugini, mis on juba ehitatud? Ehk pane mcbans peale sinna ja asi korras? A jah, õigus, teil ju cracked. Nautige siis oma pluginat, millest mööda minna on nagu 1-2-3. Palun, saa uusi teadmisi ja siis räägime, kuidas spammimine su masinat koormab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Te vist (serveri omanikud) ei oska oma serverit protectida ega ei tea millega teile midagi tehakse... Teeb meele kurvaks selline asi.

 

PWN4G3 (Või pwnage) on siis SPAMbot, mida sai osta ühelt hackerilt kuskilt pärapõrgust. Ta kasutab asju nimega proxy (muudavad IP et sa bannida ei saa) ja paneb sulle palju mängijaid joinima/leavima. See EI koorma teie serverit, ainult samapalju koormust kui sa saad kui sulle joinib mõni teine mängija (max. paar ms saad pingi juurde). See EI OLE DDoS rünnak, sest DDoS on saatmine "packeteid" konsoolist, mis põhjustab ohvri interneti väga aeglaseks minema. Seda tehes on see kriminaalkaristatav. Pwn4g3 on SPAM, sama nagu blazecraft teeb igalpool, "LIITUGE BLAZECRAFTIGA!" jne. See ei koorma masinaid, aga ajab ilgelt närvi. Seega annate menti ka need, kes igapäevaselt spammivad servereid?

 

JRISETH, siin foorumis oled sa endast väga üleoleva/kõiketeadja mulje jätnud. Ise ehitad mingit plugini, mis on juba ehitatud? Ehk pane mcbans peale sinna ja asi korras? A jah, õigus, teil ju cracked. Nautige siis oma pluginat, millest mööda minna on nagu 1-2-3. Palun, saa uusi teadmisi ja siis räägime, kuidas spammimine su masinat koormab.

 

Okei, aga kas see et spammib passivahetust on ka spamboti alla kuuluv asi ? Sest mulle tundus et see ajas korra servu crashima vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See EI koorma teie serverit, ainult samapalju koormust kui sa saad kui sulle joinib mõni teine mängija (max. paar ms saad pingi juurde). See EI OLE DDoS rünnak, sest DDoS on saatmine "packeteid" konsoolist, mis põhjustab ohvri interneti väga aeglaseks minema. Seda tehes on see kriminaalkaristatav. Pwn4g3 on SPAM, sama nagu blazecraft teeb igalpool, "LIITUGE BLAZECRAFTIGA!" jne. See ei koorma masinaid, aga ajab ilgelt närvi. Seega annate menti ka need, kes igapäevaselt spammivad servereid?

Oeh pean jälle siit quotema:

IT kuritegude all mõistetakse järgmisi kuritegusid:

...

* arvutiviiruse sh spämmi teadlik levitamine;

...

-http://politsei.ee/et/nouanded/it-kuriteod/


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tead, mis see värk mõtles ikka? Spämmi teadlik levitamine ehk EMAIL postkastide ummistamine spämmiga.

Mis sa arvad et see mida tee oma hälvega teete, et see ei ole spämmimine?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis peaks ju igaüks olema karistatud kriminaalkorras.

Idioot :huh: ?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.