Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PnPServer serveri rent

Soovitatud postitused

PnPServers.eu mänguserverite rent

 

Rendime mänguservereid! Rendime muidu counter-strike servereid aga kokkuleppel võib rentida ka sa:mp servereid.

 

Serveriga saab kaasa:

-ftp login

-alamdomeen ( nimi.pnpservers.eu )

-amxbans

-sms skriptid

FastDL

Meie serverite eelised:

- Odavad , vaid 0.55€ slot

- 1000 FPS

- Hea ühendus

- Hea support

 

Meie koduleht on http://www.pnpservers.eu

 

Kui soovid rentida serverit ,võta ühendust J_a_n-@hotmail.com või jossu1515@hotmail.com harva sees (msn ,mail) või info@pnpservers.eu(msn , mail) , küsimuste tekkimisel võid küsimuse postitada ka siia. Koduleht valmimisjärgus veel ...

 

Kui keegi tahab omale alamdomeeni siis me müüme ka neid hinnaga vaid 1€ kuus ( nimi.pnpservers.eu )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Topeltkasuta vahvlis + see host tegeles enne. Koguaeg jooksis server maha. Mingi Jan tõi suvalised riisonid mida ei olnudgi. Ise ei soovita seda kohta. Kogu see kupatus on tellitud tantumist nagu ma mäletan õieti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja selle tõttu jooksis koguaeg üks server maha. klient tellis serveri neilt 15 päeva ja teda hoiatati et kui serverit korda ei tee vastasel juhul peame ise modi eemaldama teiseks nad ütlesid neile vead kuid nad ei parandanud neid ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nu teie raidoke ei teinudgi kodulehte. Pole just kõige odavam Eestis aga ok :D:D

 

// Koduleht kirjavigu ka täis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

raidoEE pidi teile kodulehe tegema. Tal oli isegi näidis/pnpservers.eu vms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kirjavigu on raske parandada kodulehel ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Topeltkasuta vahvlis + see host tegeles enne. Koguaeg jooksis server maha. Mingi Jan tõi suvalised riisonid mida ei olnudgi. Ise ei soovita seda kohta. Kogu see kupatus on tellitud tantumist nagu ma mäletan õieti.

 

Sekkun ,ple mingit topeltkasutaja ,mina olen PnPServersi kaasomanik ja seega kaks kasutajat kes seda reklaamivad siin.Teiseks kui on jutt tollest kasutajast kelle HNS server koguaeg maha jooksis siis polnud see meie süü vaid tema enda paigaldatud pluginates süü. Ta oli ise süüdi et tekkis probleem ja veel mina olin talle suppordi eest kuid ta ei võtnud ühendust meiega kui ta server maha jooksis ,server oli uba 10 päeva töödand ja pidevalt maha jooksnud ja ta teatas sellest meid alles siis kui ise temaga ühendust võtsin...


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No jätan selle vahele, kuid see koduleht annab valet informatsiooni. Mina ei tahaks näiteks tellida endale serverit kodulehelt mis annab vale informatsiooni.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Loositakse välja ühe cs 1.6 serveri slotte on 14.

Kuidas osaleda loosis ?

Saada kiri mulle emailile . pnpmurf@pnpservers.eu sisuga

Nimi:

Email/msn :

Miks sina peaks selle serveri saama .

 

Igale kirjale ei pruugi jõuda vastata et osalete loosis vms võitja nime ütleme ka foorumis.

Edu kirjade saatmisele

22.06.2012 Kell 23:59 on aega meile saata emailid mis jõuavad peale 0:00 23.06.2012 ei lähe arvesse.

 

Osalege siis nende loosis ja avaldage siis enda arvamus.

Muudetud liikme Naite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sekkun ,ple mingit topeltkasutaja ,mina olen PnPServersi kaasomanik ja seega kaks kasutajat kes seda reklaamivad siin.Teiseks kui on jutt tollest kasutajast kelle HNS server koguaeg maha jooksis siis polnud see meie süü vaid tema enda paigaldatud pluginates süü. Ta oli ise süüdi et tekkis probleem ja veel mina olin talle suppordi eest kuid ta ei võtnud ühendust meiega kui ta server maha jooksis ,server oli uba 10 päeva töödand ja pidevalt maha jooksnud ja ta teatas sellest meid alles siis kui ise temaga ühendust võtsin...

 

Loositaksevälja ühe cs 1.6 serveri slotte on 14.

Kuidas osaleda loosis ?

Saada kiri mulle emailile . pnpmurf@pnpservers.eu sisuga

Nimi:

Email/msn :

Miks sina peaks selle serveri saama .

 

Igale kirjale ei pruugi jõuda vastata et osalete loosis vms võitja nime ütleme ka foorumis.

Edu kirjade saatmisele

22.06.2012 Kell 23:59 on aega meile saata emailid mis jõuavad peale 0:00 23.06.2012 ei lähe arvesse.

 

Osalege siis nende loosis ja avaldage siis enda arvamus.

 

eesdi geel longab liika palju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kle , sorry siis ,aga jah kiiresti kirjutades on väga väike võimalus kirjutada nii et ei tekiks mõnd kirjaviga , ära tle ütlema et sa ple kunagi ühtki kirjaviga teinud ...

 

Kodulehel samad vead muidu. Kirjutasid kodulehe ka ruttu ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja millised on need sinu leitud trükivead siis ?

 

1. See ei ole kõige odavam Eestis.

2. Kirjutatakse, lause, mitte ,lause.

3. Mis ajast on Eesti väikse tähega ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.