Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kindlasti tee täiesti 0-st. Enda tehtud, hästi tehtud. Nagu öeldakse.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kindlasti tee täiesti 0-st. Enda tehtud, hästi tehtud. Nagu öeldakse.

 

Kõige kuulsamad serverid SA-MPis pole tehtud 0st. 0st tegemine võtab kauem aega, pointless.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeliidu isetehtud 0list gm kõige parem. Mängisin mingi 30min. Nii unikaalne.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole mõtet teha 0'st GM'i, sest keegi ei saa arugi, et see 0'st tehtud.

Soovitan võtta mingi algbaasi endale ja kui tahad, teha see nii ümber, et tunduks nagu uus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See foorumi teema andis mulle juba palju toredaid mõtteid :)

 

Ise olin alguses selline, et teen 0ist ja inimestele meeldib ja olen nagu hea südametunnistusega või siis võtta mingi teine, muuta seda nii et inimesed aru ei saaks ja olla natuke nagu "scammer". Aga nüüd, miks ma peaks ehitama uuesti terve süsteemi mida on juba ehitatud mitmeid kordi? Saaks võtta mingi teise, muuta selle süsteemid kiiremaks jne ja sul endal pole nii palju vaeva. Lisad sinna suurel hulgal asju ja ongi korras. CRP on hea baas GM, mõtlen veel kas teha seda editiga nüüd v mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see foorumi teema andis mulle juba palju toredaid mõtteid :)

 

ise olin alguses selline, et teen 0ist ja inimestele meeldib ja olen nagu hea südametunnistusega või siis võtta mingi teine, muuta seda nii et inimesed aru ei saaks ja olla natuke nagu "scammer". Aga nüüd, miks ma peaks ehitama uuesti terve süsteemi mida on juba ehitatud mitmeid kordi? Saaks võtta mingi teise, muuta selle süsteemid kiiremaks jne ja sul endal pole nii palju vaeva. Lisad sinna suurel hulgal asju ja ongi korras. Crp on hea baas gm, mõtlen veel kas teha seda editiga nüüd v mitte.

 

crp ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris 0 on suhteliselt mõttetu võtta baasiks. Kõige parem on see, kus on midagi aga samas pole ka midagi. A'la mingid loginad/regamised, kerge firma bisnis ja muu mant olemas. See on kõige parem. Kui on vaja midagi muuta - kerge ülesanne. Samas on vaja uusi asju juurde teha - jälle kerge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas on ka nullist hea alustada

  • Saad paika panna, mida teha | kuidas teha

 

Kui sul on valitud juba mingi baas nagu Mihkel mainis siis vahepeal jõuad järeldusele, et asi ei sobi siis pead tegema ümber oma nägemise järgi sinna ehitatud väiksemad süsteemid, mis on jälle ajakulu võrreldes sellega, kui sa teed need kohe nii nagu tahad.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmts soovitan mina võtta põhjaks hetkel asuv Calgoni MySQL Based GM. Algus on tehtud ja läheb edasi :D. Hetkel ka olen siin juba mingi 4 kuud teinud 0ist GMi ja sellega läheb ikka kõvasti aega, üritan luua suhteliselt kergeid samas unikaalseid süsteeme mängumoodi...

Muidugi olen ka suht pausitanud vahepeal pole väga viitsimist jne.

 

Muudetud liikme Aprest'i poolt
EDIT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rääkigu mis nad räägivad, minu arvamus on endiselt, et nullist teha on pask. Esiteks on nii lihtne nullist tehes teha selliseid vigu, mis tapavad terve mängumoodi. Teiseks on see lihtsalt ajaraisk, milleks kirjutada sama asi uuesti, kui saad teha ctrl+c, ctrl+v. Kogu asja iva ongi selles, et sa suudad aluse nii ära peita, et arvataks, et see on nullist tehtud.

 

Öelge, et ma olen sitt skripter vms, aga võtsin aluseks LARP GM, tegin seda sittamoodi ümber ja teadjad inimesed arvasid, et see on nullist tehtud. Bayside RP / VFCRP täitsa toitis, kõik töötas ja oli unikaalne. Textdrawid ja tavalised tekstivastused kirjutasin kõik ümber, ehk siis polnud need enam ära tuntavad. Kõik kiidavad, ise hoidsin aega ja närve kokku. Ja tundsin tervet skripti läbi ja lõhki. Polnud mingit häda. Muidugi tähendas see ümber kirjutamine MySQLi asjade kirjutamist ja süsteemi täielikku muutmist, aga töötas ja ikkagi hoidsin aega kokku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina isiklikult arvan, et 0-st GMi tegemine on nagu rohkem enda oskuste arendamiseks. Kui võtta nüüd mõni SAMP foorumist GM, tuleks kõigepealt tutvust teha sealse süsteemiga, muuta asju natuke ümber, teha sisse mõned unikaalsed asjad ja asi vask. Leida külma närviga admintiim ja elu kui lill. :thumbup:

 

Isiklik arvamus....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.