Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teil läheb suhetega?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei tarbi suhteid. Kõik tuttavad tüdrukud on kas sugulased , koledad , lollid või hõivatud :(

 

Kes otsib, see leiab.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4+ aastat kooselu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme saab aasta ja 4kuud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Homme saab aasta ja 4kuud.

Nüüdseks on see suhe läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Räägi parem mis juhtus ja miks juhtus :)

Juhtus see, et tunded said otsa ja kui mees tahab naiselt vaid üht asja, siis see pole armastus enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pmst hakkab 3 aastat täis saama, viimastel kuudel on hakanud suhe käest ära jooksma. Eks 8 kuud ajateenistust mõjutas kah.

 

//Suve alguses ja suvel tavaliselt kisuvadki suhted alla. Kiputakse igast jama korda saatma :D

Grats. Kuu aega lahus olnud juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Juhtus see, et tunded said otsa ja kui mees tahab naiselt vaid üht asja, siis see pole armastus enam.

Nojah. Tunneteta suhe on nagu kütteta auto. Sa võid ju seal olla, aga see ei vii sind kuskile.

Enda viimane suhe käib täpselt selle kohta.

 

 

Eks siukseid ns nillimisi ikka on, aga mitte midagi tõsist. Tõsisema teema teeb siis, kui tunded mängus, ilma ma ei viitsi jaurata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka praegu suht jahe seis. Nii vähe oleme lihtsalt koos veel olnud ja liiga kiiresti hakkasime edasi liikuma. Põhimõtteliselt ei jõudnud teineteist korralikult tundma isegi õppida ja nüüd mingi haige pinge sees kui koos oleme. Vähemalt mõlemad tunnistame, et mingi pinge on peal. Eks näeb, mis saab. Loodan parimat :P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal läheb õnneks hästi kuid ka oli vahepeal pinges. No me saime aru, et kiirustasime ja nüüd õppisime end tundma paremini ja suhe pole enam pinges.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tean mida sa tunned :D , mul samamoodi.. kokku-lahku-kokku-lahku. Poolteistaastat koos, ei tea mis kujuneb välja :) eks elu näitab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Juhtus see, et tunded said otsa ja kui mees tahab naiselt vaid üht asja, siis see pole armastus enam.

 

Seks on siiski hea ju. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle 4 aasta tips tops,.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seks on siiski hea ju. ;)

Pole rääkinudki, et see pole hea. Aga kui mulle tullakse ütlema, et kui sina minuga ei maga, siis pole ka armastust. Tegelt ihkas vaid tema alati vaid üht. Ja ma ei kavatse olla teisele seks mänguasi. Et kui temal tuleb tuju, siis tema peab seda kohe saama. Jääb ära!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seks on siiski hea ju. ;)

Vääääga olenev.

 

Pole rääkinudki, et see pole hea. Aga kui mulle tullakse ütlema, et kui sina minuga ei maga, siis pole ka armastust. Tegelt ihkas vaid tema alati vaid üht. Ja ma ei kavatse olla teisele seks mänguasi. Et kui temal tuleb tuju, siis tema peab seda kohe saama. Jääb ära!

See on veel hea, kui suhet hoiab kinni seks , usu, see on veel hullem, kui suhe on jõudnud sinnamaale, kus kontaktideks on : Tere hommikust, Mis süüa saab ? Tsau ma tööle, head ööd " vot nüüd ma mõtlen, et kurat! ma võiks misiganes mänguasi olla :D aga noh, eks see " käestkinni " hoidmise periood saab igal suhtel otsa..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole rääkinudki, et see pole hea. Aga kui mulle tullakse ütlema, et kui sina minuga ei maga, siis pole ka armastust.

Aasta oli puhkust sellest trallist, sest see lõppend suhe võttis selliseid pöördeid, et oi-oi-oi.. August 2013 astusin uude suhtesse üle pika aja ja seni õnnelikult koos. Ehk varsti saab aasta täitumist tähistada! :love:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.